Sayfa 53/147 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 417 - 424 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Bu yazı da burda kalsın bakalım...sen benimkini gönder ben seninkini...silersin filan

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hahahah kalsın öncesini oku kime ne demişiz gönderelim
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    İnsanlar 8 TL hedef verip lot almasınlar...sonra düşmeye başlarsa senden bilirler

okuman da zayıf olsun
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

3.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Qnbfl piyasa degeri 13 milyar...RTA nin 2.200 milyar...bistte olmaz olmaz diye bir şey yok...beyaz 2 liradan 205 liraya gitti..ekiz 0.27 den 21 liraya geldi...borsada örnekleri çok diyorum...bak uçmayan Pegasus 22 den 66 ya gitti coronada...batik Spor hisseleri uçuyor...bende kalkmış seninle borsada mantık tartışıyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    Arkadaşım 3 milyon dolar sipariş almadı mı bu şirket...kapta mevcut...diyorum ki yatırımcı sorumlusu ile konuştuğumda memnun kalırlarsa sipariş gelmeye devam eder dedi...istersen ara kendin öğren bu durumu...

bende biliyorum nereden ne sipraiş geldi, kaç aydır burdayız uçuk kaçık hedef vermek nedir yahu , firmanın sahibine adar arastırdık almadan biliyoruz rahat ol.. aldıysanız sessizce bekleyin.. uçacak kacacak zıplayak demeyin

5. İyi bakalım sessizce bekleyelim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    neyse siz yazın birbirinize anlaşıldı .. adam yeni üye olmuş gelmiş hemen selgd sayfanına

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    Adamın profili Gazi Mustafa Kemal Atatürk ama boş....bu sene 13-15 milyon kar getirirse piyasa değeri de ona göre şekillenir..200 milyondan aşağı olmaz diyorum bana bu yazını yollicam diyor....BIST sirketlerindeki rasyolardan uzak biri ile muhatap olduğum için üzgünüm...kendisi gibi 8 TL hedef vermemisim sadece rasyolari belirtmisim bunu yollayacakmis hayy Allah'ım yaaa...

boş sensin boşma sinirimi gazcı, diğer senetlerindeki yazılarda duruyor

8.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Şimdi ufak bı hesap yapalım bu sene için 3 milyon dolar sipariş aldı mı evet aldı...yatırımcı sorumlusu ile konuştuğumda memnun kalınırsa bu sipariş artar demişti...bende inanıyorum bı 5 milyon dolar daha sipariş alabilir...8-9 milyon dolar siparişin karı güzel gelecektir...en az bı 15 milyon TL gibi bi kar gelir...15 milyon kar bırakan bir şirketin bırakın piyasa değeri de en az bı 150-200 milyon TL olsun değil mi ??? Bunun içine bedelli ile beraber yipten çıkma beklentisini arsalarina gelistirilecek olan projeleri katmadim bile....size 200 milyon TL piyasa değeri mi olur yahuuu diyenlere Gül'ün gecin

bu kadar güzel özetlenir ağzına sağlık kardeşim sen temiz kalplisin....aynen katılıyorum.

Sayfa 53/147 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •