Sayfa 112/147 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 889 - 896 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Bu hissede ky kalmamıştır bence işlem hacmi düşmesi bunun sonucu..3aydan beri ızdırap verici olduğunu düşünürsek kim kaldı yazan cizenlerden beli 3aylik takaslarda sadece A1 baskıya devam..
    Artık 14ocakta geldi.. bakalım ne olacak
    Kardeş a1 baskıya devam ediyor ama bundan sonra değil ağzıyla kuş ,kı çı ile balık tutsa artık hisseyi baskılayamaz bence ,yeterki artık şu ceza bitsin ,

3.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Bu hissede ky kalmamıştır bence işlem hacmi düşmesi bunun sonucu..3aydan beri ızdırap verici olduğunu düşünürsek kim kaldı yazan cizenlerden beli 3aylik takaslarda sadece A1 baskıya devam..
    Artık 14ocakta geldi.. bakalım ne olacak
    Ceza surecinde satan sattı, ozellikle yuksek maliyetli olanlar satti. Ama burada bir kemik kadro var. Düşük maliyetli ve yüklü mali olanlar var. Ben mesela yaklaşık 9 aydır bekliyorum. Selcugun sadık yatırımcıları oldukça sabırlı ve gelişmeleri yakından takip ediyor. Bu kişilerin lotlari dolaşımdan çekilmiş gözüyle bakılmalı artık.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    Ceza surecinde satan sattı, ozellikle yuksek maliyetli olanlar satti. Ama burada bir kemik kadro var. Düşük maliyetli ve yüklü mali olanlar var. Ben mesela yaklaşık 9 aydır bekliyorum. Selcugun sadık yatırımcıları oldukça sabırlı ve gelişmeleri yakından takip ediyor. Bu kişilerin lotlari dolaşımdan çekilmiş gözüyle bakılmalı artık.

Aynen öyle, Nisan 2020 den beri alıyorum. Bölünmüş haliyle 1,5 dan da aldım 4,38 den de aldım, bekliyorum. Beklemeye alıştık, daha da bekleriz...

5.  Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku

Zaten üç aylık ceza döneminde atlayanlar yüksek alanlar beklemeye dayanamayanları bu süreçte eklediler.. üç aylık takas bakıldığında A1 toplamış hisse eldegisiminden beli oluyor..önemli olan ac speek tahtadan istediği veya umud edegini almıştır.. işlem hacmi bunu gösteriyor..
    Yoksa bu kağıt ceza önce şu 5.52 iki gün üst üste gördü ve tam gidecek teyit almış gen ceza yedik..hisse cezalandırıldı.. speek burada dökemediklerini üsten maliyet yapacağına Altan toplamayı denedi ..14 yılldır gözaltı pazarı çıkmak kolaymı ..bunun bir mükâfatı olması gerek..şirket KAP'a atığı 27aralik sonrası başvuru süresi .. yapacağına söyleyerek umutları yeşertti.. ayrıca bu süre geçmesine rağmen daha hala son dakikalara kadar süreci uzatmaya megilli
    AMA ŞU VAR ARTIK MIZRAK CUVALA SIĞMIYOR....
    14ocak ceza bitiyor,..
    Kap bekliyoruz
    Bilanço bekliyoruz..
    Beklentiler bitmezzz..

6. Bence a1 in malı bitti ve artık fiyat hareketi artık başlayacaktır diye düşünüyorum .yarın internet yasağı son gün .cuma günü artık bol alıcı gelir tahtaya ,hele birde göz altı pazarından çıkmak için yapılacak başvuru ile daha hızlı şekilde çift rakamlar gelebilir ,
    Sesli düşündüm ve yatırım tavsiyesi değildir

7. Artık geldik cezanın son gününe..
    3 aylık ceza bu bitiyor...
    Birde kap haberini başvuruyu bekliyoruz...
    Haydi artık temiz bir sayfa açıp..yolumuza bakalım...

8. Bu gün ceza biti..
    Gönder artık kap da sıra bunda SPK başvuru da ...3 aydır haksız yere esaret son buldu..

Sayfa 112/147 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •