Sayfa 42/147 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 329 - 336 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Ekiz gibi rtalb gibi sağlam cikmadi bunun spegi. Vitaminsiz cıktı )))

2. Ne demiştik henüz dün geçmiş olsun küçük yatırımcıya söyledikmi 😉 peki nasıl yorumladık en fazla %5 - 6 daha yapıp peşine 2 taban çeker sizde burdan aldıgınızdaki % 30 zararı çıkarmayı beklerken hop hop başvurusu kabul olup % 100 Bedelliyide kucağınıza çocuğunuz oldu der verirler dedik mi ? Peki bugün ne yaptı ilk sean (%4) , 2. İşlem saatinde %5 sonra hop hop - %5 peki dedigimiz ilk aşama geldi şimdi 2 tabanda geliyormuş o zaman fiyat ne olur Atakan5234 kardeşim 😊😊😊 By Akıl kesin akıl tutulması yaşıyor şuan paydaş kurumlar ise halay çekmeye başlamış daha durun çökertmede oynayacak onlar 😂😂😂
    Yatırım tavsiyesi değildir sadece beyin jimnastiği 😉

3.  Alıntı Originally Posted by engin_0505 Yazıyı Oku
    Ne demiştik henüz dün geçmiş olsun küçük yatırımcıya söyledikmi �� peki nasıl yorumladık en fazla %5 - 6 daha yapıp peşine 2 taban çeker sizde burdan aldıgınızdaki % 30 zararı çıkarmayı beklerken hop hop başvurusu kabul olup % 100 Bedelliyide kucağınıza çocuğunuz oldu der verirler dedik mi ? Peki bugün ne yaptı ilk sean (%4) , 2. İşlem saatinde %5 sonra hop hop - %5 peki dedigimiz ilk aşama geldi şimdi 2 tabanda geliyormuş o zaman fiyat ne olur Atakan5234 kardeşim ������ By Akıl kesin akıl tutulması yaşıyor şuan paydaş kurumlar ise halay çekmeye başlamış daha durun çökertmede oynayacak onlar ������
    Yatırım tavsiyesi değildir sadece beyin jimnastiği ��
    Uyarın için sağol kardeş. Senin uyarını dikkate alarak ve KAP a düşen haberin detaylarını , denetçi raporlarını okudum. Burada , bazı hususlar canımı sıktı... 17.55 seansına , elimdeki 30.000 lotu 2.40 TL. den satış girdim. 2,49 TL. den gitmiş. (Alış maliyetim 1,79 TL. idi ve hisseyi son 1 ay içinde almıştım.)

Huzurluyum. Artık , isterse 10 TL. olsun , gözüm yok....Şimdi , ben başka denizlere yelken açtım. Hayırlısı.

4. Böyle sığ bir hissede 1 ayda 21.000 tl kar etmek her babayigidin harcı değildir. Helal olsun byakıl. Güzel iş çıkarmışsıniz. Şimdi aklimda şu soru belirdi, size ve sizin gibi belki de başkaları da vardir, bu kadar parayi kim neden kazandirdi? Bu hissedeki operasyon bu kadar kisa soluklumuydu? Siz bu kadar para kaldirdiysaniz eminim ki tahtanin spegi şuan zarardadir )

5.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Böyle sığ bir hissede 1 ayda 21.000 tl kar etmek her babayigidin harcı değildir. Helal olsun byakıl. Güzel iş çıkarmışsıniz. Şimdi aklimda şu soru belirdi, size ve sizin gibi belki de başkaları da vardir, bu kadar parayi kim neden kazandirdi? Bu hissedeki operasyon bu kadar kisa soluklumuydu? Siz bu kadar para kaldirdiysaniz eminim ki tahtanin spegi şuan zarardadir )
    Doğrusu , benimki bir şanstı. İşim rast gitti. Defter değerine göre ucuzdu ve kar açıklamıştı , ayrıca gözaltı pazarında olup da bundan çok kötü durumda olmasına rağmen , yüksek fiyatlara ulaşan gıda hisselerini görünce , gözümü karartıp aldım. Şans işte , aldığım günün ertesi günü İsrail e sevkiyat haberi geldi Sonrasını biliyorsunuz , tavan serileri başladı.

6. Eger bedelli yapmayi basarirsa şirket ulusal pazara geçmesi için herhangi bir engel kalmiyor. Bu sene bu işi bitirirler ama spk bedelliyi onaylayacak mi bakalim.

7. Evet arkadaşlar çarşamba günü salıdan yazdığımız gibi önce - % 5 yaptı, bugün şimdi belirttiğimiz 1. tabanı yapıyor , paydaşlar deli gibi mal çıkmanın peşinde iyi satış kademeleri var , eğer pazarteside 2.tabanı yaparsa belirtmiş olduğumuz strateji % 100 doğruluk payıyla tamamlanmış olacak. Peki pazartesinden sonra ne olur büyük ihtimalle - % 5 ve 2 tabanla yapılan %30 zararın üzerine Bedelli kabul edilir spk tarafından. Sonrasına daha sonra bakacaz.
    Burdaki paylaşım sadece şahsi düşünceler ve beyin jimnastiğidir. Amaç küçük yatırımcılarımıza yatırım yapmadan önce strateji kurgulamasını aşılamak.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Herkese borsada bol kazançlar 😉

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by engin_0505 Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar çarşamba günü salıdan yazdığımız gibi önce - % 5 yaptı, bugün şimdi belirttiğimiz 1. tabanı yapıyor , paydaşlar deli gibi mal çıkmanın peşinde iyi satış kademeleri var , eğer pazarteside 2.tabanı yaparsa belirtmiş olduğumuz strateji % 100 doğruluk payıyla tamamlanmış olacak. Peki pazartesinden sonra ne olur büyük ihtimalle - % 5 ve 2 tabanla yapılan %30 zararın üzerine Bedelli kabul edilir spk tarafından. Sonrasına daha sonra bakacaz.
    Burdaki paylaşım sadece şahsi düşünceler ve beyin jimnastiğidir. Amaç küçük yatırımcılarımıza yatırım yapmadan önce strateji kurgulamasını aşılamak.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Herkese borsada bol kazançlar ��
    yazmayım diyorrum ama üç kağıtcı bu yazılarını resmini cektim spk ya mail atacağım.. gelip buraya algı yapmaya al-sat demeye devam edersen.. basvuru onayı en az 1 ay sürer.. gel yaz biraz daha resim ekleyeyim nasılda ip dan bulurlar seni
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Sayfa 42/147 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •