Sayfa 116/147 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 921 - 928 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by LONGMAN Yazıyı Oku
    Salı günü ortaklara gidip fabrikayı ziyaret edeceğim,
    bu sene incir işi biraz sakat incirleri yukardan bir fiyattan aldılar
    ihraç ederken de usd düştü,
    fiyatları yurtdışına yansıtamazlar ise büyük sıkıntı yaşanacak.
    kesinlikle katılmıyorum yanlış bilgi şu an bilanco hazırlıkları yapılıyor en az 7 ustü kar bekleniıyor birde gecen döneme gre işler çok çok iyi hatta incir ihracat rekorları kırılıyor 1 kg kuru incir yurt dışı 125 tl maliyet 19 tl naklıya 5 tl kar super yeterki patron sözünde dursun erken acıklıcam dedi ardından üst pazar şubat iyi gececek

2.  Alıntı Originally Posted by atici_avci Yazıyı Oku
    kesinlikle katılmıyorum yanlış bilgi şu an bilanco hazırlıkları yapılıyor en az 7 ustü kar bekleniıyor birde gecen döneme gre işler çok çok iyi hatta incir ihracat rekorları kırılıyor 1 kg kuru incir yurt dışı 125 tl maliyet 19 tl naklıya 5 tl kar super yeterki patron sözünde dursun erken acıklıcam dedi ardından üst pazar şubat iyi gececek
    Aynen katılıyorum depolama fullediler satıştada pandomi dolayı iyi olduğunu düşünürsek kim tutar seni Selçuk..

3. Kim tutarın cevabı

Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum depolama fullediler satıştada pandomi dolayı iyi olduğunu düşünürsek kim tutar seni Selçuk..
    Tutanlardan birisi yeterli açıklamayı yapmayan yönetimdir. Nihayet denetimden geçen bilançodan sonra başvuru yapacaklarını KAP a bildirdiler. İkincisi ise yapılandırılan vergi dairesi borçlarının ödeme süresinin 1 Mart, yapılandırılan SGK borç ödemesinin ise 31 Martta son buluyor olmasıdır. Özet olarak sermaye artışından gelen nakitin, son gününe kadar bankada değerlendirileceği herkesce beklenmektedir.

4.  Alıntı Originally Posted by MeKeULU Yazıyı Oku
    Tutanlardan birisi yeterli açıklamayı yapmayan yönetimdir. Nihayet denetimden geçen bilançodan sonra başvuru yapacaklarını KAP a bildirdiler. İkincisi ise yapılandırılan vergi dairesi borçlarının ödeme süresinin 1 Mart, yapılandırılan SGK borç ödemesinin ise 31 Martta son buluyor olmasıdır. Özet olarak sermaye artışından gelen nakitin, son gününe kadar bankada değerlendirileceği herkesce beklenmektedir.
    Aklıma takılan anlaşmaya ya da taksite bağlanmış borçların bitmesini mi bekliyecek spk üst pazara geçiş için? ya da tamam kardeşim sen devletle el sıkışmışsın tıkır tıkır da ödüyorsun bu benim için yeterli diyebilir mi? Tahta da anormal bir baskı ve yıldırma var ben sabırla bekliyorum geçen nyıl nisan ayın da giriş yaptım bedelliye de katıldım tek lot dahi vermedim acelem yok.

5. Az önce kap geldi,herkesin bildiği bir kap haberi ,ne diye bu haberi gönderdi ? Yeni alıcılar gelsin diyemi acaba ? Daha önce aynı şeyi yaptılar,10 Aralık’ta yaptığı açıklamada 27 aralıkta başvuru yapacağını açıkladı. Daha sonra ne oldu ?patronun eşinin işlem yaptığı aracı kurum A1 1 milyon lota yakın mal sattı 5.10 ortalaması ile ,patronun karısımı mal sattı acaba onu tam olarak bilemiyoruz,ve ne oldu ? 27 aralıkta başvuru yapmadı,daha sonra ki işlemler devam ediyor dedi,büğün yaptığı açıklamada bilançodan sonra başvuru yapacağını belirtertti,eğerki yarın A1 CAPİTAL mal satarsa bu yapılan 2.manipülasyondur,daha önce yanlış haber göndererek mallarını satan patron ,daha önce açıklanması gereken kap I açıklayarak tekrardan manipülasyon yapmış olacaktır,yarın kimin satış yaptığını göreceğiz ve ona göre SPK YA şikayette bulunacağız ,

6.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Az önce kap geldi,herkesin bildiği bir kap haberi ,ne diye bu haberi gönderdi ? Yeni alıcılar gelsin diyemi acaba ? Daha önce aynı şeyi yaptılar,10 Aralık’ta yaptığı açıklamada 27 aralıkta başvuru yapacağını açıkladı. Daha sonra ne oldu ?patronun eşinin işlem yaptığı aracı kurum A1 1 milyon lota yakın mal sattı 5.10 ortalaması ile ,patronun karısımı mal sattı acaba onu tam olarak bilemiyoruz,ve ne oldu ? 27 aralıkta başvuru yapmadı,daha sonra ki işlemler devam ediyor dedi,büğün yaptığı açıklamada bilançodan sonra başvuru yapacağını belirtertti,eğerki yarın A1 CAPİTAL mal satarsa bu yapılan 2.manipülasyondur,daha önce yanlış haber göndererek mallarını satan patron ,daha önce açıklanması gereken kap I açıklayarak tekrardan manipülasyon yapmış olacaktır,yarın kimin satış yaptığını göreceğiz ve ona göre SPK YA şikayette bulunacağız ,
    Ben şuna inanıyorum hangi hisse gözaltı pazarı çıkmak için başvuru yapsa hisse beli bir noktaya gelir..
    Ama bunlar istediği mallara ulaşamadıysa böyle yıldır ma yaparak insanları kağıttan sogutuyorlar..
    Yaklaşık 14 senedir gözaltı pazarı
    Bu gün atmış oldukları kapta bilançoda sonra başvuru yapacaklarını bildirmisler
    Bu bilanco Şubat'ta gelirse bana göre gelirde ...

7.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Ben şuna inanıyorum hangi hisse gözaltı pazarı çıkmak için başvuru yapsa hisse beli bir noktaya gelir..
    Ama bunlar istediği mallara ulaşamadıysa böyle yıldır ma yaparak insanları kağıttan sogutuyorlar..
    Yaklaşık 14 senedir gözaltı pazarı
    Bu gün atmış oldukları kapta bilançoda sonra başvuru yapacaklarını bildirmisler
    Bu bilanco Şubat'ta gelirse bana göre gelirde ...
    İştirakleri olmayanların bilançoları en geç 1 martta, Konsolide bilançolar ise en geç 11 martta açıklanmak durumunda. Selçuk gıda; Gönen Gıda A.S. dolayısıyla konsolide bilanço gönderecek olup, şirketin 11 marta kadar yasal süresi bulunmaktadır. Tahminim bu süreyi sonuna kadar kullanacaklardır ki, bu süre denetim şirketi için de bir bakıma sıkışıklıktan dolayı gereklilik oluşturacaktır. Diğer taraftan vergi ve sgk borcunun olmaması, üst pazara çıkmak için gerekli şarttır ki şirket bu nedenle gözaaltı pazarına alınmıştır.

8.  Alıntı Originally Posted by LONGMAN Yazıyı Oku
    Salı günü ortaklara gidip fabrikayı ziyaret edeceğim,
    bu sene incir işi biraz sakat incirleri yukardan bir fiyattan aldılar
    ihraç ederken de usd düştü,
    fiyatları yurtdışına yansıtamazlar ise büyük sıkıntı yaşanacak.
    Sayın Longman, gittiniz mi ?

Sayfa 116/147 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •