Sayfa 19/52 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 416 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1. tacirlerin günlük 100 bin fertiğe kadar olan işlem hacmi için yazan komisyonu onbinde 7.5 /// trade shark cicibici ile onbinde 6 ya anlaştım diyor... bu durumda iş yatırımın komisyon oranı onbinde 7.5 ile onbinde 6 arasında bir rakam olmalı... ?
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

2.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    tacirlerin günlük 100 bin fertiğe kadar olan işlem hacmi için yazan komisyonu onbinde 7.5 /// trade shark cicibici ile onbinde 6 ya anlaştım diyor... bu durumda iş yatırımın komisyon oranı onbinde 7.5 ile onbinde 6 arasında bir rakam olmalı... ?
    Doğru tahmin Sn.Hamza Sütbıyık

3. günlük 5 milyon işlem hacmine istediğim komisyonu alabilirim demek ki iş yatırımdan... ama bana uymaz... aynı tahtada iş yatırımın kendi traderlarıyla emirlerin eşleşmesini istemem...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    tacirlerin günlük 100 bin fertiğe kadar olan işlem hacmi için yazan komisyonu onbinde 7.5 /// trade shark cicibici ile onbinde 6 ya anlaştım diyor... bu durumda iş yatırımın komisyon oranı onbinde 7.5 ile onbinde 6 arasında bir rakam olmalı... ?
    evet,
    fakat icbc yi şimdilik yedek hesap olarak kenara ayırdım.
    banka kökenli olmayan aracı kurumların internet şubesi / para çekme ve yatırma hizmeti çok hızlı.

arada bir piyasayı yoklamak iyi oluyor. fiyat/performans/hizmet açısından...
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

5. Global den işlem yapiyorum..onbinde 4 ile ....bygloal uygulaması var, artı orada derinlikte ücretsiz , hacim vs..istemiyor ama biz duramiyoruz yapıyoruz ...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. s.a is banasinda viop kullanan arkadas varmi varsa eger viop kisminina para yatirip cekme nasil oluyor viop komisyonu nedir ekstea saklama ucreti vb birdey kesiliyormu cvplarsa veya ozelden mesaj atarsa sevinirim

7.  Alıntı Originally Posted by firari Yazıyı Oku
    s.a is banasinda viop kullanan arkadas varmi varsa eger viop kisminina para yatirip cekme nasil oluyor viop komisyonu nedir ekstea saklama ucreti vb birdey kesiliyormu cvplarsa veya ozelden mesaj atarsa sevinirim
    İş bankası üzerinden VIOP işlemleri yapılamamaktadır. VIOP için iş yatırım'da hesap açmanız gerekmektedir.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

8. merhaba sayın yatırımcılar
    bir konuda yardımınıza ihtiyacım var
    FOREKS kullanıyorum ama iki haftadır takaslarda
    yatırım fonları ve emeklilik fonları görünmüyor
    düzeltilmedi de

hangi canlı yayın veya veri şirketine geçmemi tavsiye edersiniz
    teşekkür ederim

Sayfa 19/52 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri