Sayfa 19/147 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 145 - 152 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bankacı44 Yazıyı Oku
    0,80 e kadar bekliyecektim endeksteki düşüş korkuttu 0,39 maliyetli 100.000 lotu 0,55 den kaptırdık.
    Ciddi misin kardeşim?.....Hayırlı uğurlu olsun o zaman.Bereketini gör...!!!

Baksana ESEMS ve TRANSTÜRK borsadan atıldı.....!!!!

Ben SELGD aldım diye inşallah bu da atılmaz.....!!!!!

2. Kağıt 0.45 taban açacak şu görüntüye göre.......!!!!

Mal elimizde PATLADI.......!!!!

3. Korkutma usta, göz korkutup mal toplama. Kaç gündür üç paraya mal toplamak için didiniyorlar. Bu esems, trans kottan çıkma korkusu kullanılıyor.

4. Selgd, özsermayesi + artıda olan hatta dd ne göre ucu olan bir hisse. Bir de üstüne Yeni özsermaye gelişimi yapma planları var. Güç toplamaya çalışıyor. Bu korkutmaların en son işleyeceği hisselerden birisi. Mesela Yeşil de gözaltındaydı ama eksi özsermaye değildi. Güç topladı toparlandı hali ortada.

Bu adımlar bence selgd'nın da yakında gözaltından çıkmaya oynayacağını gösteriyor bence.

Ytd

5. Bu düzeltme mi? Endeksin etkisi mi?

6. Yap-işlet-devret modeliyle ihale edilen Çeşme Alaçatı Havalimanı projesi için en uygun teklif, yıllık net satışlarının yüzde 20,2 tutarına tekabül eden kira taahhüdüyle Terminal Yapı AŞ tarafından verildi.

İhale, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü'nde gerçekleştirildi.

Komisyona başkanlık yapan DHMİ Kamu Özel Sektör İşbirliği Dairesi Başkanı Cengiz Kurt, Çeşme Alaçatı Havalimanı ihalesinde yapılan incelemede, Türkseven Turizm AŞ, İmaj Altyapı AŞ-İntelkar Yapı Ortak Girişimi, Dere Construction AŞ-EMT İnşaat AŞ Ortak Girişiminin tekliflerinin teknik şartlar nedeniyle uygun bulunmadığını söyledi.

Teknik kriterlere uygun bulunan tek firmanın Terminal Yapı AŞ olduğunu belirten Kurt, firmanın teklif mektubunda yıllık net satışlarının yüzde 20,2 tutarına tekabüle eden kirayı, DHMİ Genel Müdürlüğüne vermeyi kabul ve taahhüt ettiğini dile getirdi.

Kurt, Terminal Yapı AŞ'nin söz konusu teklifinin en uygun teklif olarak ilan edildiğini, ihale sonucunun DHMİ Yönetim Kurulu ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından onaylanmasının ardından resmiyet kazanacağını söyledi.

Hem özel jetleri ağırlayabilecek hem eğitim uçuşlarının yapılabileceği hem de charter seferlere hizmet verecek havalimanı için 25 yıl işletme şartı ve 24 ay yapım süresi bulunuyor.

Söz konusu havalimanı yap-işlet-devret modeliyle yapılacak.

Kaynak: AA
    yatırım tavsiyesi değildir

7. yatırım tavsiyesi değildir

8. Arkadaşlar perşembe ve Cuma takasını Paylaşabilirmisiniz.

Sayfa 19/147 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •