Sayfa 70/147 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 553 - 560 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. boş ver elbet birkaç güne açıklanacak hisseyi toplamaya devam...alış fırsatı bunlar ahanda buraya yazıyorum....bu sefer asla hata yapmıcam bütün kayıpları 3-5 gün bekleyemediğimiz için yapıyoruz...beklerim FRİGO GİBİ KENT GİBİ KURU GİBİ ...PİŞMAN OLMAM....yatırım tavsiyesi değildir...bol kazançlar

2.  Alıntı Originally Posted by meritci Yazıyı Oku
    arkadaşlar geri geldim
    2 liradan sattığımı 3 liradan geri aldım ,spk bedelliyi kabul ederse (etmemesi hiç bir neden yok )şirketimiz direk göz altından çıkar .çünkü hiç borcumuz kalmayacak aksine kasada para olacak .ancak spk nin bedelliyi uzatmasının 2 sebebi olur.1 evrak eksikliği (şirket sahibi bilerek evrak eksik gönderiyorki mal toplasın).2 bedelliden gelecek parayı nerde kullanacağını güzel şekilde belirtmez ise spk kabul etmez.çünkü %96 halka açık olan firma.ayrıca zaten cirosu çok düşük .spk derki kardeşim zaten hiç bir iş yapmıyorsun birde ky yatırımcıdan para istiyorsun ,...
    Bu yüzden ihracat yapan bir firma ile ortaklık yaptılar .ciroyu yükseltiler.şimdi bu cironun devamını gelirse ve yıllk şöyle 40-50 milyon ciroyu görürsek ayrıca inşaat ve enerjide büyürsek çok güzel fiyatlar gelebilir .zaten göz altından çıkmak demek en az %200 prim demektir.

Son bir not:vakıftan alan arkadaş son 1 haftada dolaşımdaki malın %5 ini aldı ve bu malı hiç fiyat hareketi yapmadan aldı
    aynen sana katılıyorum dostum....ytd...

3.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    boş ver elbet birkaç güne açıklanacak hisseyi toplamaya devam...alış fırsatı bunlar ahanda buraya yazıyorum....bu sefer asla hata yapmıcam bütün kayıpları 3-5 gün bekleyemediğimiz için yapıyoruz...beklerim FRİGO GİBİ KENT GİBİ KURU GİBİ ...PİŞMAN OLMAM....yatırım tavsiyesi değildir...bol kazançlar
    Bedellinin henüz onaylanmama sebebi şirketle alakalı değil ilgili memurun sürekli yeni belge talep etmesi ama çok büyük ihtimalle olumlu olacağı kanısındayım ytd

4.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Bedellinin henüz onaylanmama sebebi şirketle alakalı değil ilgili memurun sürekli yeni belge talep etmesi ama çok büyük ihtimalle olumlu olacağı kanısındayım ytd
    pandemi dünyada yeniden alevlendi diye yine dün tüm dünyada gıdalara borsalarda inanılmaz talep vardı....endeksler ekside lakin gıdalar tavan....MALLARI KAPTIRMAMAK LAZIM...yatırım tavsiyesi değil...

5.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    İyide daha ne belgesi istiyor, eğer inanmiyorsa ret cevabı versin.onune gelene onay veriyorlar, biz aylardır bekliyoruz. Artık b.ku çıktı.

Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    İyide daha ne belgesi istiyor, eğer inanmiyorsa ret cevabı versin.onune gelene onay veriyorlar, biz aylardır bekliyoruz. Artık b.ku çıktı.
    Benim kanaatime göre halka açıklık oranı çok yüksek olması sebebi ile SPK zorluyor olabilir.

Sen yüzde 10 hisse ile 1 milyon bedelli ödeyeceksin yatırımcı 10 milyon bedelli ödeyecek.

SPK şu İmtiyazlı hisse meselesine çözüm bulmalı artık. Ben şimdi yüzde 50 hisseyi topladığımda yönetimde söz ve karar sahibi olabilmeliyim.
    Ya da SPK imtiyazlı hisse olan şirketlerde halka açılma sınırını max yüde 50 olarak belirlemeli. Daha fazla halka açılmak isteniyorsa imtiyaz haklarından feragat etme zorunluluğu getirilmeli.

7.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Benim kanaatime göre halka açıklık oranı çok yüksek olması sebebi ile SPK zorluyor olabilir.

Sen yüzde 10 hisse ile 1 milyon bedelli ödeyeceksin yatırımcı 10 milyon bedelli ödeyecek.

SPK şu İmtiyazlı hisse meselesine çözüm bulmalı artık. Ben şimdi yüzde 50 hisseyi topladığımda yönetimde söz ve karar sahibi olabilmeliyim.
    Ya da SPK imtiyazlı hisse olan şirketlerde halka açılma sınırını max yüde 50 olarak belirlemeli. Daha fazla halka açılmak isteniyorsa imtiyaz haklarından feragat etme zorunluluğu getirilmeli.
    Arkadaşlar selçuk gıda yıllardır borsada hiç spekülatif manipilatif hareketler yapmadı borsada küçük yatırımcıyı soyma aracı olarak kullanmadı ve hep yağında kavruldu....namuslu ve dürüstler mevsimsel çalıştıkları içinde çok gelişemediler....lakin bedelliden gelen para gerçekten devlete ödenecek ve incir sezonu açılıyor sermaye olarak kullanacak artı gayrimenkul projesi için....SPK BİZİM ÇOK ADİL BİR KURUM...muhakkak bu ihracaat yapan şirketimize yardımcı olacak önünü açacaktır.....yatırım tavsiyesi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku

Eğer genel kurula gitseydim,şirket e güveniyorsanız, genel müdürümüz ve yönetim kurulunda olanlar hisse alımı yapsınlar diyecektim. Ellerini taşin altına daha fazla sokmuş olacaklarindan daha fazla çalışacaklardir. Maalesef gidemedim.yada spk ya yapılan bildirimde,bedellide kullanılmayan paylar,ortaklar tarafından alınıp, 5 sene satilmayacaktir ibaresi olsa ,bedelli hemen kabul edilirdi.neyse beklemeye devam.

Sayfa 70/147 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •