Sayfa 120/147 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 953 - 960 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. sermaye arttırımına gitme ihtimali var gelen parayla ya yeni fabrika kuracak veya yeni bir şirket alacak neden şuan yeni maammüller pazarlıyor kendini bütüyorr fakat neden kap. pa bildirmiyor orası malum arayıp sorum kafanızda soru işareti kalmasın

2. yeni iş kolu yeni pazarr benim duyumum böyle arayıp doğrusu nedir sorun

3. Arkadaslar bedelliden gelen fonun kullanımını gosteren dokümanı inceledim. Hissenin gediklilerine sormak istediğim bir soru var.

Bedelliden gelen parayla:
    1) Kamu borçları ödenmiş (SGK & Belediyeler)
    2) İşletme Sermayesi güçlendirilmiş
    3) Yatırım Projelerine para aktarılmış.

Burda bahsedilen yatırımların ne olduğunu ben faaliyet raporlarından anlayamadım. Bilen var mı acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by wandet68 Yazıyı Oku
    sermaye arttırımına gitme ihtimali var gelen parayla ya yeni fabrika kuracak veya yeni bir şirket alacak neden şuan yeni maammüller pazarlıyor kendini bütüyorr fakat neden kap. pa bildirmiyor orası malum arayıp sorum kafanızda soru işareti kalmasın
    zaten sermaye tavanını cok ciddi oranda arttırmıs 150 milyon yapmıs. Muhtemelen büyük bir yatırım geliyor ama yatırımın ne olduğuna dair pek bir bilgi bulamadım

5. Sermaye arttırımı söz konusu değil şuan. Zaten bedelliye yeni yaptı sayılır. Mevcut sermaye 22 milyon, ileride engel olmasin diye 30 milyon olan kayıtlı sermaye tavanını 150 ye çıkarttı. Önümüzdeki 5 yil icin sermayesini 150 ye kadar yükseltebilir ama yukseltmeyebilir de. Yeni yatirim, fabrika kurma veya şirket satın alma olayı ile da sizin tahmininiz veya beklentiniz muhtemelen, öyle bir bilgi veya söylentiye rastlamadim ben. Tabi ileride ne olacağını bilemeyiz.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by steve_harris Yazıyı Oku
    Arkadaslar bedelliden gelen fonun kullanımını gosteren dokümanı inceledim. Hissenin gediklilerine sormak istediğim bir soru var.

Burda bahsedilen yatırımların ne olduğunu ben faaliyet raporlarından anlayamadım. Bilen var mı acaba?
    Sorunuzun cevabı bedelli izahnamesinde.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by steve_harris Yazıyı Oku
    Arkadaslar bedelliden gelen fonun kullanımını gosteren dokümanı inceledim. Hissenin gediklilerine sormak istediğim bir soru var.

Borçları ödedik, inşaat projelerine girdik ,yeni yeni şeyler yapıyoruz işte

Bu arada göz altından çıkan şirketler şow yapıyor ,pamel 1 TL den olmuş 35 TL ,Dardanel 1 TL den olmuş 33 TL ,
    Bizim gördüğümüz em düşük yer .0.75 kuruş ama en yüksek 5.53 görmüşüz ,önünde çok büyük bir prim potansiyeli var,ayrıca 2 defa bedelliden para geldi ,bu fiyatlarda olması komik

8. vay vay vay... Sen neymişsin be #selgd spek'i ...
    Demek ki her hissenin bir gedikli spek'i var mış..
    Logoritmik grafik'e göre 11 yıl önce 8,76 USD olan değeri şimdi 0,58 USD... Üstelik diğer tüm gıda hisseleri *x yapmışken...
    Sende acayip bir potansiyel görüyorum... Çöpe düşmüş altın gibisin... Beğendim..
    Uzun vade ile aranızdayım Dostlar...
    Son düzenleme : turkuazmavii; 08-03-2021 saat: 14:44.

Sayfa 120/147 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •