Sayfa 64/147 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 505 - 512 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Bedelli 'den bu hafta' da haber yok.

Kimsecikler.yok buralarda. Ben eden böyle hisseleri buluyorum diye kendime soruyorum.
    Cevap bulamıyorum.

3. Bende buradayım, cüzi miktarda
     Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Kimsecikler.yok buralarda. Ben eden böyle hisseleri buluyorum diye kendime soruyorum.
    Cevap bulamıyorum.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ROOKY Yazıyı Oku
    Bende buradayım, cüzi miktarda

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Valla ne yalan söyleyim benim cüz-i değil kayda değer miktarda

5.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Valla ne yalan söyleyim benim cüz-i değil kayda değer miktarda
    Sessizlik iyidir dostum )) ben de de orta halli var bekliyorum ve çok inanıyorum selgd ya politeknik te yaptigimiz gibi sabredicez ve alicaz hakkımızı burdan da senle salix te de beraberiz orda da hissene sahip çık diyorum )

Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Sessizlik iyidir dostum )) ben de de orta halli var bekliyorum ve çok inanıyorum selgd ya politeknik te yaptigimiz gibi sabredicez ve alicaz hakkımızı burdan da senle salix te de beraberiz orda da hissene sahip çık diyorum )
    Evet haklısın sessizlik iyidir ama birileri desessiz ve derinden gidiyorlar sanki.

POLTK te de hatırlarsan sürekli toplanıyordu. Biraz erken çıktım galiba, 75-80 gibiydi galiba. Allahtan RTALB yaptık arada da fazlasıyla daha iyi oldu.

Son bir ay ve 3 aylıktakas değişimlerinde satıcılara göre alıcıların toplu olması olumlu.

Vakıf yatırım sürekli topluyor görünüyor. 675 Bini son 1 ayda olmak üzere 3 ayda 781 bin adet toplamış. tOplam takasını 1.945 Bine çıkarmış.

Garanti son 3 ayda 807 bin toplayıp 1.132 bin adete çıkarmış.

ŞAHSİ GÖRÜŞÜME GÖRE %100 BEDELLİ SERMAYE ARTIRIMI AÇIKLAMIŞ HİSSEYİ BU KADAR TOPLAMAK İÇİN POZİTİF SEBEPLERİN OLMALI.
    ÇÜNKÜ; SERMAYE ARTIRIMINDA LOT SAYIN KADAR DAHA PARA KOYMAYI GÖZE ALMIŞSIN DEMEKTİR.
    DİYELİM Kİ ÖRNEĞİN BENDE 100 BİN KÜSÜR ADET VARSA 100 BİN KÜSÜR TL DAHA KOYMAYI GÖZE ALMIŞIM DEMEKTİR.

ÖNEMLİ NOT: Şahsen uzman değilim, sadece kişisel tecrübelerime dayanarak gözlemlerimi paylaşıyorum. Bu nedenle yatırım yaparken yazdıklarımı dikkate almayınız. Kısaca;Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 64/147 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •