Sayfa 56/147 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 441 - 448 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    sayın ümit 710 bin lotu kim aldı ? 3 trilyon para demek bu ..boşa mı alıyorlar...???
    Sayın egecballh, geçen hafta metur bu hafta Selçuk aynı muhabbet yok uzaya çıkacak malı kaptırmayın. Sonuç?

2.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Sayın egecballh, geçen hafta metur bu hafta Selçuk aynı muhabbet yok uzaya çıkacak malı kaptırmayın. Sonuç?
    Dostum bu tip kişiler kağıt 1-2 arasındayken hiç görünmezler. Daha doğrusu o zamanlarda bu şirketi bile bilmezler. Ne zaman bu tarz fiyat dalgalanmaları başlar hemen gelirler. İşleri bu.
    Ama maalesef ülkemizde bu tarz işlemlerin önüne geçilemiyor.
    Bu kişiler birçok kağıtta bu tarz işleri yaparlar. Örnekte belirtttiğin gibi Metur.
    Burada sazan gibi atlayan, yanlış bilgilerden etkilenen kişiler hatayı kendilerinde arasınlar.
    Burada kimse başkası para kazansın diye yorum yapmaz.
    Herkesin aklı fikri var. Hissesini aldığı şirketi iyi incelesin, iyi araştırsın, sonra kafasını vurmasın.

3.  Alıntı Originally Posted by denizdenizli61 Yazıyı Oku
    sayın egecballh, geçen hafta metur bu hafta selçuk aynı muhabbet yok uzaya çıkacak malı kaptırmayın. Sonuç?
    kaptırdılar işteee...hala sözlerimin arkasındayım kapı gibi...

4.  Alıntı Originally Posted by denizdenizli61 Yazıyı Oku
    sayın egecballh, geçen hafta metur bu hafta selçuk aynı muhabbet yok uzaya çıkacak malı kaptırmayın. Sonuç?
    deniz kardeşim temmuzda yaz bana birkaç ay sonra ....sonuca göre...

5.  Alıntı Originally Posted by denizdenizli61 Yazıyı Oku
    kaptırdılar işteee...hala sözlerimin arkasındayım kapı gibi...

6.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    deniz kardeşim temmuzda yaz bana birkaç ay sonra ....sonuca göre...
    Metur için mi Selçuk için mi? Sağlık sorunu yaşanmazsa yazarım. Yaşayıp görelim.

7.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    Vakıf yatırım 1 mly.mal satarak 1,00 tl.bedellinin parasını çıkardı......kısaca bu satım alım için yapıldı....ÜZÜLMEYİNNNN....
    Adam 3-5 katlayacağı hissenin bedellisi için elindeki lotu satar mı?Kredi çeker yine öder.

8.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Metur için mi Selçuk için mi? Sağlık sorunu yaşanmazsa yazarım. Yaşayıp görelim.
    kardeş üzülme ..metur...içinde selçuk içinde....selçuğun piyasa değeri şuan 35 milyon fabrikası eder sadece 50 milyon...kafanı yorma biraz sabret ....metur 2000 li yıllardan bile 2 kat aşağıda bunlar gerçek uydurmuyorum açın bakın grafiğe...

Sayfa 56/147 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •