Special Days Image
Sayfa 37/53 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon
Arama sonucu : 417 madde; 289 - 296 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1. Bekleme listesine kayıt olup üye olabilirsiniz. Geleceği parlak bir kurum olacağa benziyor Midas.

2.  Alıntı Originally Posted by promet09 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar Işık menkul değerler komisyon oranını 0 olarak belirlemiş ne düşünürsünüz ? Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim

https://www.isikmenkul.com/
    Umarim bu uygulama öncü olur..Diger kurumlarda komisyon oranlarini düsürür, hele bankalar kücük yatirimcinin kabusu olmus...borsada batmassanda banka kestigi komisyonlarla kesin batirir..

3. Kurumdan krediyle ilgili aradılar.
    Ben pazar değişikliğinden önceki gün krediyle Kontr almıştım. Malum alt pazarda sadece brüt takas ve krediyle alım yok.
    Ama aldığım tutar kredi limitim dahilinde.
    Dedikleri kontr Hisseyi ilk hisse olarak alsaymisim sorun olmazmis ama sonra aldığım için tasiyamazmisim.
    Anlamadım var mı böyle bir kural??

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,564
    sankoda hisse işleminde binde 0,25 oranında kom.veriyorum.Hisse işlemlerim az.Yilda 4/5 işlem olur.
    sankoda vobda işlem hacmim yüksek. aylık 100/120 mil.civari hacım var.vob kom.orani onbinde 0,84(herşey icinde)...

sadece hisse işlemlerimi ziraat yat.gecirdim.portfoy yüksek ama yılda 4/5 işlem oluyor..binde 1 kom.verdiler.bazen dolar alıyorum. hemde maaş hesabımda ziraatte olunca, eft.vs.yapmamak için ziraate geçtim.tek endişem olur da hisse işlemi yaparsam sisteme ulaşamama riski..

vobda işe sanko devam...bu düşük kom.orani benim için tradede çok avantaj sağlıyor.

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    sankoda hisse işleminde binde 0,25 oranında kom.veriyorum.Hisse işlemlerim az.Yilda 4/5 işlem olur.
    sankoda vobda işlem hacmim yüksek. aylık 100/120 mil.civari hacım var.vob kom.orani onbinde 0,84(herşey icinde)...

sadece hisse işlemlerimi ziraat yat.gecirdim.portfoy yüksek ama yılda 4/5 işlem oluyor..binde 1 kom.verdiler.bazen dolar alıyorum. hemde maaş hesabımda ziraatte olunca, eft.vs.yapmamak için ziraate geçtim.tek endişem olur da hisse işlemi yaparsam sisteme ulaşamama riski..

vobda işe sanko devam...bu düşük kom.orani benim için tradede çok avantaj sağlıyor.
    Ben de SANKOdayim. Hisse-Viop 10binde1. Toplam aylık hacim 40-50M civari. Hangisinin hacminin daha yüksek olacağı belli olmuyor. Benim esas sorunum teminat ile ilgili. Bazı aracı kurumlar hisseleri de %50ye kadar ViOP teminatı olarak kabul edebiliyor. SANKO TL dışında yalnızca USD veya Euro (%50ye kadar) teminat kabul ediyor. Işık FX hisseleri de teminat sayiyormus. Hangi kurumda hangi menkullerin ViOp teminatı sayilabilecegini bilen var mı?

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by seykota Yazıyı Oku
    Umarim bu uygulama öncü olur..Diger kurumlarda komisyon oranlarini düsürür, hele bankalar kücük yatirimcinin kabusu olmus...borsada batmassanda banka kestigi komisyonlarla kesin batirir..
    Kazanç nereden olacak acaba? Batmasa bari.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by promet09 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar Işık menkul değerler komisyon oranını 0 olarak belirlemiş ne düşünürsünüz ? Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim

https://www.isikmenkul.com/
    O komisyon mu, o binde 5 altı bile tuhaf.

8.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Kazanç nereden olacak acaba? Batmasa bari.

bir yatirimcinin 10 bin tl ile hisse alip sattigini, bankanin binde 2 komisyon aldigini düsünürsek..bir hisse icin vergiler haric 40 tl bankaya öder haftada 2 hisse alsat yapsa, yilda 4000tl bankaya komisyon öder..bu komisyon oraniyla yatirimcilarin % 99 batar..

Sayfa 37/53 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •