Sayfa 52/147 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 1175 madde; 409 - 416 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    şirket iyi olmasa elbet yatırım yapmam ama bu kadar uçuk kaçık saçma sapan yazılar ve hesaplar ayıp oluyor.. şirketin sahibi yahudi kökenli dolaysıyla israil den ihracat bağlantısı yapması süpriz değil... ( 3 milyon dolar israilden sipariş geldi )
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    birileri vardı hisse bedelli acıklayında 1 tl ye düşecek diyordu ağzının payını verip gönderdik ortada yok.. kusura bakmayın 200 milyon pd hayalcilik .. ha dersenizki rtalb glryh gibi operasyon olur onuda Allah bilir
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

3. Arkadaşım 3 milyon dolar sipariş almadı mı bu şirket...kapta mevcut...diyorum ki yatırımcı sorumlusu ile konuştuğumda memnun kalırlarsa sipariş gelmeye devam eder dedi...istersen ara kendin öğren bu durumu...
     Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    valla yaptığın hesaba güldüm sanki ağaçtan elma topluyor 3 milyon sipariş 5 milyon daha gelir hahaha ..neyse gazla bakalım.. print screen le spk ya ileticem artık sağolsunlar forumlrada başladılar ;)
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Qnbfl piyasa degeri 13 milyar...RTA nin 2.200 milyar...bistte olmaz olmaz diye bir şey yok...beyaz 2 liradan 205 liraya gitti..ekiz 0.27 den 21 liraya geldi...borsada örnekleri çok diyorum...bak uçmayan Pegasus 22 den 66 ya gitti coronada...batik Spor hisseleri uçuyor...bende kalkmış seninle borsada mantık tartışıyorum
    birileri vardı hisse bedelli acıklayında 1 tl ye düşecek diyordu ağzının payını verip gönderdik ortada yok.. kusura bakmayın 200 milyon pd hayalcilik .. ha dersenizki rtalb glryh gibi operasyon olur onuda Allah bilir

5. 2000 yılında selgd 13 dolar hisse başı...şimdi 0.6 dolar...buna da gulsene

6. İnsanlar 8 TL hedef verip lot almasınlar...sonra düşmeye başlarsa senden bilirler
    Valla olurda 7-8 tl olursa kazara 1 lot bile bırakmam satarım

7. Bu yazı da burda kalsın bakalım...sen benimkini gönder ben seninkini...silersin filan
    Valla olurda 7-8 tl olursa kazara 1 lot bile bırakmam satarım

8.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    2000 yılında selgd 13 dolar hisse başı...şimdi 0.6 dolar...buna da gulsene

dostum sen haklısın......20 yıl önce nere 2020 nere....benim için bu hissenin gerçek değeri 20 yıldır izlediğim kadarıyla dolar bazlı zirvesidir......

Sayfa 52/147 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •