Sayfa 1/52 1231151 ... SonSon
Arama sonucu : 413 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1. Aracı kurum oran ve avantajlar

Arkadaşlar aracı kurumlardaki komisyon yuzdeleri ve avantajları nelerdir

Benim TEB yatırım telefon açtım oran yüzde 1

2. ALB yle görüştüm bende 10000 2 komisyon dendi hisse senetleri için
    Çok rahat bir konuşma tarzları vardı çok
    Müşterilerinizle danışmanlık yapıyor musunuz diye sordum .
    - çok kişiyle ilgileniyoruz ve danışmanlık hizmeti veremiyoruz dendi ama ufak çaplı yardımcı oluruz gibisinden konuştu takip ettiğiniz hissleri bizimle paylaşırsanız durumdan haber ederiz dendi ama arayıpta bilgi vermeyiz dendi sürekli.
    Bugün 3 defa aradım 4 üncüde açıldı telefon ve bugün çalışmıyorsunuz herhalde dedim konuştuğum kişiyle hayır dedi ama yoğun olduğumuz için açamayabiliyoruz dendi ve 2. Defa olarak isterseniz sözleşmenizi fes edebilirize getirdiler edebiliriz demeden genelde lafını keser oldum . Açık sözlülükleri + puan bence ama bu tarz konuşmaları beni açıkcası soğuttu kendilerinden

3. Birde perşembe günü sözleşmeyi kargo yapacağını söylediği halde kargo yapılmamış .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,044
    hisse senedi için;

tacirler yatırım onbinde 7.5
    integral onbinde 5
    osmanlı yatırım onbinde 4.5
    gedik yatırım pazarlığa açık
    yapıkredi yatırım binde 1.5
    sanko onbinde 7

detaylar;
    http://aracikurumlar.net/
    Son düzenleme : Trade Shark; 26-02-2017 saat: 16:51.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

5. Sanko menkul ideal(directfin)10000 de 5ile basladim.10binde 3 suanda udeal icin ucret vermiyorum.ama hacmim biraz yuksek.aylik 450 tl komisyon olcak islem yaparsaniz ideal bedeva yoksa ufak bir ucret aliyordu yanilmiyorsam.

6. Buarada ideal ve matrix her ikisinide kullanmis arkadas varsa mumkunse ozelden yazabilirmi tskler selamlar.

7. Merhaba.Denizyatırımla çalışıyorum ve değiştiricem.Alb ve a1 capital düşünüyorum.Çalışan varmı hangisini tavsiye edersiniz acaba?

8. Dediğim benim şuan 1000 1 oranında komisyon veriyorum aylık 50bin yıllık işlem yapınca kademe 1 seviye anlık fiyatlar canlı görme açıldı kademe ve aracı kurumlar ucretli

Sayfa 1/52 1231151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •