Sayfa 61/147 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 481 - 488 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

Bugün Alanalar Satanlar

2.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bugün Alanalar Satanlar

Eyvallah kardeşim yatırım anlayışı benzer olunca hisseler de cakisiyor bazen böyle )) benim tarzım da öyle işin aslı Ronaldo yu altyapidayken keşfetmek dardanel i 1 TL lerden aldım 12 lere getirdim misal )) hala var biraz, politeknik ayrı bir sevdaydi çok şükür karla çıktık onun namzeti acsel aldım attım kenara çok çok daha umutluyum ondan incelemeni tavsiye ederim, salix sanırım satılacak bütün belgeler hazır şirkette izinler lisanslar biri gelip sanırım kontağı çalıştıracak selgd da dardanel gibi gidişat bekliyorum cosmo hiç bilmiyorum ama inceliycem.

3. bugün spk dan karar gelir inşallah ......20 gündür yeni dip oluşturdu .4,5 tan satılan mallar yerine kondu.....haydi bismillah....YTD....

4.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    bugün spk dan karar gelir inşallah ......20 gündür yeni dip oluşturdu .4,5 tan satılan mallar yerine kondu.....haydi bismillah....YTD....
    Perşembe günleri geliyor diye biliyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    Perşembe günleri geliyor diye biliyorum.
    genelde evet....lakin kati bir gün sınırı yok..

6. Ekiz tavanladı ...ekiz harekete geçince ekürüsü selçuk gıdada harekete geçiyor....ekizz tavan....

7.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    Ekiz tavanladı ...ekiz harekete geçince ekürüsü selçuk gıdada harekete geçiyor....ekizz tavan....
    Spk bülteni, her hafta,perşembe akşam yayınlanıyor, orada onaylanan bedelli vs yazıyor. Şimdiye kadar böyle idi,değiştiyse bilemem.

8.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    Ekiz tavanladı ...ekiz harekete geçince ekürüsü selçuk gıdada harekete geçiyor....ekizz tavan....
    Spek çok saçmalamaya başladı dostum zannedersem grup değişti kimseye yedirmeye niyeti yok gibi hisseyi

Sayfa 61/147 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •