Sayfa 45/53 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon
Arama sonucu : 417 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

Alıntı Originally Posted by maviera Yazıyı Oku
    Trive diye bir aracı kurum var. Sıfır komisyon alacağını söylüyor. 5000₺ üstüne anlık detayı ücretsiz diye yazmış. Bu kurum hakkında bilgisi olan var mı? Yada çalışan var mı? Artıları ve eksileri neler?
    Kasım Garipoğlu'nun şirketi diye biliyorum. Eski Işık Menkul'ü satın aldılar. Patronun ismini google'la bir derim ben.

2. acar menkulle çalışıyorum işletim ücreti falan hiç bir ücret yok 10 binde 2 alıyolar benden komisyon ve finnet platfomunu süresiz hediye ettiler

aylık en az 3 milyar ve üzeri işlem hacimi için viop endeks sadece ! ( borsa payı hariç )

komisyon yüzbinde 5 verebilecek kurum var mı ? var ise iletişime geçerse sevinirim

hacimi garant edebilirim.

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    aylık en az 3 milyar ve üzeri işlem hacimi için viop endeks sadece ! ( borsa payı hariç )

komisyon yüzbinde 5 verebilecek kurum var mı ? var ise iletişime geçerse sevinirim

hacimi garant edebilirim.
    hocam borsa payı dahil yüz binde 9 eder ki bu oranı veren kurumlar var. çalıştığım aracı kurum muhtemelen verir.

5. Piapiri kullanan var mı avantajlari ses avnatajlari nelerdir

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    Piapiri kullanan var mı avantajlari ses avnatajlari nelerdir

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben kullanıyorum, çok memnunm. bir hisse ile ilgili isteyebileceğin tüm datalar var. ayrıca öyle işlem giremediğim, uygulamanın çalışmadığı, kesildiği fln bir gün olmadı. bir de çağrı merkezleri çok iyi.

maddi avantajları: 1.yıllık hesap işletim ücreti yok. 2.bakım masrafı, eft, vs masrafı almıyorlar. 3.komisyon oranları düşük. 4.canlı data tamamen ücretsiz.

7. Osmanlı menkul ile çalışanlar varsa yorumlarını alabilir miyim, memnun musunuz, işlem platformlarında bir sıkıntı, kopukluk oluyor mu, kullanışlı mı, ilgi alaka nasıl?

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yıllardır Hisse senedi işlemlerimi İş Bankası üzerinden onbinde 4 komisyon ile yapıyordum. Bir kaç gün önce komisyon oranımı onbinde 8 e çıkardıkalarını farkettim. Telefon açıp itiraz ettim. Hatta komisyon oranımı onbinde 2 ye düşürmelerini talep ettim.

Eğer bu taleplerim yerine getirilmezse iş bankası ile vedalaşmak zorunda kalacağım. Yurt dışı piyasa işlemlerimi de İş bankası üzerinden yapıyorum ve ne muhatap bulabiliyorum ne de danışman. Çok yüksek kesintiler yapılıyor.

2-3 ay önce Midas ta hesap açtım. Şu anda yerli hisse alım satımlarında onbinde 2 komisyon alıyorlar. Amerikan borsalarından alım satımlarında ise sadece 1,5 dolar.

İş Bankası taleplerime olumlu yanıt vermez ise üzüler de olsa işlemlerimi Midas ya da başka kuruma taşıyacağım.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Sayfa 45/53 İlkİlk ... 354344454647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •