Special Days Image
Sayfa 114/147 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 905 - 912 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Aklıma takılan geçen sene 25aralıkta SPK hayır dedi peki o zaman 9aylik bilancoyumu baktılar..
    Bana göre bilançoya alakası yok bu işin..bunlar borclarinı tamamını kapatamadılar vergi indirimden faydalanmak isteyen bir şirket oldu.. şansı na devlet Borçların ödenmesi konusunda kolaylık sağlayacak .,
    3 aylık takaslarda bile fazla değişen birmallda yok..
    Aslında Selçuk yönetimi suç işliyor burda ,şikayet etmemiz halinde illa bir şeyler olur

2.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Aslında Selçuk yönetimi suç işliyor burda ,şikayet etmemiz halinde illa bir şeyler olur
    sikayet lerle biryere varilmaz firmayi biraz once gine aradim inanmayan arasin sorsun tokattan bi arkadas sizle gorusmus bide biz aradik deyin serdar bey adida top gibi birisi ya tutarsiz kaplariniz sirkete olan guveni yitiriyor dedim ne ya at borc bitti haberini ne durursun ipne birde basvurudaki celiski oda kabullendi zaten e tamamda duzelt guzel bi kap ne duruyorsunuz dedim iletecem idareye dedi biraz sabir arkadaslar surda zaten diyer hisseler fezaya gitti daha burdan donus olmaz bilanco ile ugrasiyoruz dedi belki busene erken atarlar ha seyide sordum ust pazar konusunu neden ana pazar yazdiniz oraya dedim o oylesine dedi sonucta spk nereye uygun gorurse dedi amk neyse beklicem kendi adima

3.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Bana göre şikayet etsen etmesende.her şey tahta şekillendiren in elinde ..
    Hissenin fazla bir lotu yok.. beddeliden önce ve sonrasında fazla gözle görülür bir mal değişimi yok..zaten sabırlı olmayan vedalaştı..3 ay ceza bezdirdi oldu...ben şahsen en kötüsü olarak SPK beddeliden gelen parayla ilgili olarak bir açıklama ister diye düşünüyorum..birde bilanco yaklaşıyor..
    ARTIK MIZRAK CUVALA SIĞMIYOR..

4. Arkadaşlar biraz daha sabır bence her şey yoluna girecek. Takas verileri her zaman olmasa da çoğu zaman yanıltabılir, adam 30 tane ayrı hesaptan banka dan aracı kurumdan toplar dersin takas dağınık bundan bir yol olmaz çıkar gidersin, burda hikaye daha önemli olur genelde.

5. Küçük yatırımcıyı istediği gibi bir türlü dökemediler sanırım. Alan almış satan satmış. Ufak miktarlar haricinde yeni alıcı gelmiyor, eskiler de satmiyor. Borsada böyle bir ralli dönemi her zaman denk gelmez, hazir ortami yakalamisken 20 yildir uyumuş hisseyi bu beklentilerle uzaya çıkarabilirdi ama yapmadilar. Bu kadar agirdan almalarinin sebebi istedikleri kadar toplayamadiklari için olsa gerek, başka bir sebep bulamıyorum ben gerçekten. Ytd.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    Küçük yatırımcıyı istediği gibi bir türlü dökemediler sanırım. Alan almış satan satmış. Ufak miktarlar haricinde yeni alıcı gelmiyor, eskiler de satmiyor. Borsada böyle bir ralli dönemi her zaman denk gelmez, hazir ortami yakalamisken 20 yildir uyumuş hisseyi bu beklentilerle uzaya çıkarabilirdi ama yapmadilar. Bu kadar agirdan almalarinin sebebi istedikleri kadar toplayamadiklari için olsa gerek, başka bir sebep bulamıyorum ben gerçekten. Ytd.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ky cok bundan sonrada zaten satmaz borsa ralli yapmış bi bu kaldi girmeyen ustelik en fazla beklentileri olanlardan imkb ye kar satislari başladi bu raya gine yeniler gelecektir bugu 545 yaparsak umarim tabiki onumuzu daha rahat giruruz arkadasin dedigi gibi 4 hesaptan selcuk alanlar var takaslar a aldanmayin

7. Incirler oldu mu

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Buarada ortaklar ben bizim firmanın esas faaliyet karını bulamadım, bu şirket kar yapmıyor mu hiç faaliyetlerinden

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 114/147 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •