Sayfa 44/52 İlkİlk ... 344243444546 ... SonSon
Arama sonucu : 416 madde; 345 - 352 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by iko Yazıyı Oku
    Yeni çıkan Piapiri'yi kullanıyorum. herkese tavsiye ederim. isteyene detayları anlatırım ancak ilk aklıma gelenler;
    canlı anlık data bedava
    gün içerisinde sürekli alım satım önerileri gönderiyorlar
    komisyon oranları düşük
    içinde tüm haberler, raporlar fln var
    pipiri ünlünün alım satım önerileri nasıldır ? sürekli derken gün içinde kaç hisse için gönderiyorlar ? komisyon oranı kaç ? pipiriyimobilden yükleyip mi hesap açtınız ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    pipiri ünlünün alım satım önerileri nasıldır ? sürekli derken gün içinde kaç hisse için gönderiyorlar ? komisyon oranı kaç ? pipiriyimobilden yükleyip mi hesap açtınız ?
    Ben 4 önerisini aldım, 3'ü karla kapattı, 1'i zarardı. Satarken de ahaber veriyorlar, pozisyon kapatıyoruz diye. komisyon herkese göre değişiyor ama ucuz. ben İŞ yatırım'dan geçtim, çok daha ucuza.

Alıntı Originally Posted by diskriminant Yazıyı Oku
    İnternet üzerinden işlem yapmak üzere hesap işletim ücreti,saklama ücreti,eft ücreti almayan ya da minumum alan aracı kurum önerisine ihtiyacım var.Portföy 10000 tl. civarı,komisyon 10000 de 5 ya da altı.
    Piapiri, Ünlü Menkul

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by iko Yazıyı Oku
    Ben 4 önerisini aldım, 3'ü karla kapattı, 1'i zarardı. Satarken de ahaber veriyorlar, pozisyon kapatıyoruz diye. komisyon herkese göre değişiyor ama ucuz. ben İŞ yatırım'dan geçtim, çok daha ucuza.
    gün içinde toplam kaç öneri gönderiyor ? 4 mü daha fazla mı ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    gün içinde toplam kaç öneri gönderiyor ? 4 mü daha fazla mı ?
    piyasaya göre değişiyor, her gün farklı, belli bir sayı yok. bazı gün hiç gelmiyor, bazı gün 4-5 tane.

6. Merhaba, viopta 1/10000 komisyon istemek için sizce ne kadar hacim lazım? Şuan 3/10000 komisyonum var ama bu bile teminatıma oranla ciddi komisyon getiriyor.(günde 200-300 bin hacme ayda 1800 civarı komisyon)

Alıntı Originally Posted by KeysernSoze Yazıyı Oku
    Merhaba, viopta 1/10000 komisyon istemek için sizce ne kadar hacim lazım? Şuan 3/10000 komisyonum var ama bu bile teminatıma oranla ciddi komisyon getiriyor.(günde 200-300 bin hacme ayda 1800 civarı komisyon)
    kurumdan kuruma değişir ama viop'ta on binde 1'i alabilirsiniz bence. orda hisseye göre oranlar daha düşük oluyor. isterseniz mesaj atın bana size temsilcimin numarasını yazıym.

8. Trive diye bir aracı kurum var. Sıfır komisyon alacağını söylüyor. 5000₺ üstüne anlık detayı ücretsiz diye yazmış. Bu kurum hakkında bilgisi olan var mı? Yada çalışan var mı? Artıları ve eksileri neler?

Sayfa 44/52 İlkİlk ... 344243444546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •