Sayfa 26/52 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
Arama sonucu : 416 madde; 201 - 208 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    yahu ben algoritmik işlemlerle ilgili bi şey demiyorum ... aracı kurumun işi sizin bakış açınıza göre muhasebe tutmak değil... bunu hiç bir aracı kurum yapmaz işi değil ... siz basitçe borç alacak kısmındaki giren çıkan TL ile elde kalan malın değerine bakacaksınız ... cari bakiyeniz önemli olan ... cari bakiye ile sizin hesaplamanız tutar ...
    Bende kendimi bir türlü anlatamadim, sermaye kazancı olduğu kadar yansıtılması, öyle yada böyle iyi niyetle tek ihtimal var biraz geç yansitiyorlar, ama her türlü eksik yansitmislar , bundan önce banka kökenli aracinkurumda çalışıyordum neyin ne olduğu anında anlaşılıyordu. Onlarda da muhasebeciler çalışıyor.

2. şöyle MATEMATİK bir örnek düşünelim ( 3+2 ) : 25 = 75 şimdi siz bu işlemin 75 olduğunu ispat etmeye çalışıyorsunuz... burada derdimi anlatamadım dediğiniz şey buna benziyor... sizin anlattığınız şeyin kurgulamasında ve yapmış olduğunuz çıkarımda hata var.
    Sermaye kazancını yansıtması derken bunun T+ 2 si de var onu da düşünüyorsunuz herhalde.... para hesabınıza geçecek... eksik yansıtmak ne demek ? yansıtmak ne demek bi kere ? hesabınızda 1 ) cari bakiye 2) t 1 bakiye ve 3) t 2 bakiye kısımları var oraya bakacaksınız diyorum ... o 3 yere bakın ona göre hesap yapın...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

3. T+2 de de T+99 da da para gözükmüyor, niye gözükmüyor açıklamalarını yarın öğrenirim. Gerekirse Önceki kurumda ki gibi binde 1 ile calisirim ama ne zaman ne olacağını bilirim.

4. az önce konuştum hiçbirşey değişmedi başka yerlere konuyu dağıttılar, dediğinde haklısın ama olaylar şöyle şöyle oluyor tarzı konuştular velhasıl olmayacak dediğim şekil açıklanmadı.
    bunda sonra olacak şey mecburen kurum değiştireceğim.

şimdi telefonda görüştüm pek pazarlık yapmadan da yine hissede onbinde2 veren aracı kurumlar var.onlardan birine geçeceğim sanırım. onbinde 1,7 ile bir kurum ile anlaştım.
    Son düzenleme : ibrahim; 27-07-2020 saat: 12:11.

5.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    az önce konuştum hiçbirşey değişmedi başka yerlere konuyu dağıttılar, dediğinde haklısın ama olaylar şöyle şöyle oluyor tarzı konuştular velhasıl olmayacak dediğim şekil açıklanmadı.
    bunda sonra olacak şey mecburen kurum değiştireceğim.

şimdi telefonda görüştüm pek pazarlık yapmadan da yine hissede onbinde2 veren aracı kurumlar var.onlardan birine geçeceğim sanırım. onbinde 1,7 ile bir kurum ile anlaştım.
    şöyle şöylesi önemli ... mesela bazen haftaso bazı aracı kurumlarda bakiye bile görünmeyebilir o an , para repodadır... aracı kurumların back - office programları ile ilgili ... kanuna aykırı bi işlem olsa zaten spk öper... olmaz öyle şey
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

6. Tekrar bakın dedim, birçok aracı kurumda onbinde 1 ile bile calisacagimi gördüm. Masrafları karsilasin diye ben o kadar düşük istemedim.

7.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Tekrar bakın dedim, birçok aracı kurumda onbinde 1 ile bile calisacagimi gördüm. Masrafları karsilasin diye ben o kadar düşük istemedim.
    Bugün itibariyle Info yatirimda hesap açtırdım. Komisyon hissede onbinde 1,7 olacak. Hesap işletim ücreti yok . Ayrıca EFT çıkışları ücretsiz. Bunun dışında talep ettiğim ekranları en uygun sartlarda karşılıyorlar ki, bana en büyük faydası bu olacak.

8. Merhaba, bugün Ziraat Yatırımdan aradılar. 17.08.2020 itibarı ile birden fazla alt hesapların kapatılarak işlemlerin tek hesaptan yürütüleceğini bildirdiler. Gerekcelerini sunamadılar. Uygulamanın nedeni hk. bilgisi olan var mıdır?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 26/52 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •