Sayfa 5/53 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 417 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1. çok teşekkürler sayın alpha
    onbinde 2 çok iyi bir rakam gerçekten. ben bursa'da yaşıyorum ışık menkul bursa'da yok malesef. bankalar, gedik, tacirler ve osmanlı var malesef aslında birgün işten izin alıp gidicem bana ters kalıyor hemen hepsi, osmanlıyı aradım bilgi alma amaçlı, biz gelelim ayağınıza gibi konuşunca şaşırdım baya, pazartesi arayalım ne zaman müsait olursanız o saatte gelelim tamam arayın tabi dedim. ama arayan olmadı
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

2.  Alıntı Originally Posted by alpha Yazıyı Oku
    arkadaşlar alb ile çalışan veya fikri olan var mı?komisyon oranı düşük ama diğer hizmetleri zayıf. onbinde 2 + 17tl ye canlı veri veriyorlar.mobil uygulamadan alım satım yok. önemli olan güvenilirlikleri, herhangi bir sıkıntı yaşayan var mı
    Merhaba Sayın Alpha,
    Ben şuan Alb ile çalışıyorum. Şuana kadar sıkıntı yaşamadım. Belli bir işlem hacmi üzerine Dfn İdeal programını üzretsiz veriyorlar, yuzeysel veri. İşlem hacminize göre derinlikli veriyide ücretsiz alabilirsiniz.
    Hisse senetlerinde aylık 1 milyon hacim üzerine 10 binde 1 komisyon alıyorlar, viop komisyon oranı ise 100 binde 8.
    Mobil uygulama olarak bugune kadar foreks mobile vardı. Bu ay Dfn İdeal'in mobile uygulamasına geçiş yapmışlar foreks ile sözleşmeleri bitmiş.
    Cengiz bey ve Tarkan bey aradığınızda ilgileniyorlar, ben şuana kadar sorun yaşamadım.

3.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    çok teşekkürler sayın alpha
    onbinde 2 çok iyi bir rakam gerçekten. ben bursa'da yaşıyorum ışık menkul bursa'da yok malesef. bankalar, gedik, tacirler ve osmanlı var malesef aslında birgün işten izin alıp gidicem bana ters kalıyor hemen hepsi, osmanlıyı aradım bilgi alma amaçlı, biz gelelim ayağınıza gibi konuşunca şaşırdım baya, pazartesi arayalım ne zaman müsait olursanız o saatte gelelim tamam arayın tabi dedim. ama arayan olmadı
    Sözleşmeyi kargo ile gönderdim hallettiler. Şuan için bir sıkıntı yok
    twitter : @alphanostra

4.  Alıntı Originally Posted by xplusy Yazıyı Oku
    Merhaba Sayın Alpha,
    Ben şuan Alb ile çalışıyorum. Şuana kadar sıkıntı yaşamadım. Belli bir işlem hacmi üzerine Dfn İdeal programını üzretsiz veriyorlar, yuzeysel veri. İşlem hacminize göre derinlikli veriyide ücretsiz alabilirsiniz.
    Hisse senetlerinde aylık 1 milyon hacim üzerine 10 binde 1 komisyon alıyorlar, viop komisyon oranı ise 100 binde 8.
    Mobil uygulama olarak bugune kadar foreks mobile vardı. Bu ay Dfn İdeal'in mobile uygulamasına geçiş yapmışlar foreks ile sözleşmeleri bitmiş.
    Cengiz bey ve Tarkan bey aradığınızda ilgileniyorlar, ben şuana kadar sorun yaşamadım.
    Alb ile de görüştüm bu direkt onbinde 1 olunca ışıka geçtim. Şimdilik burada işlem yapalım. Memnun olmazsak değiştiririm
    twitter : @alphanostra

5.  Alıntı Originally Posted by alpha Yazıyı Oku
    Alb ile de görüştüm bu direkt onbinde 1 olunca ışıka geçtim. Şimdilik burada işlem yapalım. Memnun olmazsak değiştiririm
    ışık mı onbinde 1? hisse senedi için değilmi?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by alpha Yazıyı Oku
    Ben de Osmanlı ya tam geçecektim son anda Işık Menkule %0.01 yani onbinde 1 le geçtim. Daha yeni geçtiğim için (cuma günü) henüz işlem yapmadım. Arayüzü fena değil. İlk 1 ay endeks ve düzey 1 i bedava vereceklerdi lisansa baktığımda 5 yıl gözüküyor. Sorma fırsatım da olmadı 1 ay deneyelim bakalım.
    Hacim veya portföy için bir şartları var mı bu komisyon oranı için?

7. evet onbinde 1... şart yok.. belki ben yüzbinde 9a veya daha aşağısına anlaşacam biraz işlem yapayım duruma göre artık... 40tl civarı komisyon bırakılırsa düzey1 e kadar canlı veri de veriyorlar. foreks mobilden alım satım yapabiliyorsunuz. hissenetten birinden derseniz bana da biraz faydası olur belki )))

Alıntı Originally Posted by gmisyon Yazıyı Oku
    ışık mı onbinde 1? hisse senedi için değilmi?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
     Alıntı Originally Posted by mirturk Yazıyı Oku
    Hacim veya portföy için bir şartları var mı bu komisyon oranı için?

8. ben akbankla calısıyorum hakıketten cok pahalı gedıkle gorustum sımdı aylık 150 tl komısyon bırakırsanız 5 kademelı derınlık ekran ucretsız komısyon 10bınde 7 bırde bankaya gıdıp sıra beklemıyorsun gelıp yerınde ımzalatıyorlar sızce nasıl bırde kac bıntl ye kadar devlet guvencısındedır

Sayfa 5/53 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •