Sayfa 59/147 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 1175 madde; 465 - 472 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    3 aylık bilancoyu sabırszlıkla bekliyrum
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

2.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    3 aylık bilancoyu sabırszlıkla bekliyrum
    aşağı yukarı tahmininiz nedir ümit kardeşim ?

3.  Alıntı Originally Posted by pandacijyl Yazıyı Oku
    Arkadaşlar moral bozmak yok...hepimiz bir şekilde perşembe sabahı zirve fiyatına göre yüzde 20 eridik...hissenizin eder fiyatını az çok hepimiz biliyoruz...yeni haftada dususumuz devam etse de dönüşünmüz de aynı sertlikte olacaktir... inanın hissemiz yakın pazar hisseleri içerisinde en temiz bilançoya sahip şirket... o yüzden ben şahsen çok rahatım...bir sürü beklentisi olan bir hissedeyim...yani tabiri caizse bu pilav çok su kaldırır... ben bu gel-gitleri daha önce frigoda, daha sonra lüks kadifece yaşadım...ve ikisinden de sabrım sayesinde güzel paralar kazanarak ayrıldım ve tüm kazancımı 11 mart günü 12 aylik bilancosunu gordugum ve inceledigim gibi selcuk gidaya yatirdim...maliyetim de 1.50 persembe sabahi .maliyetimin 3 katını gördüğüm halde vermeyi düşünmedim...zira kafamdaki hedef fiyata daha çok yolumuz olduğuna ınanıyorum... kısaca incirler olana kadar kalacağım...
    Dediğin gibi güzel döndü hocam bugün. Çarşamba yine tavan açacak sanki.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...725bd839b41387 BİNA DÖKÜLÜYOR 2.8 MİLYON DEĞER BİÇMİŞLER )))))

5.  Alıntı Originally Posted by batuhan19 Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...725bd839b41387 BİNA DÖKÜLÜYOR 2.8 MİLYON DEĞER BİÇMİŞLER )))))
    o normal yeri arsası pahalı..alsancakta.....lakin ben blançodan bişey anlamadım bu ne laaa?

6. BLANÇODA YANLIŞ GÖRMEDİYSEM GEÇENSENEYE GÖRE NEREDEYSE YARIYARIYA SATIŞ VAR LAKİN GİDERLER DÜŞÜK 4 KURUŞ KAR FAZLAAA

7. 6 aylıkta bomba bilanço gelir siparişler vardı onlarla beraber iyi kar açıklarlar niyet kağıdı diriltmek.

8.  Alıntı Originally Posted by batuhan19 Yazıyı Oku
    6 aylıkta bomba bilanço gelir siparişler vardı onlarla beraber iyi kar açıklarlar niyet kağıdı diriltmek.
    yarın bugün spk bedelliyi onaylarsa mükemmel olacak inşallah onaylar spk ya müraacat olalı 36 gün oldu 22 mayıs ..dı...

Sayfa 59/147 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •