Sayfa 2/147 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1175 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Bugun 0.28 ve 0.29 dan alim yazdim kademeyi oynatamadim. Kismet yarin tekrar ust kademelerden alim yazacam.

yatirim tavsiyesi degildir

2. Borsamız tarafından Kotasyon* Yönergesi kapsamında yapılan aylık bildirim yükümlülüğü getirilmesi* uygulamasının sonlandırılmasına, bu çerçevede Borsamızda payları işlem gören ve* halihazırda aylık bildirim yükümlülüğü bulunan Birlik Mensucat Ticaret ve* Sanayi İşletmesi A.Ş., Bisaş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş., Dardanel Önentaş* Gıda Sanayi A.Ş., Doğusan Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş., Egeplast Ege Plastik* Ticaret ve Sanayi A.Ş., Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş., Esem Spor Giyim Sanayi* ve Ticaret A.Ş., Kerevitaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Martı Gayrimenkul* Yatırım Ortaklığı A.Ş., Martı Otel İşletmeleri A.Ş., Mazhar Zorlu Holding A.Ş.,* Mensa Sınai Ticari ve Mali Yatırımlar A.Ş., Selçuk Gıda Endüstri İhracat* İthalat A.Ş. ve Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş.'ye ilişkin olarak daha önce* Borsamız tarafından getirilen aylık bildirim yükümlülüklerinin kaldırılmasına karar*verilmiştir.

3. Paraya ihtiyacı varmış satmış. Birileri yardım etsin şu gönen kahveye. YTD.

4. Hep şu soruların cevabını merak etmişimdir.

-Selçuk Gıda ile Selçuk Gıda'nın ortaklarından Gönen Kuru kahve gıda ltd şti'nin adresleri aynı mıdır.?

Aynı ofisimi kullanırlar yok bu etik değil deyip aynı katta ayrı ofislerimi kullanırlar.?

-Aynı ofisi kullanıyorlarsa Gönen Kuru kahve Selçuk Gıda'ya bir kira bedeli ödüyor mu ?

-Aynı ofisi kullanıyorlarsa Selçuk Gıda personeli Gönen Kuru kahve gıda ltd şti'nin işlerine de mesai harcıyor mu ?

Bu konu da Kap'a bir açıklama yaparlar mı ?
    yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Aslında şirketin yakın izleme pazarından çıkması için mali dutumu bayağı toparlamış görünüyor

Ama sanırım faliyetlerinde ve cirosundaysa iyi bir hacim yakalaması gerekiyor.

Bunun için de kakao işi yapan hakim ortak veya başka bir şirketle birleşime giderek daha geniş yelpazeli gıda maddeleri ticaretiyle ciro ve karlılık potansiyelini artırmaya fırsat oluşturur.

Hem böyle bir şirket birleşimiyle yeni hisse ihracıyla borsada daha derin hacimli ve nitelikli bir şirket haline gelir.
    Bu patronların yaptığı hisse satışları, gelecekte şirket birleşimleriyle tahsislı sermaye artışı olabileceği olasılığını akla getiriyor.

Amaç tahsisli sermaye artışı ile ihraç edilecek hisseler öncesi dolaşımdaki hisse sayısını yükseltmek olabilir ve sermaye artışından sonra halka sıklık oranını eşitlemek olabilir. Sadece tahmin

6. Patron 0.43 - 0.44 kuruştan aldığı hisseleri 0.26 - 0.27 kuruştan satmaya başladı !
    Hangi akla hizmet anlamak mümkün değil...!!!

7. 22 kuruştan 39 kuruşa yükselme hamlesinde de önce böyle 1 lot 1 lot kaldırdı kademeleri ondan sonra üst üste bir kaç tavan yaptı!
    Aynı hareketi mi yapacak acaba ?
    Gerçi bu sefer 39 u kırarsa 46 nın da üstüne atacağını düşünüyorum.
    Yazdıklarım beni bağlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

8. Hobaaaaa bugün 31 den kapattık !
    Var mı işlem hacmini ve pastasını paylaşacak bir arkadaş ?

Sayfa 2/147 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •