Sayfa 33/52 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 416 madde; 257 - 264 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by denlis100 Yazıyı Oku
    Video başlığı çok ilgi çekici. Ama başka bir arkadaşın da dediği gibi içerikte bilinmeyen bir şey yok.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    doğru. kişiye özel değişkenlik göstermekte hizmetleri.

şuradaki paylaşımlar fikir verebilir.
    "Borsa ve fon işlemleriniz için hangi aracı kurumu tercih ediyorsunuz ve niye ?"
    https://twitter.com/temettuhisse/sta...66743996293121
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

2.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    doğru. kişiye özel değişkenlik göstermekte hizmetleri.

şuradaki paylaşımlar fikir verebilir.
    "Borsa ve fon işlemleriniz için hangi aracı kurumu tercih ediyorsunuz ve niye ?"
    https://twitter.com/temettuhisse/sta...66743996293121
    Çok teşekkür ederim

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Güzel ozetlemissiniz.
     Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Hisse için onbinde 3 , viop için onbinde 2 den fazla komisyon ödemeyin.

Düşük komisyon için tavasiye edecegim kurumlar marbaş, alnus , A1 capital , Alb menkul , info , ahlatçı yatırım

Bir taktik vereyim düşük komisyon için hacminiz yoksa;
    Aracı kurumu arayın yeni bir aracı kurum arıyorum eskisini değiştirmek istiyorum. orada onbinde 3 ile hisse işlemi yapıyordum. Yeni kurumumunda bunun üzerinde komisyon ödemek istemiyorum deyin. Hacim sorarlarsa , eski kurumumda fazla yüksek hacimimde yoktu , hacim şartına bağlı olarak hesap açmak istemiyorum deyim. Ekran konusunda ekran maliyetinin 2 katı üzerinde komisyon üretirseniz ekranı ücretsiz berirler. Bunu kesinlikle sorum 500-600 komisyona ekranı ücretsiz veririz diyenlerden uzak durun 300 tl komisyona para almazlar.

Genelde aracım kurumlar ideal , matriks , foreks gibi data ekranlarından destek aldıkları için bütün araı kurumların hizmeti yakındır birbirine. Adını duymadıgınız aracı kurumlardan korkmaya gerek yok. Spk, Takasbank güvencesi var.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

4.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Sankoda yuzbinde 0.65 ....yıllık 272 bin komisyon aylık 24 bin civarı.....daha aşağısını duyan var mı?....sankoda ben herkese onbinde 2.5 actiriyorum....açın konusun...derinliklerde bedava

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yıllardır sankodayım. geçen hesaplayayım dedim. on binde 4,2 kesiyorlar. on binde 2,5 nasıl yaptırırım?

5. Hacmin iyi komisyonum da iyi sayilir onbibde 1. Mutevazi olarak Aylik 20 mly hacme ki cok daha fazla okuyor. Mesala sadece dun 1000 lira komsiyon odedim. Obinde 1 ve daha az verecek varsa bana ozelden yazabilir. Yalniz onbunde 1 net olacak borsa payi ivir zivir kesinti olmayacak.

6. İnfoda Onbinde 2 altında ödeyen var mı arkadaşlar?

7.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    İnfoda Onbinde 2 altında ödeyen var mı arkadaşlar?
    1-1.5 milyon hacim yapan arkadaşıma onbinde 4 verdiler daha aşağısı olmazmış. Bi de derinlik ücretsiz kullanıyor.

Ünlü menkulle çalışan var mı? Komisyon ve hesap/ saklama ücretleri nasıl ?

8.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Sankoda yuzbinde 0.65 ....yıllık 272 bin komisyon aylık 24 bin civarı.....daha aşağısını duyan var mı?....sankoda ben herkese onbinde 2.5 actiriyorum....açın konusun...derinliklerde bedava

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam bu orana, borsa payı dahil mi?
    Ben aylık ortalama 200 milyon hacim yapıyorum.

Sayfa 33/52 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •