Sayfa 73/147 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 577 - 584 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

SPK ya şöyle bir başvurum oldu. Sizin de görüşlerinizi alayım.

Sayın Yetkili;
    30 Yıllık borsa yatırımcısıyım.
    YİP işlemlerinden önce TE fiyatının görülememesi ve verilen emirlerin iptal edilememesi, ancak iyileştirme yapılabilmesinin mümkün olması şeklinde düzenlenmesi önem arzetmektedir.
    YİP de TE Fiyatının görülebilmesi, aynı zamanda verilen emirlerin iptal de edilebilmesi nedeniyle sosyal medya forumlarında TE fiyatı üzerinden kötü niyetli yönlendirmelere olanak sağlanmaktadır.
    Bu nedenle zaman zaman yapılan uygulamanın sürekli hale getirilerek; YİP de işlemlerde TE fiyatının işlem öncesinde görülememesi ve işlem iptalinin mümkün olmaması şeklinde düzenlemenin sürekli hale getirilmesini görüşlerinize arz ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku

Sayın Yetkili;
    YİP işlemlerinden önce TE fiyatının görülememesi ve verilen emirlerin iptal edilememesi, ancak iyileştirme yapılabilmesinin mümkün olması şeklinde düzenlenmesi önem arzetmektedir.
    YİP de TE Fiyatının görülebilmesi, aynı zamanda verilen emirlerin iptal de edilebilmesi nedeniyle sosyal medya forumlarında TE fiyatı üzerinden kötü niyetli yönlendirmelere olanak sağlanmaktadır.
    Bu nedenle zaman zaman yapılan uygulamanın sürekli hale getirilerek; YİP de işlemlerde TE fiyatının işlem öncesinde görülememesi ve işlem iptalinin mümkün olmaması şeklinde düzenlemenin sürekli hale getirilmesini görüşlerinize arz ederim.
    süper kardeşim aynen katılıyorum ve eminim ki değerlendirmeye alacaklardır çok doğru bravoo..

3.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    1- Patron hisse satarsa bunu KAP da duyurmak zorunda.
    2- Ola ki X hesaplar üzerinden satış yaptı ise para kendi cebine girdi. Şirkete nasıl sokacak. İlişkili taraf işlemlerinden borç olarak belki

TTK na ve Şirket işleyişine göre mümkün olmayan bir olasılık. Hele ki SPK denetimine tabi kurum bunları yapması falan .
    Neyse geçelim bunları.
    bu da mantıklı aynen...anlamadım ki...

4.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku

Sayın Yetkili;
    Güzel olmuş eline sağlık, ben bu tarz tahtalarda alırken de satarken de te bakmiyorum neden çünkü gerçek yatirimciyim şeytanlık peşinde kosmuyorum maalesef bu tarz uygulamalar manipulasyona neden oluyor eşleşmeyi taban gören satışa tavan gören de alıma yigiliyor sağlıklı değil.

5.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Güzel olmuş eline sağlık, ben bu tarz tahtalarda alırken de satarken de te bakmiyorum neden çünkü gerçek yatirimciyim şeytanlık peşinde kosmuyorum maalesef bu tarz uygulamalar manipulasyona neden oluyor eşleşmeyi taban gören satışa tavan gören de alıma yigiliyor sağlıklı değil.
    Aynen öyleee....tşkler..

6. Boşuna yazma ben spk ya yazdım aynılarını imtiyazlı hisse ve emir iptalleri için hatta selçuk gıdayı örnek vererek ama gelen cevap bilgi verilememektedir oldu.sanada aynı cevabı verecektir saygıdeğer spk

7. ben bu arada KISMEN METRO GIDAYA GEÇTİM.....YARI YARI YAPTIM....yatırım tavsiyesi değildir..

8.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    ben bu arada KISMEN METRO GIDAYA GEÇTİM.....YARI YARI YAPTIM....yatırım tavsiyesi değildir..
    Yani selgd hisselrini satdinizmi.ber metri gida hangisiymis hic duymadimda.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 73/147 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •