Special Days Image
Sayfa 89/147 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 705 - 712 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. gecenki üst pazar başvurusu üzerinden 1 yıl geçmesi lazımmış peki 25 aralıkda doluyo ve başvuru şartlarını 1 yıl içinde krterleri yerine getirebildinizmi dedim evet vergi borçları devlet borçları kapandı engel kalmadı dedi topun biri umarım doğrudurbu arada iyi bir bilanço bari gelsede

2. ey spk bu tedbir kime la bizi dürtürüyonya kim manipülatif işlem yaptıysa kes ona cezayı şirketin ve bi,zim günahımız ne para pul oluyorya be gafillll

3. diyer gıdalar tavan tavan gidiyor bu gıdım gıdım onlar dönünce bu ilk kacan mahalle kavgasından ipneler gibi her gün taban ne verdinki ne alıyon hepsi geri döndü bu zaten dipte e derdin ne

4. ya bu ınvestınge biri yazsın benim adıma cezam var yazamıyom ya hep topladılar hisseyi dite yazmış la hiç bir ky bugun gram satamadıkı neyi toplasın ALLAH aşkına o koca sitede bir akıllı yokmu desin biri ben 1 lot satabildim saten ne zaman satılır ozaman hisse dönmüş olur bezdirme emme zor gececek selcuk da ky çok bunları dökmek için daha çok işkence yapacağa benziyor işmiz zor ALLAH yardımcımız olsun burda şirketin acilen kap atması lazım onlarda bilanço sonu diye bana cevap verdiler amk ne bilanço sonu merko beklemeden attıya kapa haberi oyun buyuk

5. Aklımı skm gözaltından kağıtmı alınır şerefiz spk kim manıpüle ediyo zaten ekranda var kessene cezayı ona ya hep danışıklı döğüş bu işte parmağı yoksa bende adiyim

6. Spk dan 48.000 de ceza yemiş salak şirket şimdi geldi kap

7. Gerci ceza az ama adamlar salak bilançoda eksik beyandan yemiş

8. Hisse dün taban kapatıyor akşama ceza geliyor bugün yine taban kapatıyor akşama başka bir ceza daha geliyor. Birileri bu cezaların geleceğini önceden öğreniyor tabana satıyor.Sadece bu hissede değil çoğu hissede durum aynı. Büyükbaşların ötücü kuşları var bu belli oluyor

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 89/147 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •