Sayfa 103/147 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 817 - 824 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by lazy-max Yazıyı Oku
    Bu son KAP'tan sonra üst pazar ve inşaat işi bence ceptedir. Benim için daha önemli beklenti yeni yükleme haberleri ve MIM Food ile olan ortaklığın geliştirilmesidir. Bunlara yönelik haberler gelirse neler olur hayal bile edemiyorum...
    Birde şirketin ambalajla ilgili olan ortaklığı bağlantısı vardı..
    Ambalaj la ilgili ne durumdayız merak ediyorum .. çünkü bu zamanda ambalaj işi çok revasta

2. https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...20201121-4.htm

Büyümek isteyene güzel destekler var. Kamu borcunun ödenmesinin sebeplerinden biride devletin verdiği teşviklerden faydalanmaktı.

3. Güne iyi başladık 4.20 den 20.000lot alış
    Hayırdır her sabah bin kaç bin lot olurgen bu ne şahlanış..
    Haydy borclari ödedik artık bir üst guruba cıkallm SPK firigoda yaptığın sürprizi bizede yap başvuru olmadan bir üst lige..
    Ama yinede bu ay sonunda SPK kapısını calariz gibime geliyor..geçen sene Aralık ayında 25 başvuruda bulunduk bu sene temiz bir şirketiz kapısını tekrar calariz..

4. Borçları kapadık..kasada para var ..stoklar oldukça fazla ve 💰 paraya çevriliyor..daha ne olsun
    Tahata sahibi ac gözlüler toprak doyursun gözünüzü..
    Bu kadarda baskı ..gitmesin diye kıclarini yırtiyorlar..

Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Borçları kapadık..kasada para var ..stoklar oldukça fazla ve 💰 paraya çevriliyor..daha ne olsun
    Tahata sahibi ac gözlüler toprak doyursun gözünüzü..
    Bu kadarda baskı ..gitmesin diye kıclarini yırtiyorlar..
    Yırtsınlar bakalım nereye kadar yırtacaklar. Toplayabildiği kadar toplamak istiyor ama satan zaten sattı, artık satan yok hacimden belli. Biz buradayız, bekliyoruz...

6. Haber var, hayırlı olur inşallah, KAP ta yayınlandı ortaklar.

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ana pazar için başvuru....

Kamuoyunun dikkatine ;

Yatırımcı ilişkileri birimimizden talep eden bilgi ve açıklamalara istinaden iş bu bildirimin yapılması gereği hasıl olmuştur.

Hatırlanacağı üzere, Şirket'imizin 05.04.2019 tarihli (Şirket) paylarının Yakın İzleme Pazarı'ndan Ana Pazar'a geçiş başvurusu, Borsa Yönetim Kurulu'nun 27.12.2019 tarihli kararı ile Kotasyon Yönergesi'nin 8/1-c maddesi gereğince uygun görülmemişti.

Bu çerçevede ; söz konusu bildirimin ardından kararda belirtilen eksikler 2020 yılı içerisinde giderilmiş ve Şirket'imizin Kotasyon Yönergesi'nin 36/5. Maddesi uyarınca 27.12.2020 tarihinde tekrar başvuru yapmasının önünde bir engel kalmamıştır.

Yukarıdaki açıklamalar doğrultusunda ; 2020 yıl sonu finansal tablolarımızın ilanı beklenmeden 27.12.2020 tarihinde pazar geçiş başvurumuz Borsa İstanbul A.Ş. yönetiminin değerlendirilmesine sunulucaktır.

Saygılarımızla.

8. Şirket artık gerçekten iyi niyetini göstermeye başladı ,27 Aralık’ta başvuru yapacaklar ,spk bilançoyu görmeden üst pazara atabilir ,frigoda aynısını yaptılar,frigo başvuruyu yapmadan üst pazara aldılar .daha önceki başvuru reddi kamu borçlarından dolayı idi,şimdi kamu borcunu ödediler ve şirketin kasasına 11 milyon para koydular bedelliden ve yeniden değerleme ile özsermayeyi bayağı yükseltiler ,ana pazarda işlem gören bir çok şirketin bu kadar güzel özsermayesi yok.inşaat ,incir satışından güzel para kazanacaklar ve 2021 bilançosu çok güzel olacaktır,tarihe not düşsün diyorum ,bu kadar büyük beklentisi olan şirketin bu fiyatlarda olması bana komik geliyor ,en fazla 2 ay içersinde göreceğiz fiyatın ne olduğunu

Sayfa 103/147 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •