Sayfa 33/147 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 257 - 264 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Dünyayı corono virüsü kasıp kavurmaya başladı,dünyada insanlar gıda stoklamaya başladı,en kolay ve uzun ömürlü olan ise kuru gıda,Türkiye borsasında işlem gören tek hisse Selçuk gıda,en çok ihracat yapan firma,rekor sipariş olduğu söyleniyor Avrupa’dan ,hadi bakalım hayırlısı,

2. Büğün çöken piyasalara rağmen güzel aldılar ,hayırlısı bakalım

3. Ya arkadaş sen ne biçim bi kağıtsın.. 15 senedir takip ediyorum. Bir kez güldürmedin kimseyi. En dandik kağıt %200-300 yaptı.. Demekki senden dandiği yok. Salaklık bizde 500 tane kağıt var geldik sana bulaştık. Yarın kurtulcam senden

4. Kardeşim 1.70 satış yazan sensin herhalde ?

5. Ben değilim

6. Her ne kadar satacagim desem de satamadim. Sebebi ise şudur.. 2013 yılında Eplas 0.43 idi şimdilerde 20 civarlarini gördü. Herkese Eplas alın üzerine yatın dememe rağmen, 3 kuruş kar gorunce sattım. Uzulmemek elde değil. Üstelik bunun gibi kaç hisseyi elimden çıkardım da 10-20 katina çıktı. 3-4 senedir Selgd da biseyler yapılıyor. Ana pazar başvurusu yaptı. Borçları yine yatirimcisindan aldığı parayla kapadı.. İyi.. Yine de kapadı. Kese kağıtları bile 10 katına çıktı.. Gerci bu sanki çok iyi bi kagitmis gibi yazdim Ana pazar beklentisi ile 2.30 a
    kadar çekilerek giremeyeceği bilindiği halde ky nin eline bırakıldı. 1.5x li rakamlara çekilerek bi planlı Kap haberiyle 2-3 günde 500 bin-1 milyon lot civari kağıt yerine kondu. 2 tavan yapılıp yine bezdirme hareketi ile 1.7x lere çekildi. %96 si halka açık tehlikeli bir kağıttan bahsediyoruz. Ama Yahudi arkadaşımız yine ne varsa borsada var diyerek tahtayi nakış gibi işliyor. Dua etki adam gibi bi grup gelip seni tokatlayip geçmedi. Yoksa şimdilerde gereksiz yere 8-10 liralari görürdü. Bu %96 nın da hatırı sayılır bi bölümü zaten kendi elinde.. Çünkü dediğim gibi gereksiz bi şekilde 8-10 liralari.. Uç aşağı beş yukarı yine gorecek.. Bir sene sonra konuşalım tekrar... Haa kağıdı pazarliyorsun felan diyen tipler çıkacaktır şimdi... Olsun.. Belki de silecekler bu mesajı.. Ama yazıyorum.. 15 senedir bilirim bu kağıdi lanet olasıca kimseyi guldurmemiştir.. Ama şu piyasada illaki yukarıları gorecek.. Çünkü hiçbir kağıt geldiği yeri hak etmiyor su an. Neyse yatırım tavsiyesi degildir.. Aklı olan anlar zaten.. Elinde olup bekleyenler için insallah hayırlısı olsun

Sayfa 33/147 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •