Sayfa 96/147 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 761 - 768 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Doğru söylüyor kardeşim ,öncelikle alt pazara geçer,yıldız pazara geçme şansı yok,alt pazarda bize yeter internetten satış yasağı ve brüt takastan kurtuluruz
    Intet islem yasagi ve burut takastan kurtulamazsin.mevcut ceza var ise.devam edilir.ceza biter normal islemlere devam edilir.haksiz yere verdiler internet cezasini.ayrici burut takastan kurtulunumaz.alt pazar suresiz burut takasta.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Intet islem yasagi ve burut takastan kurtulamazsin.mevcut ceza var ise.devam edilir.ceza biter normal islemlere devam edilir.haksiz yere verdiler internet cezasini.ayrici burut takastan kurtulunumaz.alt pazar suresiz burut takasta.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu zamana kadar şirket kötü yönetildi. Yalnız 2 senedir yeniden yapılanma çabası var, geçen sene sermaye azaltımı ve eşzamanlı sermaye artırımı yaparak şirket kasasına 4 milyon para girdi. Aslında bu artırım kamu borcunu kapatmak için yapılmıştı. Rahip krizi çıkıp dolar hızla yükselince şirket doğru bir işlem ile döviz borçlarını kapattılar. Kamu borcu kaldı. Spk bu nedenle yakın izleme pazarından çıkmasını reddetti. 2020 yılında %100 bedelli sermaye artırımı yaptı. Bu para ile 3.5 milyon kamu borcu kapatılacak, 4 milyon ile 1500 metrekare arsasına bina yapacak, kalan 3,5 milyon ile sermayesini güçlendirecek. 9 aylık bilançoda borcu olmayan bir şirket olduğu görülecek. Ancak çok kar yazamayacak. Esas kar yıl sonu bilançoda gelecek. Bilanço dan sonra şirket kamu borcunun kapatıldığını kap ile bildirecek ve aralık ayında yakın izleme pazarından çıkmak için SPK ya tekrar başvuru yapacak. Şirket satış gelirlerinin %70 ini ihracattan elde ediyor. Bu hissede gelecek var . Spk da bunu bildiği için hızlı gitmesini engellemek için 3 aylık internetten işlem yasağı getirdi. Küçük yatırımcı arkadaşların bilgilenmesi için bunları yazma ihtiyacı duydum. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Herkese bol kazançlar diliyorum.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by myy Yazıyı Oku
    Bu zamana kadar şirket kötü yönetildi. Yalnız 2 senedir yeniden yapılanma çabası var, geçen sene sermaye azaltımı ve eşzamanlı sermaye artırımı yaparak şirket kasasına 4 milyon para girdi. Aslında bu artırım kamu borcunu kapatmak için yapılmıştı. Rahip krizi çıkıp dolar hızla yükselince şirket doğru bir işlem ile döviz borçlarını kapattılar. Kamu borcu kaldı. Spk bu nedenle yakın izleme pazarından çıkmasını reddetti. 2020 yılında %100 bedelli sermaye artırımı yaptı. Bu para ile 3.5 milyon kamu borcu kapatılacak, 4 milyon ile 1500 metrekare arsasına bina yapacak, kalan 3,5 milyon ile sermayesini güçlendirecek. 9 aylık bilançoda borcu olmayan bir şirket olduğu görülecek. Ancak çok kar yazamayacak. Esas kar yıl sonu bilançoda gelecek. Bilanço dan sonra şirket kamu borcunun kapatıldığını kap ile bildirecek ve aralık ayında yakın izleme pazarından çıkmak için SPK ya tekrar başvuru yapacak. Şirket satış gelirlerinin %70 ini ihracattan elde ediyor. Bu hissede gelecek var . Spk da bunu bildiği için hızlı gitmesini engellemek için 3 aylık internetten işlem yasağı getirdi. Küçük yatırımcı arkadaşların bilgilenmesi için bunları yazma ihtiyacı duydum. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Herkese bol kazançlar diliyorum.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayin myy, daha önce burada yazdığını pek görmedim. Ama şirketi çok iyi analiz etmişsin belli ki. Iyi bir yil sonu bilançosu sonrası onayı alacağımızı umuyorum. Bu surecte inşaat işlerindeki gelişmeler, Israille yapilan anlasmayla alakali yukleme haberleri, mim food anlaşmasıyla ilgili kap haberleri vs. gelmesini bekliyorum. 20 yıldır uyuyan bir şirket var ortada, bazı şeylerin zamanı gelmiş olmali diye dusunuyorum. Y t d.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yarın hissede bir şeyler olabilir ,kuru incir ihracatında çok büyük patlama olmuş ,işçiler hafta sonu bile çalışıyor .haberinde detayında görüldüğü üzere yeni pazarlarda ihracat yapılmış,özelikle coronadan sonra bağışıklığı güçlendirici kuru meyveler dünyadada bayağı rağbet görmeye başladı,Avrupa’da tekrardan yeniden sokağa çıkma yasaklarını göz önüne aldığımız zaman ,raf ömrü en uzun olan kuru incir satışlarının neden patlama yaptığı daha iyi anlaşılabilir .dövizin %35 yükseldiği bu yılda kar marjının bayağı yüksek olacağını öngörmekteyim,9 aylıkta pek kar olmayabilir ama 12 aylıkta büyük ciro artışı ve kar patlaması bekliyorum,8-10 milyonluk faaliyet karının olmasını bekliyorum yıl sonunda .hayırlısı ile kısa sürede her şey daha net olacaktır
    https://www.dunya.com/sektorler/tarim/turkiye-15-ayda-81-ulkeye-70-milyon-dolarlik-kuru-incir-ihrac-etti-haberi-600229

5.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Yarın hissede bir şeyler olabilir ,kuru incir ihracatında çok büyük patlama olmuş ,işçiler hafta sonu bile çalışıyor .haberinde detayında görüldüğü üzere yeni pazarlarda ihracat yapılmış,özelikle coronadan sonra bağışıklığı güçlendirici kuru meyveler dünyadada bayağı rağbet görmeye başladı,Avrupa’da tekrardan yeniden sokağa çıkma yasaklarını göz önüne aldığımız zaman ,raf ömrü en uzun olan kuru incir satışlarının neden patlama yaptığı daha iyi anlaşılabilir .dövizin %35 yükseldiği bu yılda kar marjının bayağı yüksek olacağını öngörmekteyim,9 aylıkta pek kar olmayabilir ama 12 aylıkta büyük ciro artışı ve kar patlaması bekliyorum,8-10 milyonluk faaliyet karının olmasını bekliyorum yıl sonunda .hayırlısı ile kısa sürede her şey daha net olacaktır
    https://www.dunya.com/sektorler/tari...-haberi-600229
     Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Bu kadar habere göre artık bir yol almamız lazım..3.85..32.000 lot eksi ac

6. Ortaklar ihracat durumlarını nasıl takip edebiliriz? Birde bizim boyoz işi ne oldu acaba, var mı tadına bakan?

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. İkinci pandomi döneminin hikayesi ile gıda şirketleri hareketli bir dönem başladı dün başlayan bu rüzgar bu gün de devam ediyor..
    Ayın 19 bilanco son güne yaklaşırken hareket zamanı..

Sayfa 96/147 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •