Sayfa 40/147 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 313 - 320 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Atakan5234 Sen merak etme kardeş eger % 100 bedelliden para kazanacaklarsa ilk hedefleri 1.60 oradan %100 bedelli ile zaten hissenin değeri otomatikman 1.30 a düşmüş oluyor bedelli sonrasıda az bir düşüş ile kağıt 1 tl olur. Yani insanlara 2.60 liraya mal ettirdiklerini 1 tl cekmiş olurlar buda nedir zaten senin bedelliden 1 lota ödediğin paradır. İyi senin 1.60 dan aldıklarin ne oldu o zaman tuz ve buz ;) işte tüm bedelli helede %100 ve üzeri yapan şirketlerin politikası budur. O yüzden demiştim burada ahhh almayın insanların vebaline girmeyin diye dünya kadar gıda şirketi varken bak kendi gıda şirketi hissemide söylemiyorum. Yine sana söz baharlar gelecek ;))

2. Ben sana bişey söyleyimmi sn.engin0505, spk bu bedelliyi onaylamaz cunku yakin zamanda hem sermaye azaltimi hemde bedelli yapmiş firma, ustelik bedelliden aliacak 11.000.000 tl yi de nerelerde kullanacaklarini yazmislar ) spk denen kurum da mal degil hani, bu nedenle bu haberi dökme amaçlı kapa yolladiklari o kadar belli ki anlatamam. Dökülen döküldü, pek öyle kimsenin de buhisseyi almak gibi niyetinin olmadigini dusunuyorum, gerisi speklere kalmiş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    https://www.borsagundem.com/haber/3-...rtirdi/1485087

eller tetikte takip tekrar yukarı seri yaparsa sürü psikolojisi işte..
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

buyume adayi virus krizine ragmen yukselmemis bir hisse..bedelli aciklamasi hissenin ilerisi icin dip betonunun iyi cimento ve demirle orulmesini saglayacaktir.aslinda bedelli , bana gore bu sirketin anahtari oldu..spk kabul etsede red etsede avantaj degismeyecektir.. spk nin bedelliyi kabul etmesi demek ayni zamanda sirketin gozalti pazarindan cikmasini onaylamasi anlami tasir. ayni zamanda yatirimcilar nominalden gida hissesi sahibi olmasini saglar..sonucta gozalti cikisi sirket degerinin ikili rakamlari asmasi anlamina gelir....yani kisacasi bedelli onayi bu gida krizinde cok avantajli, insallah basvururlar ve onaylanir...diger durum, sirket kagit ucuzdan kaptirmasin diye bedelli ortaya atti basvurmadi spk ya, yada basvurdu red olundu diyelim... doviz yuksek ,sirket tam gaz calisiyor bedelli korkusu ortadan kalkacak, sirket karnesi duzelmesi hizlanacak, su karne bile ana pazari aslinda hakediyor, ozsermaye bayagi bir yuksek durumda . sonuc her iki durum gozaltindan cikartir..bana gore ekiz yagdan bile avantajli bir sirket..hareket yakin olabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    ki şirketin dözviz pozu 4 milyon tl (+), 3 milyon dolar da icracat bağlantısı yaptı bu dönemde devamı gelir gibi, keske birde ortaklık yapsa
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Sevgili meho... yorumunuz bu topikteki en değerli yazı olmuş... her yönüyle tertemiz bir bilançosu olan bir hissedeyiz...
    " incirler olana kadar " buradayım...

sagol, sayin pandaciyi...ekiz .80 kurusken ,mart ayinda frigo gibi olacak demistim. insallah yazimi okuyan orda mallanmistir..5 bine dayandi ekiz...benim yazdiklarim oluyor ama biraz zamanlama farki olusabilir..

8. Burada , bedelli haberi geldiğinde , 1,60 TL.. lere kadar iner , diyen arkadaşlar vardı , şu aralar kaybolmuşlar. İnşallah , onlardan etkilenip de malını kaptıran olmamıştır.

Şu an fiyat 2,45 TL. ve millet mal alabilmek için çırpınıp duruyor , ama tavandan bile
    çoğu kişinin alış emirleri gerçekleşmiyor.
    Son düzenleme : By Akıl; 21-04-2020 saat: 16:24.

Sayfa 40/147 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •