Sayfa 20/147 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 153 - 160 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Şirketin Hakim Ortağı Gönen Kurukahve Gıda Turizm Gemicilik ve Liman İşletmeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi yukarıdaki tabloya göre 2017 yılının muhtelif günlerinde 406.871 lotu 0,2942 ortalama fiyattan sattı.Bu defa da 22.03.2018 tarihinde kapta yayınladığı eş zamanlı sermaye azaltma artırma işleminde

( ..........Şirket sermayesinin 14.317.786.- TL %67,16357 oranında azaltılarak 7.000.000.-TL'ye düşürülmesine ve eş zamanlı olarak 4.000.000.- TL %57,14286 oranında bedelli sermaye artırımı yapılarak, çıkarılmış sermayenin tamamı nakden karşılanmak üzere 11.000.000.-TL'ye artırılmasına, .......Mevcut ortakların yeni pay alma haklarının (rüçhan hakkının) kısıtlanmamasına .............Ayrıca Süresi içerisinde kullanılmayan rüçhan haklarının Birincil Piyasada satışa sunulmasını müteakiben kullanılmayan 1.500.000.- TL'lik kısmının da Gönen Kurukahve Gıda Turizm Gemicilik ve Liman İşletmeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketince satın alınacağının taahhüt edilmesine, )

yani diyor ki ben rüçhan kullanımına açılacak 4.000.000 tl hissenin kullanım süresinden sonra kalan olursa bunun 1.500.000 tl lık kısmını ben alırım diyor

SPK bunu kabul etmeyeceğini kendi de biliyor hadi kabul etti diyelim demezlermi adama2017 yılının 10 ayında hisseyi 0,29 kuruştan sat yaklaşık 5 ay sonra 1 tl den 1.500.000 tl hisse almayı taahhüt et

niyetler salih olmalı

NOT SPK OZBAL'ın yaklaşık 3 ay önce söz konusu eş zamanlı sermaye azaltma artırma konusundaki başvurusunu dün kabul etti ancak OZBAL 'ın işlem fiyatı 1,44 seviyelerinde

yine de hayırlısı olsun diyelim......
    yatırım tavsiyesi değildir

selçuk gıda, palazlanacağı sıra milletin kağıdına ve parasına gözü dikti...bu nasıl bir sistem...bu kötü şirketlere umut bağlayanların umutlarınıda spk nın almış olduğu bu semaye indirimi artırımı umutları söndürüyor..bu işi yapan bütün şirketler liranın değerini kaybettiği ortamda en az 10 yıl parayı aynı seviyeye getirmez...bu işin sonlanması gerekir....bu iş keriz avlamaktan başka bişey değildir..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3. Şirket nihayet finansal tablolarındaki o meşhur İzmir Çeşme Alacaçatı'daki taşınmazın ada parselini ( 257-16 ) düzeltti de taşınmaz görünür hale geldi.Alacaport'un merkezine 1200 m mesafede bir taşınmaz

Diğer taşınmazlar

İzmir konak mersinlideki depo

Yukarıdaki tablo da sadece izmir ödemiş soğancıkırı'ndaki 2 adet taşınmaz 31 aralık 2017 tarihli liste de 2 adet ( 3520 m2 + 3256 m2 ) taşınmaz bir sobraki liste de ada parsel değişerek tapu da tevhit işlemine tabi olmuş olabilir ( 6593 m2 ) arayacağız tarayacağız onu da bulursak yayınlarız

Söz konusu taşınmazların bir kısmı üzerinde ipotekler şerhler ya borcu az kalmış yada hiç kalmamış türden.
    Bir sihirli el bekliyor gibi bakalım

Biz de boş durmayalım dedik şirket hakim ortaklarına bu güzellikleri çıkarmak için biz de yardım edelim dedik.

4. Bir yildir 28 maliyetle elimde tuttugum selcuk gidalara takviye yapasim var. bu hafta 50 altindan bir miktar daha alim yapmayi düsünüyorum (bakalim, gelirse)... teknikten falan anlamam, tamamen icgüdüsel davraniyorum... riski severim... selcuk gidada birseyler olacak gibi hissediyorum ama ne zaman ne yönlü olur bilemem...

sermaye degisikligi, bedelli gibi konularda birseyler yazilmis önceki sayfalarda. konulara hakim birisi bir özet gecebilir mi? ne olur, ne olmaz, maksat ne, hedef ne gibisinden...?
    Türkçemizi doğru ve güzel kullanmayanlara internet erişimi sağlamayacaksın! Kendi yazdıklarını bile anlamıyorlardır ya da bile bile sizi yanlış yönlendiriyorlardır. Bu kadar mı zor noktalama işaretlerini kullanmak ve imla kurallarına uymak! İnsan kendi dilini kullan(a)madığı için utanır!

5. hata yapmadıysam onuda bulduk

6. yatırım tavsiyesi değildir

7. Tahta neden kapali

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. kapa haber dustu. hisse birlestirme ve bedelli var

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 20/147 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •