Sayfa 62/147 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 489 - 496 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    spek çok saçmalamaya başladı dostum zannedersem grup değişti kimseye yedirmeye niyeti yok gibi hisseyi
    tamamen amaçları hisseyi gözaltı pazarından çıkarmak onun için gerçekten çabaları var oyüzden apacak bişey yok.speğede gerek yok piyasa olması yere getirir...frigo bundan daha iyi bir şirket mi ki fiyatına baksanıza ...

Bedelli gelince normalde olumsuz algılanır şirket için kullanılacaksa ayrı bir durum tabi

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Selgd daha 1.79 civarı idi Aydın Ortaklardaki fabrikanın eski müdürü ile konuştum selgd nın zarar sebebi turşu üretimi olduğunu söyledi o zaman alayım dedim ama almadım

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Çok iddialı bir cümle
     Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    Sakın malınızı kaptırmayın sakın topu topu 10 milyon hisse var piyasada.......bu yüzden sahipleri apar topar % 100 bedelliye müracaat etti.....fazla hisseyle yükseklere uçmak için çünkü çıkış spekülatif değil ....hikayesi var yolu çook uzun İYİ BİR BLANÇO BEDELLİ ONAYI ARSA PROJE SATIŞ ARTIŞI CİRO VE GÖZALTI PAZARINDAN ÇIKIŞ ....sizi yoldan çevirmek için malınızı kapmak için çeşitli senoryolar yazıp çizecekler kafanızı bulandıracaklardır... asla malınızı kaptırmayın asla ........20 yıldır kaybeden sizdiniz kazanırken kaybetmeyin....

Hadi 10K de benden

6.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Bedelli gelince normalde olumsuz algılanır şirket için kullanılacaksa ayrı bir durum tabi

4 milyon u kamuya borç var onun için, 4 milyon u arsa üzerinde yapılacak proje, 2900 u yeni iş anlaşmalarında sermaye, 100 bin de bedelli masrafları Yanılmıyorsam.

7.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Hadi 10K de benden

Dostum ayni hissedeniyiz

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aldım kardeş
     Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Dostum ayni hissedeniyiz

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 62/147 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •