Sayfa 10/53 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 417 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Aracı kurum oran ve avantajlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by hasanmustafa Yazıyı Oku
    10.000 TL civarı hisse almayı düşünüyorum Ve aracı kurum arıyorum.
    Oyak yatırımdan teklif bekliyorum. Ziraat gibi Banka iştiraki
    olanları tercih edeceğim. Eft - Hesap işletim Hesap bakım -
    Tasasbank saklama gibi ıvır zıvır ücretler konusunda öpülmeyiz inşaallah
    banka kökenliler masraflı oluyor malesef.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

2. merhaba arkadaşlar,
    online sitesi sorunsuz çalışan ve anında hisse alım satımı yapabileceğim ve "eft-hesap işletim-hesap bakım-takasbank saklama" gibi ıvır zıvır ücretler, para tırtıklayıcı ücretler alıp müşterisini bıktırmayan ve sadece alım satım komisyonu alan, uygun komisyon oranı ile işlem yapabileceğim bir aracı kurum arıyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum. hisse portföyüm büyük sayılacak düzeyde, lütfen uygun tekliflerinizi bekliyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by hisseci Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar,
    online sitesi sorunsuz çalışan ve anında hisse alım satımı yapabileceğim ve "eft-hesap işletim-hesap bakım-takasbank saklama" gibi ıvır zıvır ücretler, para tırtıklayıcı ücretler alıp müşterisini bıktırmayan ve sadece alım satım komisyonu alan, uygun komisyon oranı ile işlem yapabileceğim bir aracı kurum arıyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum. hisse portföyüm büyük sayılacak düzeyde, lütfen uygun tekliflerinizi bekliyorum.
    Bende aynı şeyleri araştırıyorum. İlk defa borsaya gireceğim.
    Tacirleri aradım.
    Komisyon Onbinde 7.5 ile başlıyor. Giderek düşüyor.
    BSMV: Tüm aracı kurumlarda varmış .
    Eft 100 tlden sonrası ücretsiz.

Başka hiç bir ücret yok dediler.
    Matrix ekranı için de belli bir komisyon ücretini aşamazsanız en basit ekran ayık 15 tl imiş (sitesinde bu bilgiyi bulamadım. teyit için bir daha email attım)

4. Halk yatırım ile çalışıyorum ben . Tavsiye ederim devlet kurumu sonuçta

5.  Alıntı Originally Posted by batirimciyiz Yazıyı Oku
    Halk yatırım ile çalışıyorum ben . Tavsiye ederim devlet kurumu sonuçta
    halk yatırım internet sitesi arayüzü nasıl memnun musunuz hızından vb? hisse alım satım komisyonları nedir halk yatırımda? hisse hesabı işletim ücreti, hesaba EFT ile para yolladığınızda kesilen bir eft işlem ücreti, takasbank saklama ücreti, sms bilgi hizmet ücreti gibi saçma sapan ücretler alıyorlar mı sizden? derinlikli matrix ekranı veriyorlar mı? biraz detay verebilirseniz sevinirim.

6.  Alıntı Originally Posted by saleri Yazıyı Oku
    Bende aynı şeyleri araştırıyorum. İlk defa borsaya gireceğim.
    Tacirleri aradım.
    Komisyon Onbinde 7.5 ile başlıyor. Giderek düşüyor.
    BSMV: Tüm aracı kurumlarda varmış .
    Eft 100 tlden sonrası ücretsiz.

Başka hiç bir ücret yok dediler.
    Matrix ekranı için de belli bir komisyon ücretini aşamazsanız en basit ekran ayık 15 tl imiş (sitesinde bu bilgiyi bulamadım. teyit için bir daha email attım)
    ilk defa borsaya girecekseniz çok dikkatli olun, borsa tam bir çakallarla dans yeridir. ben uzun zamandır borsadayım, sonunda bir çok şey öğrendim ama bunları öğrenirken çok acı, ders niteliğinde olaylar yaşadım. aracı kuruma karar verdiniz mi? tacirlerden daha iyi bir aracı kurum buldunuz mu? ben hala yeni bir aracı kurum arayışındayım. siz hangi şehirdesiniz?

7. Ziraat Bankası Kamu Personeli olanlara, özel okul öğretmenleri ve özel hastane çalışanları da dahil olmak üzere 1000/1 dir. Pek kimse bilmiyor ama bu kampanya yıllardır devam ediyor. Ziraat yatırım sitesinde mevcut bakabilirsiniz. 10.000 Tl lik lot aldınız 10 TL komisyon, geri sattınız yine 10 TL komisyon toplam 20 TL masrafınız oluyor. Bazı hisselerde bir üst kademeden satış yapsaniz bile kar yapıyorsunuz. Diger kurum ve bankalarda en az 3 kademe ustten satmalisiniz ki kar elde edebilin. Ziraat yatırımın portföy ve günlük bültenlerine ücretsiz abone olabilir ve saat 9.00 da bülteni okuyarak endeks açılmadan bilgi edinebilirsiniz. Ziraat Trader aylık 4.5 TL. dir. Ancak bir ayda toplam 50.000 TL alim satım yaparsanız o parada alınmıyor.

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ziraat Trader zorunlu değil ücretsiz kısmı 15 dk gecikmeli. 4,5 Tlye anlık izleyebiliyorsunuz.

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 10/53 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •