Sayfa 109/147 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 865 - 872 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Arkadaşım, hissenin % 92'si halka açık gibi gözükmekle birlikte ,Tina Hanım, Sedat Bey,Mesut bey ve Halil Bey'in yayları sırasıyla % 38,20,15 ve 8.Yani % 81 dört kişiye ait.Bu dört kişi ancak spk 'dan izin alarak alış veya satış yapabiliyorlar.Ayrıca asıl sahiplerin de % 10 fazla payları var.Yani, bizim paylarımız % 10 bile değil..
    Bu bahsettiğiniz kişiler ve oranlar bedelli sermaye arttırımında kalan lotları alan kişiler ve oranlarıdır. Yani sadece yaklaşık 65 bin lot kadar. Ama el altından başkaları adına alıyorlarsa bilemem...

2. Kap haberi bekliyorum ...
    Artık gelmeli...
    Temiz bir sayfa açılıyor artık

3.  Alıntı Originally Posted by lazy-max Yazıyı Oku
    Bu bahsettiğiniz kişiler ve oranlar bedelli sermaye arttırımında kalan lotları alan kişiler ve oranlarıdır. Yani sadece yaklaşık 65 bin lot kadar. Ama el altından başkaları adına alıyorlarsa bilemem...
    Sizden ve sayfadan özür dilerim.Ben okuduğumu anlamamışım !.Yaşlandık tabi ki.Tekrardan kusura bakmayın...

4. Büğün tahtada büyük mal değişimi oldu ,ziraat ve iş yatırım malların çoğunu aldı,hayırlısı ile artık yolumuza devam edeceğiz ,artık kimse önümüzde durumaz diyorum ama şu kap haberi gelse bari en kısa zamanda

5. Günaydın, ne oluyor buna böyle

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Zamana oynuyorlar..6.300lot taban mı olurhafta başından beri hacim ortada..
    Kıclarını yırtsalarda er yada geç bu kap haberi gelecek..bu kadar beddeliden gelen parayla borçlarını ödemiş ..ikinci adım pazar çıkışı olacak başka bir alternatifleri var mı...

7. Şirketi aradım ve neden başvuru yapılmadığını sordum ,adamlar evraklarımız eksik diyor,ama 2 hafta önce kapta açıklama yapıp 27 aralıkta başvuru yapacağız diyor ve evrakları daha hazırlamıyor öylemi? Bunda bir bir yeniği var ,sıkıntılı durum yaşanıyor sanki yoksa şimdiye kadar başvuru yapmaları gerekiyordu

8.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Şirketi aradım ve neden başvuru yapılmadığını sordum ,adamlar evraklarımız eksik diyor,ama 2 hafta önce kapta açıklama yapıp 27 aralıkta başvuru yapacağız diyor ve evrakları daha hazırlamıyor öylemi? Bunda bir bir yeniği var ,sıkıntılı durum yaşanıyor sanki yoksa şimdiye kadar başvuru yapmaları gerekiyordu
    Bence sıkıntılı bir durum olsa beddeliye izin verilmezdi..
    Bu sene pandomi döneminin satışlara kat kat artcagina düşünüyorum..
    Bunca süredir gözaltına olan bu şirket yeni bir sayfa açılıyor olması..
    Demek ki istedikleri mallara tahtada ulasamadilar ac gözlü bir speeek var..
    Patronlar tahtadan mal almaya başlayınca 4 üzerinde kalıp ve 5lere yolcuk başladı ...
    Bu saaten sonra sadece ve sadece kap haberleri düşmeye başladı an artık ne olur ve ocak 14 ceza bitiyor...
    Yani kısacası uzatmaları oynuyoruz sabredmek lazım..

Sayfa 109/147 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •