Sayfa 139/147 İlkİlk ... 3989129137138139140141 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Ana pazar hayırlı olsun . .
    Artık bir şeyler başlangıcı olur inşaallah

Artık şartlar sağlandı, bir kıvılcıma bakar bence çıkış. Şu anki bulunduğumuz durum 5.50 seviyelerinden çok daha iyi. İyi bilanço, yeni yükleme yada yeni bir iş bağlantısı kıvılcımı çakabilir. Tabi bir de ağaların gönlü hoş olacak... YTD...

3. Merhaba Arkadaşlar uzun bir zamandır yazmıyorum ama sessizce izliyorum, daha önce ne dediysek aynıyız, güzel gelişmeler var şirkette özelliklepazar değişiklikleri, evet biraz speğimiz yoruyor insanı, bu tarz hisseler büyük sabır ister ben daha fazla detaylara girmek istemiyorum, çünkü adamlar biliyorum buraları okuyup bizlerin elini görüyor ve ona göre tahtada işlemler yapıyor, ben de çoğu zaman siteleri okur ve yatırımcının psikolojisini anlamaya çalışırım hissede, ki ben bunu yapıyorsam bunu onların yapmaması imkansız herkese bol kazançlar dilerim...hakkımızda hayırlısı...

4. Güneşli günler oldukça yakın.

5. Güneşli havada yağmur yağdırmasınlar.anapazara geçen frigo ve dardanelde güneşli havada yağmur yağdırdılar şemsiye kıçımıza kaçtı
     Alıntı Originally Posted by Orko78 Yazıyı Oku
    Güneşli günler oldukça yakın.
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Merhabalar Arkadaşlar öncelikle selgd yı dardanel ve frigo ile kıyaslamanız yanlış dardanel neredeyse 40 kat gitti, frigo da ona keza 20 30 kat gittikten sonra düzeltmeye girdiler. Bir dipnot düşeyim benim de elimde hala satmadığım 1,51 TL maliyetli dardanel var bir miktar. Selgd bence henüz hareketine başlamadı diyebilirim. Ben hala sessizce bekliyorum kimseye ne al derim ne de sat derim. Ama sizlerden ricam özellikle diğer sitede ki arkadaşlara lütfen birbirinizi kırmayın para pul için bir de speğe ve patrona küfür etmeyin bu adamların kulağına gidiyor bunlar ve çok şahit oldum kafaya takarlarsa sizlere sattırmadan hisseyi hareket ettirmezler. Yatırımınızı yapın sessiz ve sakince bekleyin zaten yeri gelince tahtacı görevini yapacaktır. Selametle...

7.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Merhabalar Arkadaşlar öncelikle selgd yı dardanel ve frigo ile kıyaslamanız yanlış dardanel neredeyse 40 kat gitti, frigo da ona keza 20 30 kat gittikten sonra düzeltmeye girdiler. Bir dipnot düşeyim benim de elimde hala satmadığım 1,51 TL maliyetli dardanel var bir miktar. Selgd bence henüz hareketine başlamadı diyebilirim. Ben hala sessizce bekliyorum kimseye ne al derim ne de sat derim. Ama sizlerden ricam özellikle diğer sitede ki arkadaşlara lütfen birbirinizi kırmayın para pul için bir de speğe ve patrona küfür etmeyin bu adamların kulağına gidiyor bunlar ve çok şahit oldum kafaya takarlarsa sizlere sattırmadan hisseyi hareket ettirmezler. Yatırımınızı yapın sessiz ve sakince bekleyin zaten yeri gelince tahtacı görevini yapacaktır. Selametle...
    Aynen kesinlikle katılıyorum..
    Zamanı gelince her şey ederini bulur..
    Gözaltı pazarı çıkmak alt pazara geçiş ardından bir de Ana pazara geçiş bu hızlı bir şekilde yeni sayfalar açması güzel

8. Kimse Yok mu..
    Hisse aldı başını gidiyor..
    Vay be..

Sayfa 139/147 İlkİlk ... 3989129137138139140141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •