Sayfa 30/52 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 416 madde; 233 - 240 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

1.  Alıntı Originally Posted by yasard Yazıyı Oku
    Binde 1 yüksek değil mi? Hacim ne kadar bilmiyorum tabii.

Platform bayglobal var ben çok sevmiştim. Hatta tavsiyeleri de gayet tutarli

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Komisyon yüksek biliyorum. Ama önemli olan kazandırdıkları
    Platformu güzel olsun yeterli.. Şartlı emir vermek önemli benim için iz süren stop vss.. İşbankasından işlem yapıyorum. Ekran başında durmak yorucu oluyor

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Osmanlı emir konusunda daha teferruatlı. Şu anda ikisinde de hesabım var bu ay Osmanlı ya döndüm portföyü.

Ama mobil bayglobal çok başarılı bir onu özlüyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by yasard Yazıyı Oku
    Osmanlı emir konusunda daha teferruatlı. Şu anda ikisinde de hesabım var bu ay Osmanlı ya döndüm portföyü.

Ama mobil bayglobal çok başarılı bir onu özlüyorum...

Global menkul emir konusunda nasıl kolaymı platformu.. Teknik analiz yapmasını seviyorum ekranı kolaymı

4. Ben cepten işlem yaptığım için uygulamasi çok kolay ve pratikti ama teknik analiz için hiç bakmadım.

5.  Alıntı Originally Posted by yasard Yazıyı Oku
    Ben cepten işlem yaptığım için uygulamasi çok kolay ve pratikti ama teknik analiz için hiç bakmadım.

Eskiden hesabım vardı eczacıbaşı menkul değerler sarılınca global oldu.. Hesabı aktif ettirdim ama.. Hoşuma gitmedi matris dışında jawa uygulaması var çok kötü teknik analiz yapayım diyorsun hiç bir şey yok vazgeçtim.. Osmanlı yatırımdan demo hesabı oluşturdum.. Onun ekranı çok güzel bence oradan işlem yapmayı düşünüyorum... On binde 4 oranı..

6.  Alıntı Originally Posted by yasard Yazıyı Oku
    Ben cepten işlem yaptığım için uygulamasi çok kolay ve pratikti ama teknik analiz için hiç bakmadım.

Eski hesabı aktif ettirip bakayım dedim dün. Çok kötü jawa üzerinden bağlanıyorum.. Boş tamamen.. Osmanlı yatırım ekranı filan bence çok güzel ve kolay geldi bana.. Demo hesabı açıp inceledim.. Komisyonda onbinde 4,5

7. Hisse için onbinde 3 , viop için onbinde 2 den fazla komisyon ödemeyin.

Düşük komisyon için tavasiye edecegim kurumlar marbaş, alnus , A1 capital , Alb menkul , info , ahlatçı yatırım

Bir taktik vereyim düşük komisyon için hacminiz yoksa;
    Aracı kurumu arayın yeni bir aracı kurum arıyorum eskisini değiştirmek istiyorum. orada onbinde 3 ile hisse işlemi yapıyordum. Yeni kurumumunda bunun üzerinde komisyon ödemek istemiyorum deyin. Hacim sorarlarsa , eski kurumumda fazla yüksek hacimimde yoktu , hacim şartına bağlı olarak hesap açmak istemiyorum deyim. Ekran konusunda ekran maliyetinin 2 katı üzerinde komisyon üretirseniz ekranı ücretsiz berirler. Bunu kesinlikle sorum 500-600 komisyona ekranı ücretsiz veririz diyenlerden uzak durun 300 tl komisyona para almazlar.

Genelde aracım kurumlar ideal , matriks , foreks gibi data ekranlarından destek aldıkları için bütün araı kurumların hizmeti yakındır birbirine. Adını duymadıgınız aracı kurumlardan korkmaya gerek yok. Spk, Takasbank güvencesi var.

8. Aylık 10 milyon hacime yüzbinde 9 veren aracı kuruma geçeceğim. Sanırım daha aşağısını bulamam.

Sayfa 30/52 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •