Special Days Image
Sayfa 121/147 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 961 - 968 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    vay vay vay... Sen neymişsin be #selgd spek'i ...
    Demek ki her hissenin bir gedikli spek'i var mış..
    Logoritmik grafik'e göre 11 yıl önce 8,76 USD olan değeri şimdi 0,58 USD... Üstelik diğer tüm gıda hisseleri *x yapmışken...
    Sende acayip bir potansiyel görüyorum... Çöpe düşmüş altın gibisin... Beğendim..
    Uzun vade ile aranızdayım Dostlar...
    Dostum acsel deki turkuaz mavisin sanırım ben bir yıldır bu hissedeyim kardayım ama hala hakettiği rallisini yapmadı beklentiler çok ama çok sıkı bır speği var, hoşgeldin bu arada )

2.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Dostum acsel deki turkuaz mavisin sanırım ben bir yıldır bu hissedeyim kardayım ama hala hakettiği rallisini yapmadı beklentiler çok ama çok sıkı bır speği var, hoşgeldin bu arada )
    Teşekkür ederim Dostum. Acsel devam. Bilirsin biz zorlu hisseleri severiz. Karda olduğuna sevindim. 5x hedefimle burada da pozisyon aldım. Hepimiz için hayırlısı olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    vay vay vay... Sen neymişsin be #selgd spek'i ...
    Demek ki her hissenin bir gedikli spek'i var mış..
    Logoritmik grafik'e göre 11 yıl önce 8,76 USD olan değeri şimdi 0,58 USD... Üstelik diğer tüm gıda hisseleri *x yapmışken...
    Sende acayip bir potansiyel görüyorum... Çöpe düşmüş altın gibisin... Beğendim..
    Uzun vade ile aranızdayım Dostlar...
    2 liralardan fark ettik ama cok zor hisse. 5 ay once 5,50 lerden alanlara maliyetini bile göstermedi. Bu fiyatlardan hem düşük maliyet yapmis oluyorsunuz hem de 5 aylık zaman kaybi yasamamis oluyorsunuz. Ama beklentileri olmasina ragmen halen fiyatlamamasi ve alim fırsatı vermesi düşündürüyor. 1 yıla yakın oldu hala çözemedim bu tahtanın hareketlerini. Çok yıprattı bizleri, umarim ayağınız uğurlu gelir.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    2 liralardan fark ettik ama cok zor hisse. 5 ay once 5,50 lerden alanlara maliyetini bile göstermedi. Bu fiyatlardan hem düşük maliyet yapmis oluyorsunuz hem de 5 aylık zaman kaybi yasamamis oluyorsunuz. Ama beklentileri olmasina ragmen halen fiyatlamamasi ve alim fırsatı vermesi düşündürüyor. 1 yıla yakın oldu hala çözemedim bu tahtanın hareketlerini. Çok yıprattı bizleri, umarim ayağınız uğurlu gelir.

11 marttan sonra yeni bir sayfa açılırımı görücez..
    Kaç senedur göz altı pazarinda..14sene dile kolay ...
    Yatırım yapmak para kazanmak sabır ister....

5. SELGD Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku

Sn Patriot,
    Teşekkürler . Bu tür hisseler gerçekten sabır isteyen hisseler. İzlemeye kalp dayanmayan hisseler. Ben genelde alıp izleme ekranımdan bile siliyorum ki sinirim bozulmasın. Sonra dönüp 6 ay 1 sene sonra bakıyorum. Tabi ara ara gün sonlarında da bakıyorum ama asıl karar verme zamanlarımı daha uzun periyotlar da değerlendiriyorum.
    İnşaAllah ayağımız uğurlu gelir de tüm bekleyen dostlar kazanır.

6. SELGD Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    11 marttan sonra yeni bir sayfa açılırımı görücez..
    Kaç senedur göz altı pazarinda..14sene dile kolay ...
    Yatırım yapmak para kazanmak sabır ister....
    Her hissede bir motivator vardır. Buranın motivatorü de Sn Burak16 . Geriye dönük bütün formu okudum. Çok yararlı bilgiler paylaşılmış. İnşaAllah hep birlikte kazanırız.
    Ama bu tür hisselerin riski de var. Ben genelde bu tür hisselere girerken buradaki parayı zaten kaybettim düşüncesiyle yatırım yapıyorum. Böylece hisse düşse de canım sıkılmıyor. Umarım iyi yerlere gelir!

7. Gerçekten gıda hisselerine göre çok çok ucuz kalmış bir hisse.Bilançosu 12 aylık itibarıyla 5-7 milyon arası gelebilir.Borçlar kapandı.Özellikle vergi borçları.Bedelli nedeniyle gelen para ile de ayrıca işler yapılacak.Ancak; en önemlisi alt pazara geçiş.Bir de üç aylıklar da iyi gelecek.Son olarak TAHMİNİME GÖRE İKİLİ FİYATLARA ÇOK KISA SÜRE DE ULAŞACAĞIZ.YTD...

8. Acsel aynen ben de devam ediyorum burada da senin hedefin gayet makul bu hisse için zor bir hisse ama umarım beklentilerimizi karsilayacak aynen katılıyorum sana anahtar kelime sabretmek tekrar hosgeldin

Sayfa 121/147 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •