Sayfa 65/147 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 513 - 520 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Evet haklısın sessizlik iyidir ama birileri desessiz ve derinden gidiyorlar sanki.

POLTK te de hatırlarsan sürekli toplanıyordu. Biraz erken çıktım galiba, 75-80 gibiydi galiba. Allahtan RTALB yaptık arada da fazlasıyla daha iyi oldu.

Son bir ay ve 3 aylıktakas değişimlerinde satıcılara göre alıcıların toplu olması olumlu.

Vakıf yatırım sürekli topluyor görünüyor. 675 Bini son 1 ayda olmak üzere 3 ayda 781 bin adet toplamış. tOplam takasını 1.945 Bine çıkarmış.

Garanti son 3 ayda 807 bin toplayıp 1.132 bin adete çıkarmış.

ŞAHSİ GÖRÜŞÜME GÖRE %100 BEDELLİ SERMAYE ARTIRIMI AÇIKLAMIŞ HİSSEYİ BU KADAR TOPLAMAK İÇİN POZİTİF SEBEPLERİN OLMALI.
    ÇÜNKÜ; SERMAYE ARTIRIMINDA LOT SAYIN KADAR DAHA PARA KOYMAYI GÖZE ALMIŞSIN DEMEKTİR.
    DİYELİM Kİ ÖRNEĞİN BENDE 100 BİN KÜSÜR ADET VARSA 100 BİN KÜSÜR TL DAHA KOYMAYI GÖZE ALMIŞIM DEMEKTİR.

ÖNEMLİ NOT: Şahsen uzman değilim, sadece kişisel tecrübelerime dayanarak gözlemlerimi paylaşıyorum. Bu nedenle yatırım yaparken yazdıklarımı dikkate almayınız. Kısaca;Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Aynen öyle politeknik te sabır hissesiydi aynı bes yatırımı gibi komple ciktigima ordan pişman olmadım desem yalan olur. Selgd da öyle sessiz ve derinden gidiyor, tahtayı toz kaldırmadan topluyorlar, gelişime açık bir şirket selgd, zaten son zamanlarda da gıda şirketleri çok popüler oldu ve önemi arttı. En kötü sene sonuna kadar beklenmeli diyorum, daha kottan çıkma durumu var sene sonuna doğru, bedelliden gelen para da iyi yönetildiği taktirde fiyat güzel yerlere gidebilir. Bize düşen sabırla beklemek. 😇

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Evet haklısın sessizlik iyidir ama birileri desessiz ve derinden gidiyorlar sanki.

POLTK te de hatırlarsan sürekli toplanıyordu. Biraz erken çıktım galiba, 75-80 gibiydi galiba. Allahtan RTALB yaptık arada da fazlasıyla daha iyi oldu.

Son bir ay ve 3 aylıktakas değişimlerinde satıcılara göre alıcıların toplu olması olumlu.

Vakıf yatırım sürekli topluyor görünüyor. 675 Bini son 1 ayda olmak üzere 3 ayda 781 bin adet toplamış. tOplam takasını 1.945 Bine çıkarmış.

Garanti son 3 ayda 807 bin toplayıp 1.132 bin adete çıkarmış.

ŞAHSİ GÖRÜŞÜME GÖRE %100 BEDELLİ SERMAYE ARTIRIMI AÇIKLAMIŞ HİSSEYİ BU KADAR TOPLAMAK İÇİN POZİTİF SEBEPLERİN OLMALI.
    ÇÜNKÜ; SERMAYE ARTIRIMINDA LOT SAYIN KADAR DAHA PARA KOYMAYI GÖZE ALMIŞSIN DEMEKTİR.
    DİYELİM Kİ ÖRNEĞİN BENDE 100 BİN KÜSÜR ADET VARSA 100 BİN KÜSÜR TL DAHA KOYMAYI GÖZE ALMIŞIM DEMEKTİR.

ÖNEMLİ NOT: Şahsen uzman değilim, sadece kişisel tecrübelerime dayanarak gözlemlerimi paylaşıyorum. Bu nedenle yatırım yaparken yazdıklarımı dikkate almayınız. Kısaca;Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    En son Vakıf böyle topladığında 1,6-1,8 lerden 4,5 lere kadar gitmişti.Ufak ufak sessizce topluyorlar. Tam sevdiğim tip hisse; hareketsiz ,sıkıcı ve hor görülmüş ama kar eden, kabuğunu kırmaya çalışan,ihracatçı, FK ve PD/DD makul.

Aynen ben de uzman değilim, kendi çapımızda takılıyoruz işte.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sanki kendi kendimi gaza mı getirdim ne?
    Biraz daha mı alsam diye derin derin hesaplardayım.
    Portföyünmde yüzde 14 selgd var.
    Yüzde 20 yapabilirim. Tek işaret alsam belki biraz daha da fazla. 6 Aylık bilançoya güvenebilsem yaparım ama. Kararsızım

4.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Yüzde 20 yapabilirim. Tek işaret alsam belki biraz daha da fazla. 6 Aylık bilançoya güvenebilsem yaparım ama. Kararsızım
    Ben bu tür durumlarda kalbinin ve mantığının sesini dinle derim ))

5.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    arkadaşlar spk dan hala haber yok mu bülten hangi günlerde yayınlanıyor ?

6. Guinnes rekor kitabına gireceğiz. Bugün de haber yok spk dan.

7.  Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    Guinnes rekor kitabına gireceğiz. Bugün de haber yok spk dan.
    tuncayım var bu işte bir bit yeniği .....senin yorumun nedir ?

8. Şirket bedelli ile ilgili son yolladığı kap haberlerini boşa yollamadı tahminde. bence sanki kabul edilmeyecek diye düşündüler ve o haberleri yolladılar. Şimdi hep beraber beklemedeyiz.

Sayfa 65/147 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •