Sayfa 36/147 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 1175 madde; 281 - 288 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Dun sn xner in yazılarını okudum elimde doco vardı satıp karı ile sabah 1.61 den aldım aksam tavan oldu, sans iste.
    Tavan 205bin lot.

AGS2-W09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Virüs salgını gıda dışında tüm sektörleri vurdu!

https://www.dunya.com/dunya/virus-sa...-haberi-467381

3.  Alıntı Originally Posted by trinec35 Yazıyı Oku
    Dun sn xner in yazılarını okudum elimde doco vardı satıp karı ile sabah 1.61 den aldım aksam tavan oldu, sans iste.
    Tavan 205bin lot.

AGS2-W09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trinc35 , kardeş , sana zahmet , son saklama durumunu da buraya atarsan , çok makbule geçecek ...Ben de birkaç gün önce , bu hisseden almıştım..... İnşallah , hep beraber kazanacağız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,004
    valla bu şirketi frigonun 1 tl deki haline benzetiyorum, sabır eden tatlı meyvasını yiyecek belliki, ihracat anlaşmaları tekrardan yapılanma vs.. birde bu şirketin sahibi boş biri de değil http://www.patronlardunyasi.com/habe...-secildi/83257 bakalım bu virüs ayağına gıda firmaları orta vade ne olacak
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

5. kazançlar bol , sağlıklar yerinde keyifler daim olsun.
    yatırım tavsiyesi değildir

6. Selçuk gıdada çok güzel kazandım,benden alanda kazansın,büğünkü rekor işlem hacmini beğenmedim,bu yüzden hislerimi sattım,fiyat aşağı gelirse artık tekrardan gireriz

7. Bu kağıdı bugün yarın aldın aldın ....20 bin tl.den almak için bile can atacaksın...hisse 20 yıldır ilk defa bu kadar alıcı görüyor..ihracat tamam borç zaten yok gibi gözaltı çıkış sonra ortaklık falan....ytd.şahsi gikrimdir.

8. Omru hayatimda ilk defa bugun selgd aldim , hisse tarihi direncinin uzerinde aylik kapanis yapmis , bu acıdan bakildiginda fiyat olarak nereye kadar gider bunu hisseyi elde tutarak girmek lazim. Eger tahminim tutmazsa zaten az aldim , zarar yazsam da canım yanmaz.

Sayfa 36/147 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •