Sayfa 113/147 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 897 - 904 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Bu gün ceza biti..
    Gönder artık kap da sıra bunda SPK başvuru da ...3 aydır haksız yere esaret son buldu..
    Ky cok islerine gelmiyo 3 kagit ceza yedi onlar fasa fiso ama yukseldi cosmo kervan biz ise beklenti icinde olsakta bezdirmeden dokmeden olmucak gibi ama sirket zaten adi neden desen ust pazar basvurusunu bile yanlis demis kapta telde diyo ana pazar diye yazmis ama ust pazar dogrusuymus ha ust pazarda olsa super ama ky cok hemde cok iyi biliyorum ezber konusmam inanin sandiginizdan cok fazla ky var bize ceza geldi 3 taban yedik ceza bitti gine dustuk senin gibi palaninda sirketinde

2. [QUOTE=atici_avci;50880 cok islerine gelmiyo 3 kagit ceza yedi onlar fasa fiso ama yukseldi cosmo kervan biz ise beklenti icinde olsakta bezdirmeden dokmeden olmucak gibi ama sirket zaten adi neden desen ust pazar basvurusunu bile yanlis demis kapta telde diyo ana pazar diye yazmis ama ust pazar dogrusuymus ha ust pazarda olsa super ama ky cok hemde cok iyi biliyorum ezber konusmam inanin sandiginizdan cok fazla ky var bize ceza geldi 3 taban yedik ceza bitti gine dustuk senin gibi palaninda sirketinde[/QUOTE]

Sirketin cep var internette kendi telofonuda var arayin sorun bu rezillik neyin nesi hani son boclar odendi yazisi hani basvuru haberi ama inanin bizim baskilarla Allahtan gecen ni kap attilar yoksa spk dan bi cezamiz daha vardi 27 dedi neden pazar pazar bakkalmi bu koronoda 27 sinde nereye basvuracan be salak ama adamlar gununu bilmiyo hangi pazara basvuracagini bilmiyo birde son kalan borc odetecegiz diyo e ne bekliyon be adiler inanmayan arasin sorsun sirkete

3.  Alıntı Originally Posted by atici_avci Yazıyı Oku
    Ky cok islerine gelmiyo 3 kagit ceza yedi onlar fasa fiso ama yukseldi cosmo kervan biz ise beklenti icinde olsakta bezdirmeden dokmeden olmucak gibi ama sirket zaten adi neden desen ust pazar basvurusunu bile yanlis demis kapta telde diyo ana pazar diye yazmis ama ust pazar dogrusuymus ha ust pazarda olsa super ama ky cok hemde cok iyi biliyorum ezber konusmam inanin sandiginizdan cok fazla ky var bize ceza geldi 3 taban yedik ceza bitti gine dustuk senin gibi palaninda sirketinde
    bu arada beklentiler devam ediyor oyun buyuk kimseye tutunda demem satinda ben bekliyorum beklicemde butun hisseler aya cikmis bu satten sonra ya herro ya merro gecen dedimya fedaral motor piston keskede alsaydim 2 tavan daha cok kagitlar kacirdim cok bu beni maymun etti

4. Az bir lotla bayağı aşağıda kapattık ama ilerisi içinde pek bir umut vaat etmiyor maalsef ,çünkü sağlam satıcı birikti üstlere

5.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Az bir lotla bayağı aşağıda kapattık ama ilerisi içinde pek bir umut vaat etmiyor maalsef ,çünkü sağlam satıcı birikti üstlere
    o saticilarda sahte islemlerde inan ky az bi sey dokulsun cok kisada hedefine zıplar 3 yil icinde sirket finansal durumu gozle gorulur bir iyilesme olmuş hala fiyatlara yansımadı biraz sabir mart a kadar şekillenir diye umuyorum

6. Tüm paydaşlarla geçmiş olsun yasak sonunda sona erdi artık pazar başvuru haberinide alırsak tadından yenmez 👍

7. Büğün çok fazla hacim vardı ,
    İlginç şeyler olacak.artık mızrak çuvala sığmıyor ,nedenmi?
    Şirket 10 Aralık’ta yaptığı açıklamada göz altından çıkmak için bilançoyu beklemeyeceğini 27 Aralık’tan itibaren başvuru yapacağını açıkladı ,,ancak henüz başvurusunu yapmadı çünkü spk kabul etmedi ,nedenmi? Çünkü spk önce bilançoyu göreyim daha sonra yap dedi ,Selçuk bilançoyu bekledi ve yakında bilançoyu gönderecek,koskoca garanti bankası bile bilançosunu ay sonu açıklayacak,Selçuk isterse ay sonu bilançoyu açıklar,mecbur bilanço güzel gelmek zorunda ve yüksek ciro,bundan 2 tavan çekeriz ,ondan sonra 2 gün sonra SPK’ya başvuruyu yaparız ve 2 tavandan ordan çekeriz,aşağı yukarı 7 TL’yi görürüz ,ardından beklenti ile 7-8 arası bir yerde dururuz ,daha sonra spk en fazla 10 gün içersinde cevap verir ve göz altı pazarından çıkartır,ver elini 8-10 arası bir rakam ,bence en fazla 1 aylık prim potansiyeli %60-70 arası, 1 veya 1.5 ay sonra görüşürüz (bu dediklerim şirketin ay sonu bilançosunu açıklaması ile oluşacak bir durumda olur ) dahada yazmayacağım ,

Not ;merite olan aşkımdan dolayı nickimi meritçi diye yapmıştım,hisse o zamanlar 6 TL idi ve şimdi 131 TL ,yani prim potansiyeli gördüğüm yerde olurum kardeş ,böyle bazı höstatlar gibi sallamam,Selçuk’tata 1.25 iken yazılarımı görebilirsiniz

8.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Büğün çok fazla hacim vardı ,
    İlginç şeyler olacak.artık mızrak çuvala sığmıyor ,nedenmi?
    Şirket 10 Aralık’ta yaptığı açıklamada göz altından çıkmak için bilançoyu beklemeyeceğini 27 Aralık’tan itibaren başvuru yapacağını açıkladı ,,ancak henüz başvurusunu yapmadı çünkü spk kabul etmedi ,nedenmi? Çünkü spk önce bilançoyu göreyim daha sonra yap dedi ,Selçuk bilançoyu bekledi ve yakında bilançoyu gönderecek,koskoca garanti bankası bile bilançosunu ay sonu açıklayacak,Selçuk isterse ay sonu bilançoyu açıklar,mecbur bilanço güzel gelmek zorunda ve yüksek ciro,bundan 2 tavan çekeriz ,ondan sonra 2 gün sonra SPK’ya başvuruyu yaparız ve 2 tavandan ordan çekeriz,aşağı yukarı 7 TL’yi görürüz ,ardından beklenti ile 7-8 arası bir yerde dururuz ,daha sonra spk en fazla 10 gün içersinde cevap verir ve göz altı pazarından çıkartır,ver elini 8-10 arası bir rakam ,bence en fazla 1 aylık prim potansiyeli %60-70 arası, 1 veya 1.5 ay sonra görüşürüz (bu dediklerim şirketin ay sonu bilançosunu açıklaması ile oluşacak bir durumda olur ) dahada yazmayacağım ,

Not ;merite olan aşkımdan dolayı nickimi meritçi diye yapmıştım,hisse o zamanlar 6 TL idi ve şimdi 131 TL ,yani prim potansiyeli gördüğüm yerde olurum kardeş ,böyle bazı höstatlar gibi sallamam,Selçuk’tata 1.25 iken yazılarımı görebilirsiniz
    Aklıma takılan geçen sene 25aralıkta SPK hayır dedi peki o zaman 9aylik bilancoyumu baktılar..
    Bana göre bilançoya alakası yok bu işin..bunlar borclarinı tamamını kapatamadılar vergi indirimden faydalanmak isteyen bir şirket oldu.. şansı na devlet Borçların ödenmesi konusunda kolaylık sağlayacak .,
    3 aylık takaslarda bile fazla değişen birmallda yok..

Sayfa 113/147 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •