Sayfa 30/147 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 233 - 240 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by xner Yazıyı Oku
    Daha basit hesaplayalım.Şirketin önceki semayesi 21000.Önceki özsermaye 14000.14000/21000=0.66krş.Şirket sermaye azaltımı yaptı.14000/7000=2 tl.Şirket sermaye artırımı yaptı.4.000 tl kasaya para girdi yani özsermaye 14000+4000=18000.Bu artırımdan gelen paranın yaklaşık 2700tlsini kasaya koydu.şimdi hesaplayalım.Yaklaşık rakamlarla şimdiki değeri.Özsermaye/Sermaye=16700/7000=2.38.Şimdi asıl soru neden hala şirket gerçek değerinin altında Alnus ve Ak yatırımdaki arkadaşlar yüzünden ikiside yaklaşık 1 tlden ciddi miktarda mal aldılar iki katı karla satmak için fırsat kolluyorlar.Şu an hisse bunların yüzünden baskılanıyor.Ha nolacak biz elimizi taşın altına ne kadar koyduysak onlarında koyması en azanında kağıdı pazar değişikline kadar rahat bırakması lazım.
    Bahsettiginiz maddeleri inceledim.
    25 milyon şartı Kasım ayında kaldirildi..
    Fotoğraf atamadım ama borsa kotasyon yönergesinde dediğim maddenin kalktığını göreceksiniz ..
    Biz şuan ana pazar 2 olmak için tüm şartları sağlıyoruz..

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by TrautMann Yazıyı Oku
    Bahsettiginiz maddeleri inceledim.
    25 milyon şartı Kasım ayında kaldirildi..
    Fotoğraf atamadım ama borsa kotasyon yönergesinde dediğim maddenin kalktığını göreceksiniz ..
    Biz şuan ana pazar 2 olmak için tüm şartları sağlıyoruz..

Şirket başvuru yapıp yapmadığını öğrenebiliyormuyuz.
    Bu süreçler ne kadar zaman içerisinde sonuçlanıyor

3. Şirket başvuruyu yaptı. Kasım sonunda tüm belgeleri yolladı.. Şirketi arayıp sordum.

Ana Pazar Grup 2 olmak icin de tüm şartlar saglaniyor. Ama bürokratik işler ne olur bilmiyorum..

Nisan basvurusunda da şartlar sağlanıyordu ama süreç uzadı..Ağustos ayında KAP haberinde Borsa İstanbul, 6aylik ve 9 aylık finansal raporları bekleyeceğiz dediler. Şirket onları Kasım Ayında yolladı. artık haber gelmeli.

Ozsermayemiz artı, şirket az da olsa kar ediyor ama haber gelmedi henüz..

2.kez %85 sermaye azaltımı %1446 bedelli sermaye arttırımı yapacak olan Ozbal ..
    Öz sermayesi eksi olan Teknosa ana pazar da ..
    Öz sermayesi Artı olan, borcu çok az olan Selçuk Gıda hala gözaltı pazarında..
    Neden bekliyoruz anlayamıyorum?

Alıntı Originally Posted by çakal...... Yazıyı Oku
    Şirket başvuru yapıp yapmadığını öğrenebiliyormuyuz.
    Bu süreçler ne kadar zaman içerisinde sonuçlanıyor

4. Şirket paylarının yakın izleme pazarında işlem görmeye devam etmesine karar verilmiştir..

Bıktım vallahi bıktım..

5. Madde buymuş saçma sapan bir madde şirketin borcu yok stokta baya gide var ama spk saçma kararları y.t.d

6. ...

7. c) Finansal durumunun faaliyetlerini sağlıklı bir biçimde yürütebilecek düzeyde olması,

8.  Alıntı Originally Posted by sürünen yatırımcı Yazıyı Oku
    c) Finansal durumunun faaliyetlerini sağlıklı bir biçimde yürütebilecek düzeyde olması,

Şirketin mevcut borçları zaten yapılandırıldi.

Özsermayesi artıda. Ben geçen hafta yatırımcı iliskilerini aradığımda söylenen herşeyi yaptik dediler .keşke eksiklik varsa soyleselerdi.şirket sorunu cozerdi.. Ana pazara geçmek için çok istekliydiler..

Borsa da Ozbal-tknsa -merko-marka gibi şirketler ana pazarda işlem görüyor.. finansal tablolarına bakın..

Eski başvurumuz 2019 Nisan da olmuştu.. yeni başvuru için başvurunun üzerinden 1 sene geçmesi gerekiyor..Bu iş daha bitmedi..
    Şimdi 2020 Nisan'a kadar sabredecegiz.. 4 ay gün sayacagiz. 2020 Nisan da inanıyorum yeniden başvuracaklar..
    İnsallah Selçuk Gidamizi ana pazar da göreceğiz..

Sayfa 30/147 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •