Sayfa 104/147 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 825 - 832 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Şirket artık gerçekten iyi niyetini göstermeye başladı ,27 Aralık’ta başvuru yapacaklar ,spk bilançoyu görmeden üst pazara atabilir ,frigoda aynısını yaptılar,frigo başvuruyu yapmadan üst pazara aldılar .daha önceki başvuru reddi kamu borçlarından dolayı idi,şimdi kamu borcunu ödediler ve şirketin kasasına 11 milyon para koydular bedelliden ve yeniden değerleme ile özsermayeyi bayağı yükseltiler ,ana pazarda işlem gören bir çok şirketin bu kadar güzel özsermayesi yok.inşaat ,incir satışından güzel para kazanacaklar ve 2021 bilançosu çok güzel olacaktır,tarihe not düşsün diyorum ,bu kadar büyük beklentisi olan şirketin bu fiyatlarda olması bana komik geliyor ,en fazla 2 ay içersinde göreceğiz fiyatın ne olduğunu
    Ağzına sağlık dostum imzamı atarım altına hep dedim yine diyorum 2021 bizim yılımız olacak ben orta uzun vadeli temel analizimi yaparak bir sirkete yatırım yapar ortak olurum inmis çıkmış ceza yemiş bunlar gel geç şeyler amatorlerin kafaya takacağı şeyler. Tüm yatırımcılara hayirli olsun

2. Buradaki yatırımcı kitlesi çok bilinçli, çok sabırlı. Buyuk resmi görüp, günlük fiyatlara, cezaya vs. cok takılmayan kişiler. Artık zaman iyice daralmaya başladı gibi duruyor. 4 lü fiyatlarda cok fazla bekletti, bu saatten sonra buralardan alış imkanı vermemeli ve beklentileri fiyatlamaya başlamalı, diye dusunuyorum.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    Buradaki yatırımcı kitlesi çok bilinçli, çok sabırlı. Buyuk resmi görüp, günlük fiyatlara, cezaya vs. cok takılmayan kişiler. Artık zaman iyice daralmaya başladı gibi duruyor. 4 lü fiyatlarda cok fazla bekletti, bu saatten sonra buralardan alış imkanı vermemeli ve beklentileri fiyatlamaya başlamalı, diye dusunuyorum.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2000 li yıllarda ortalama 6 dolar diyince dolar bazlımı bakılır diyenler 90 milyon değerinde gıda şirketi kaldımı ve üstelik öz sermaye duran varlığı 12 aylık yuksek bilanço beklentisi üst pazar a geçiş e bir şirketten ne beklenir 5o kat artmış kent gıdamı alalım sabırla bekledim bundan sonrası nasip herkesin aklı fikri var art niyetli olan da ********dir burda milletin 3 kuruşuna tenezül eden mahluklar da olabilir ben rahatım ve beklicemde mart sonunu bi göreyim sonrası

4. investin formunda cezalıyım yeni hesap acmadım ama yorumlar zevk için okurum 3 liradan 47 ye çıkınca rt labaratuarı gün bü gün satın dedim ceza yedimbir gün sonrası 50 lere cıkartıpo çaktılar 17 ye cektiler adamlar her türlü dümeni ceviriyor yorum siteleri satılmış spk da işleyişi sıkıntılı ve yanlı 3 ay ne yaptıda şirket hisseleri ceza aldi oyun içinde oyun var manipule varsa yapana bas cezayı nerde olan hep bize neyse kötü günler geride kaldı inşallah bu arada A1 kapital bu kadar lotu 4 ortalamayla neden topladı kumarbaz cetesi bakalım ne yapacak

5.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Beklenen kap haberi geldi..
    Borçlarını ödemesi kamu ve sigorta
    Ayrıca inşaat olayı içinde adım atmaları güzel..
    Bu ay en geç ay sonunda SPK bildirim yapılması bir üst gurub için...
    Bana göre bir sürpriz bekliyorum ..
    Firigo yapılan güzellik buna niye yapılmasın ...
    Borç ödemesi
    İnşaat işi
    İhracat yeni anlaşma
    Birde güzel yanı.. stoklarımızda full..
    Ve biz müthiş bir bilanço beklentisi..
     Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Firigo başvuru yapmadan direk çıktı..
    Geçen sene bizim başvuru hikayesi oalyinda bizi yakan borçların ödenmemiş olması..kamu borcu vergiler dergen çıkamadık...
    Şimdi ise beddeliden gelen para borçlarını ödemeye yeter yeni yatırımlar da ..
    Asıl senelerden beri gözaltında olan bir şirket kendini sıfırlayarak yeni bir sayfa açılıyor olması...
    Yoksa SPK hangi gözaltına olan şirkete beddeli yapma şansı veriyor..
    Bu gün tatmin edici bir kap göndermelerde SPK yine şirketi cezalandırır,.
    Bunun sonucu d*****n kuyruğu bu gün kopar..
    Şuana kadar 20.000 lot gibi bir İşlem var..buda dergi satan satmış alan zaten almis
     Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Borçları kapadık..kasada para var ..stoklar oldukça fazla ve 💰 paraya çevriliyor..daha ne olsun
    Tahata sahibi ac gözlüler toprak doyursun gözünüzü..
    Bu kadarda baskı ..gitmesin diye kıclarini yırtiyorlar..
    Beklenen kap geldi..
    Hayırlısı olsun arkadaşlar..
    Başvuruda 27aralıkta ..
    Artık 12yıl aradan sonra yeni bir başlangıç..
    Haydi bakalım artık gerçekten şirket gerçek değerini bir görelim..
    Kuru gıda ihracat
    GYO inşaat
    Gelsin yeni iş anlaşmaları bekliyoruz onlarında dört gözle..

6. Herkese günaydın hayırlı cumalar arkadaşlar..
    Sabah seansı 100.000 lot alisla 4.50 hadi bakalım bu ne acele..
    Akşam kapanisada bir bakalım nasıl olacak

7. Arkadaşlar tekkeyi bekleyen çorbayı içer ,artık alım fırsatı vermeden hissemiz 5.55 kadar gidebilir ,
    Komik olan bir durum var,alt pazar ve ana pazarda işlem gören bir çok şirketin defter değeri 1 liranın altında ve öz sermayesi %50 yemişler ,(örnek olarak ihlaslar ,ışıklar ,sanel ,ak enerji ,futbol klüpleri ,) ama bizim Selçuk defter değeri 1.72.12 Aylıkta gelecek kar ile en az 2.2 defter değeri olacaktır ,ama biz hala yakın izleme pazarında işlem görüyoruz) tam bir komedi ,bence spk bizi 28 Aralık’ta üst pazara atar,frigoda olduğu gibi ,ayrıca ceza 1 ay sonra bitiyor ,
    Bu kadar yüksek beklentisi olan şirket yok daha .
    1.ocakta cezanın bitmesi
    2.üst pazara çıkması
    3.yıl sonu çok güzel bilanço gelmesi
    4.inşaattan gelecek para
    5.ihracat anlaşmaları
    Daha ne kadar beklenti olsun .ilk 4 madde kesin olacak gibi duruyor ,çünkü önünde bir engel yok,ayrıca ihracatta şöyle sağlam bir anlaşma yaparsalar ...hedef fiyat vermek istemiyorum çünkü etkilenenler olabilir

Yatırım tavsiyesi değildir ,sesli düşündüm sadece )

8. Çok güzel kapadık ve tavanda 508 bin lot alıcı toplamda 640 bin lot alıcı var,,,bu yükselişe bakılırsa artık tahtada satıcı olmaz ,şöyle bir hesap yaptım ,endex 1112 iken hisse 5.55 idi ,endex 1370 , % 25 yükselmiş , 5.55 in üstüne %25 koyun ,6.87 olması gereken fiyat ,ancak cezanın bitmesine 1 ay kalması ve ana pazara geçiş beklentileri ile birlikte 6.87 nin üstüne %50 koymak lazım , 10.27 gibi bir fiyat ortaya çıkıyor ,ayrıca yeni çıkan kanundan dolayı 1 milyon vergi borcundan dolayı kara geçtiler , yıl sonu büyük kar beklentisi , artık fiyat değerlemesini siz yapın
    Son düzenleme : Meritci; 11-12-2020 saat: 21:02.

Sayfa 104/147 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •