Sayfa 9/53 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 417 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

ALB Menkulle çalışıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Kampanyaları var , ondan yararlandım. Sadece VİOP çalışıyorum yüz binde 8 ödüyorum. Ayrıca BSMV var , ki o hepsinde var tabi. Hisse için On binde 2 fakat hacim varsa on binde 1e düşüyormuş. İdeal Veri Terminali veriyorlar. Aşağıda kampanyaya ilişkin bilgi var. Ayrıntılı bilgi için 0212 370 0 370 i arayabilirsiniz.

VIOP • HESAP ACMA ALT LIMITI 3.000 TL • KOMISYON ORANI YUZ BINDE 8’DIR. • ILK AY “ ES ZAMANLI MOBIL DATA EKRANI†UCRETSIZDIR. • “ES ZAMANLI MOBIL DATA EKRANI†100 KONTRAT VE UZERI ISLEM YAPAN YATIRIMCILARIMIZA UCRETSIZ OLARAK DEVAM EDECEKTIR. • “ES ZAMANLI MOBIL DATA EKRANI†100 KONTRAT ALTI ISLEM YAPAN YATIRIMCILARIMIZ ICIN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ISTEMELERI HALINDE UCRETLI OLACAKTIR.

BIST • HESAP ACMA ALT LIMITI 3.000 TL • ILK HESAP ACILIS KOMISYON ORANI ON BINDE 2’DIR. • AYLIK 1.000.000 TL VE UZERI ISLEM YAPILMASI HALINDE KOMISYON ORANI ON BINDE 1 UZERINDEN HESAPLANARAK KOMISYON IADESI YAPILACAKTIR. • ILK AY “ES ZAMANLI MOBIL DATA EKRANI†UCRETSIZDIR. • “ES ZAMANLI MOBIL DATA EKRANI†500.000 TL VE UZERI ISLEM YAPAN YATIRIMCILARIMIZA UCRETSIZ OLARAK DEVAM EDECEKTIR. • ‘’ES ZAMANLI MOBIL DATA EKRANI†500.000 TL VE ALTI ISLEM YAPAN YATIRIMCILARIMIZ ICIN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ISTEMELERI HALINDE UCRETLI OLACAKTIR. ISLEMLERIN INTERNET UZERINDEN YAPILMASI GEREKMEKTEDIR.

2. Aracı kurumlar yatırımcı ile komisyonu hacim üzerinden belirlerler. Hacmi düşük olsada bazı aracı kurumların teklif ettigi güncel oranları yazayım. İsterse 1000 tl niz olsun
    Alnus Hisse-Viop Onbinde 2
    Alan yatırım Hisse Viop Onbinde 2
    Işık menkul Hisse Viop Onbinde 2
    Marbaş Hisse viop Onbinde 2
    Tacirler Hisse onbinde 4 Viop Onbinde 2
    Osmanlı Hisse onbinde 5 Viop Onbinde 4
    İnvestAZ Hisse viop Onbinde 5
    Meksa Hisse Onbinde 5 Viop Onbinde 2
    Alb Hisse Onbinde 2 Viop Yüzbinde 5
    Gedik Hisse Onbinde 7 Viop Onbinde 4
    Finansonline Hisse binde 1 Viop Onbinde 4

Bunların içinde osmanlı ve finans online nın internet sitesi çok fonksiyonel olup tavsiye ederim.
    Banka güvencesi arayanlar için finans online iyi aracı kurumdur.

3. aylık işlem hacminiz yüksek mi nekadar ?

Alıntı Originally Posted by Asal31 Yazıyı Oku
    Ben ziraat le çalışıyorum on binde 5 alıyorlar yakında on binde 3 indirecekler

Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Aracı kurumlar yatırımcı ile komisyonu hacim üzerinden belirlerler. Hacmi düşük olsada bazı aracı kurumların teklif ettigi güncel oranları yazayım. İsterse 1000 tl niz olsun
    Alnus Hisse-Viop Onbinde 2
    Alan yatırım Hisse Viop Onbinde 2
    Işık menkul Hisse Viop Onbinde 2
    Marbaş Hisse viop Onbinde 2
    Tacirler Hisse onbinde 4 Viop Onbinde 2
    Osmanlı Hisse onbinde 5 Viop Onbinde 4
    İnvestAZ Hisse viop Onbinde 5
    Meksa Hisse Onbinde 5 Viop Onbinde 2
    Alb Hisse Onbinde 2 Viop Yüzbinde 5
    Gedik Hisse Onbinde 7 Viop Onbinde 4
    Finansonline Hisse binde 1 Viop Onbinde 4

Bunların içinde osmanlı ve finans online nın internet sitesi çok fonksiyonel olup tavsiye ederim.
    Banka güvencesi arayanlar için finans online iyi aracı kurumdur.
    ALB hacim ne olursa olsun Viop Yüzbinde 5 önerdiğinden emin misiniz? Ben yüz binde 8 ödüyorum. Eğer doğruysa arayıp itiraz ederim bu duruma.

5. pardon yüzbinde 8 olacak

Arkadaslar bi ricam olacak bi ekran temin etmeye calısıyorum derinlikli ekranlardan sizce hangi ürün marka daha makul iyidir matrix fxplus ideal ideali kullanan varmı

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Arkadaslar bi ricam olacak bi ekran temin etmeye calısıyorum derinlikli ekranlardan sizce hangi ürün marka daha makul iyidir matrix fxplus ideal ideali kullanan varmı
    Bazı eksiklikleri olmasına rağmen İdeal , diğerlerinden çok daha iyidir..

8. 10.000 TL civarı hisse almayı düşünüyorum Ve aracı kurum arıyorum.
    Oyak yatırımdan teklif bekliyorum. Ziraat gibi Banka iştiraki
    olanları tercih edeceğim. Eft - Hesap işletim Hesap bakım -
    Tasasbank saklama gibi ıvır zıvır ücretler konusunda öpülmeyiz inşaallah

Sayfa 9/53 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •