Sayfa 51/147 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 401 - 408 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    kendin inanıyormusun buna.. 40 tl olsa piyasa değeri kaç olur ? deki 10 tl olur eyvallah mantıklı , varlıkları vs düşündüğünde
    kardeş borsada beklenti satın alınır ..düşünsene bu kağıdın ilerisini....tamamen ihracatttt....

2.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    kendin inanıyormusun buna.. 40 tl olsa piyasa değeri kaç olur ? Deki 10 tl olur eyvallah mantıklı , varlıkları vs düşündüğünde
    söyleyeceğim tek şey sakın malınızı kaptırmayın sakın....inşallah bedlli onaylanırsa 1 tl.den hisse alacaksın sadece 1 tl.den ...olay bu kadar basit ....sakın malınızı kaptırmayın sakınnn...1,5 tl.den beri uyardım kağıt 4 tl...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    söyleyeceğim tek şey sakın malınızı kaptırmayın sakın....inşallah bedlli onaylanırsa 1 tl.den hisse alacaksın sadece 1 tl.den ...olay bu kadar basit ....sakın malınızı kaptırmayın sakınnn...1,5 tl.den beri uyardım kağıt 4 tl...
    Valla olurda 7-8 tl olursa kazara 1 lot bile bırakmam satarım
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

4.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    Valla olurda 7-8 tl olursa kazara 1 lot bile bırakmam satarım
    BEN BEKLEYECEĞİM 20 SENEDİR BEKLEDİM Bİ SENE DAHA BEKLERİM....BU BİLANÇO BEDELLİ ONAYI GÖZALTI PAZARI HİKAYESİ BİTMEDEN 1 ALLAHIN KULU BENİ ÇIKARTAMAZ..

5. Kesinlikle haklısınız...beni asıl heyecanlandiran arsalarina proje yapacak olmaları...herkes bilir ki piyasa arsa olayına bayılır....
     Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    BEN BEKLEYECEĞİM 20 SENEDİR BEKLEDİM Bİ SENE DAHA BEKLERİM....BU BİLANÇO BEDELLİ ONAYI GÖZALTI PAZARI HİKAYESİ BİTMEDEN 1 ALLAHIN KULU BENİ ÇIKARTAMAZ..
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    kesinlikle haklısınız...beni asıl heyecanlandiran arsalarina proje yapacak olmaları...herkes bilir ki piyasa arsa olayına bayılır....

Pot-lx1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aynenn.....paşammmm...

7. Şimdi ufak bı hesap yapalım bu sene için 3 milyon dolar sipariş aldı mı evet aldı...yatırımcı sorumlusu ile konuştuğumda memnun kalınırsa bu sipariş artar demişti...bende inanıyorum bı 5 milyon dolar daha sipariş alabilir...8-9 milyon dolar siparişin karı güzel gelecektir...en az bı 15 milyon TL gibi bi kar gelir...15 milyon kar bırakan bir şirketin bırakın piyasa değeri de en az bı 150-200 milyon TL olsun değil mi ??? Bunun içine bedelli ile beraber yipten çıkma beklentisini arsalarina gelistirilecek olan projeleri katmadim bile....size 200 milyon TL piyasa değeri mi olur yahuuu diyenlere Gül'ün gecin

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    valla yaptığın hesaba güldüm sanki ağaçtan elma topluyor 3 milyon sipariş 5 milyon daha gelir hahaha ..neyse gazla bakalım.. print screen le spk ya ileticem artık sağolsunlar forumlrada başladılar ;)
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Sayfa 51/147 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •