Sayfa 43/147 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 337 - 344 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Umit05 anlamadığım nokta kardeşim sen niye şimdi asabileştin ben onu anlamadım. İnsanlar 2.45 deyken bedelli açiklamış bir sirketin bilgilerini veriyoruz burada. Hımm dedikte bir algımı oluşturduk yada kimseye alma yada satmamı dedik. Alacak olan 2.45 den alım yapacagı yerden buradan almasımı kötü yada 4 lerden satarım diye düşunenin şuan 2.32 iken iyiki 2.45 den satmışım demesimi kötü. Kimi mağdur ettik burada sadece küçük yatırımcı zarar etmemiş oldu bende şahsi fikrimi stratejimi paylaştım. Şimdi sen diyorsunki ben spk ya seni şikayet edecem. Peki neden ? sadece stratejimiz şans yada yagver gitti tuttu ve insanlar kazandı diyemi. Kardeşim yanlış anlama burada kimsenin yatırimına karısmıyoruz düşüncelerin paylaşildığı açık bir platform ve yaptığımız herkes gibi şahsi düşuncelerimizi paylaşmak. Bilgi paylaşmak ne zaman yasaklandı Kap haberini paylaşiyoruz takip etmeyenler için. Anladığım kadar hissedesin kardeş ben kimsenin kaybetmesini istemem. İnşallah gönlündeki fiyatları görür hisse. Kimse zarar etsin diye fikir paylaşanlardan degiliz sendede 05 yazıyor sanırım sende Amasyalısın inşallah gönlünden geçen oluşur kardeşim. Sonuçta bende sadece takipteyim ve stratejim oluşursa benimde gireceğim bir hisse...
    Ancak tutumun hiç hoş değildi dahada bu sayfada strateji paylaşmam yanlış anlama spk şikayetindir felandır bundan dolayı değil. Düşünülenlerin burada farklı algılandığı bir algı oluştuğu için ...
    Sağlıcakla kal,

2. yalnız şöyle bişey var engin0505, bu hisseyi bu kadar ucuz piyasa değerindeyken, ne bedelli kararı ne başka bişey tutamaz. hçkimse piyasadan büyük değildir. hisse mutlaka ederine gider. selgd özeline gelirsek, son 2 haftadaki işlemn hacmi, hissenin zaman içinde toplandığını ve artık toplayanların düğmeye bastığının göstergesidir. belki de o toplayanların ekipten olabilirsin sende

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    adamlar zirve olan 2.4x iyice dövdü.. günlük 4 kere işlem görünce ancak bu kadar işleybiliyorlar
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

4. Atakan5234 kardeşim ben sana buradan ilk yazdığimdada gidecek bende takipteyim diye yazdım unutmadıysan. Ancak ben Umit05 arkadaşın yazdığına anlam veremedim. Gidecegine inanmasam bende burda takipteyim demem. Ancak ne dedim %100 bedelli açiklamış önünü kestiler bedelliden sonra girerim dedim. Ve burada 1 kere gördünüz mü alın satın yazdığimı aklımda bu hissede şöyle bir fikir var bedelli öncesi olursa bedelli sonrası alirım dedim. Buradan By Akıl dahi teşekkür etmişken ben Ümit05 kardesin tavrını anlıyamadım. Daha da ne yazarım buraya nede birşey derim ben küçük yatırimcı olarak spek degil bizler kazanalım dedikce yanlış anlaşılıyor. İnşallah bu mübarek günde herkesin gönlünden geçenler gerçekleşir. Bol kazançlar kalın sağlıcakla ,

engin 505. burda millutin aklini bulandirma..stratejini kendine sakla.. ramazanin basi. insanlari fazla zivanadan cikarmadan usulca siyril..ister al ister ver..soyke olacak bu olacak. yok bilmem dip okacak ,yok soyle verecek , boyke olacak.. yok dedigim oldu, yok olmadi..kardesim burasi form bilgi varsa ver yoksa, milletin kafasini bulandirma..burasi borsa adamin nefesini keserler.. simdi kagirt tavan olsa sivusacaksin..buluverirler adami..kimse kimseyi yonlendirmesin yazik gunah insanlara gorunenle borsa olmaz, girunmuyen bilinmeyenleri cikaran anca kazancli cikar.. zaten sen tuttursan adam tersini yapar, irtaligi bulandirma.

6.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Aslında faaliyet alanı genişliyor ve ciro artışı %70-80,yıl sonu 15-18 milyon ciro gelecektir ,
    Bedelli yapmasına gerek yok,çünkü borç yok,tek borç SGK,bu şirket artık göz altından rahatlıkla çıkar
    Böyle şirketleri hep benmi keşfediyorum
    Deva ,kphol (geçen sene ) şimdi bu. Cemaat çoğalmış .işte o zaman sıkıntı oluyor

7.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Böyle şirketleri hep benmi keşfediyorum
    Deva ,kphol (geçen sene ) şimdi bu. Cemaat çoğalmış .işte o zaman sıkıntı oluyor
    ARKADAŞIM HAKLISIN BENCEDE HİÇ BÖYLE KAĞIT GÖRMEDİM 30 YILLIK BORSADAYIM...SATSAN Bİ TÜRLÜ ALSAN Bİ TÜRLÜ....İLK DEFA ŞİRKET SAHİPLERİNİN ELİNİ AYAĞINA DOLAŞTIRAN HİSSE

Sabretmeden ekmek yiyemeyiz hissedaşlar...en ucuz gıda hissesi bu kaldı... borcu yok...sermaye küçücük...özsermaye güçlü...bilanço güzel... 1.50 maliyetim var...elbet ederini bulacaktır... artı 2019 yili cirosu kadar 2020 yilinda yeni iş baglantisi ... ilk sevkiyat haberi de kap da yayınlandı...her gelecek yeni sevkiyat haberi hissemize fiyat anlaminda ivme kazandiracaktir...artı ortaklardan Ömer KARACA 150.000 lot hisse aldı... ayrica 100 de yuz bedelli haberini sirketin mali yönden güçlenmesi açısından çok olumlu buluyorum...artı yıl sonunda normal pazara geleceğimizi düşünüyorum ...yani bu kadar beklentisi olan, bu kadar temiz bir şirkette olduğum için kendimi şanslı hissediyorum... tahtadaki hareketlere takılmayın... neden diğer gıda hisseleri kadar hızlı hareket etmiyor diye hayıflananlara tavsiyem ekranı kapatmaları... kısmetse tekkeyi bekleyenlere büyük bir ziyafet var...Allah oruclarımızı kabul eylesin... hayırlı ramazanlar...

Sayfa 43/147 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •