Sayfa 138/147 İlkİlk ... 3888128136137138139140 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

aylık takas

4. Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar.

Kap haberleri peş peşe gelmiş bilanço satışların artması
    Patronun hisse almaya başlaması
    Sermayesi 30 ____150 çıkarmak istemesi her şey yolunda artık yapması gereken hareketi yapması lazım..yeter buralarda bu kadar sürüldüğü

5. Üç aylık bilanço nihayet geldi.Geçen üç aylığa göre süper ! Yurt dışı satışlar 10 misli artmış.Yurtiçi satışlar gayet iyi.Geçen sene kar 37 bin.Bu yıl , yani üç aylık 233 bin lira.Yani 7 misli ! 2019 YILI 12 AYLIK 3.5 MİLYON İDİ.Eğer böyle giderse yılsonu 10 milyon olur.Geçen sene 12 aylık 825 bin lira gelmişti.Bu arada ana pazara çıkıyoruz gibi.Son söz olarak , çift rakamlara yakın zaman da ulaşırız.Tabi ki , sadece tahmin..YTD...

6. Arkadaşlar öncelikle bugün gelen bilanco değil, geçici vergi beyannamesidir. Kapsamlı konsolide bilanco ise herhangi bir değişiklik olmaz ise gec 20 Hazirana kadar gelecektir. 2019 yılındaki yil sonu karı 3,5 milyondu ancak bu miktarın tamamı esas faaliyet karı olmayıp, onemli bir miktari duran varlık satışından gelmişti, bu noktayi atlamayalim. Bu gun gelen vergi beyanında kardan ziyade cirodaki artış gözüme çarptı. Ana pazara çıkma durumu olan sirket için cironun artması gayet olumlu ancak kar marjını da arttırması gerekiyor. Şirket sahibi bu gün 24 bin lot alım yaparak pay oranını yüzde 10'un üzerine taşıdı. Piyasa değeri 75m uzerinde, karlilik desen var. Ana pazar icin ben bir problem görmüyorum, herhangi bir başvuru yapmaksizin zamanı geldiğinde pazar değişikliği gerçekleşebilir. Su an icin en sikintili nokta dusuk karlilik gozukse de beyanname yaniltiyor, daha sağlıklı bir değerlendirme için konsolide bilançoyu görmek gerekiyor.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ana pazar hayırlı uğurlu olsun inşallah.

8. Ana pazar yeni bir başlangıç olsun inşallah. Hissede hacim yok, kademeler komedi.. Karlılık ve ciro ana pazara yakışacak cinsten degil. Artık bir şeylerin değişmesi gerekiyor, nereye kadar böyle devam edecek...13 aydır ha bugün ha yarın diye sabrettim ama sonuç hep hayal kırıklığı. Hâlâ ama inanıyorum; en iyi şeyler vazgecmediginde gelirmiş derler bakalım sonunda kim haklı çıkacak..

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 138/147 İlkİlk ... 3888128136137138139140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •