Sayfa 72/147 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 569 - 576 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. 150.000 lotu tabandan aldılar mı toplu olarak?

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ROOKY Yazıyı Oku
    150.000 lotu tabandan aldılar mı toplu olarak?

Ben böyle oldu demedim. Ben olabilacek bir durumu senaryolaştırdım.

SPK bu tahtalarda 1- Emir iptalini yasaklamalıdır 2-TE seans öncesi görülememelidir
    Bu uygulamalar bazı tahtalarda zaman zaman süreli olarak yapıldı zaten.

Bunlar benim şahsi fikrimdir.

3. cuma tek satıcı VAKIF.. hala kendinizi kandıran senaryolar peşindesiniz. yok spek satmak istese öyle yapar mı şöyle yaparmı? Görmüyor musunuz TEK SATICI VAKIF... bence o da denizden yatırım finansa giden 1 milyon hisse. Vakıf satıp yatırımdan virman gidecek oraya.. ytd...
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

4. Akşam bi bakayım aracı kurum dağılımına

5. yazılarınızı tamamen okudum sevgili arkadaşlar fikirlerinize saygı duyuyorum lakin benim fikrim şu: spk bedelliyi onaylaması gecikince bedellide belirttiği bu sezon için sermaye olarak kullanacağı para gelmedi.spek yani patron önümüzdeki hafta içinde incir işine başlayacak elde nakit olmadığı için spk geciktirdiği için incir sezonu açıldığı için mal alımında kullanmak üzre malı peşin alıp ucuza mal etmek adına hisse satışı yaparak nakite geçti...yapması gereken bir durumdu lakin spk onaylasaydı hisse alacaktı satış değil alış yapacaktı ...değişen birşey yok spk onaylayınca yine hisseyi fazlasıyla yerine koyacak....hissenin önü açılacak yatırımlar gelecek güzel haberler gelecek.....malınıza sahip çıkın.....gıda demek altın demek talep dahada artacakk ..pandemi ikinci dalga vs....tamamen şahsi fikrim olup düşüncelerim bu yönde....1 milyonluk hisselerin 30 tl..olduğu bistte selçuk inanılmaz cazip geliyor bana ....söz tamam nişan tamam düğün başlamış nikaha sabır.....yatırım tavsiyesi değil incir olana kadar sabır meselesi....bol kazançlar hepinize...

6. bu arada bu tür satış ve toplu mal devirleri sonrası bütün hisseler hep inanılmaz yerlere gitti.....inşallah bu da öyle olur.....varsayıyorum yanıltı en fazla biraz daha oyalar ama sanmam.tamammen şahsi fikrimdir yatırım tavsiyesi değildir..

7.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    yazılarınızı tamamen okudum sevgili arkadaşlar fikirlerinize saygı duyuyorum lakin benim fikrim şu: spk bedelliyi onaylaması gecikince bedellide belirttiği bu sezon için sermaye olarak kullanacağı para gelmedi.spek yani patron önümüzdeki hafta içinde incir işine başlayacak elde nakit olmadığı için spk geciktirdiği için incir sezonu açıldığı için mal alımında kullanmak üzre malı peşin alıp ucuza mal etmek adına hisse satışı yaparak nakite geçti...yapması gereken bir durumdu lakin spk onaylasaydı hisse alacaktı satış değil alış yapacaktı ...değişen birşey yok spk onaylayınca yine hisseyi fazlasıyla yerine koyacak....hissenin önü açılacak yatırımlar gelecek güzel haberler gelecek.....malınıza sahip çıkın.....gıda demek altın demek talep dahada artacakk ..pandemi ikinci dalga vs....tamamen şahsi fikrim olup düşüncelerim bu yönde....1 milyonluk hisselerin 30 tl..olduğu bistte selçuk inanılmaz cazip geliyor bana ....söz tamam nişan tamam düğün başlamış nikaha sabır.....yatırım tavsiyesi değil incir olana kadar sabır meselesi....bol kazançlar hepinize...
    Patron niye hisse satıp, elindeki nakit firma için kullansın, bana mantıklı gelmiyor. Eğer Patron un elinde piyasa da ekstra mal varsa,onu satıp bedelli de kullanılmayan hisseleri alacağım dese ve 2 sene satmayacağım dese daha mantıklı. Hem bedelli onaylanmış olurdu, hemde elindeki hisseler değerlenir ve kullanılmayan payları 1 TL nominal bedelden almış olurdu ve hedefleri tutarsa 2 sene sonra kullanılmayan payları çok iyi fiyattan satardı. 1 taş ile çok kuş vurmuş olurdu. Yani bana mantıklı gelmedi.

Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    yazılarınızı tamamen okudum sevgili arkadaşlar fikirlerinize saygı duyuyorum lakin benim fikrim şu: spk bedelliyi onaylaması gecikince bedellide belirttiği bu sezon için sermaye olarak kullanacağı para gelmedi.spek yani patron önümüzdeki hafta içinde incir işine başlayacak elde nakit olmadığı için spk geciktirdiği için incir sezonu açıldığı için mal alımında kullanmak üzre malı peşin alıp ucuza mal etmek adına hisse satışı yaparak nakite geçti...yapması gereken bir durumdu lakin spk onaylasaydı hisse alacaktı satış değil alış yapacaktı ...değişen birşey yok spk onaylayınca yine hisseyi fazlasıyla yerine koyacak....hissenin önü açılacak yatırımlar gelecek güzel haberler gelecek.....malınıza sahip çıkın.....gıda demek altın demek talep dahada artacakk ..pandemi ikinci dalga vs....tamamen şahsi fikrim olup düşüncelerim bu yönde....1 milyonluk hisselerin 30 tl..olduğu bistte selçuk inanılmaz cazip geliyor bana ....söz tamam nişan tamam düğün başlamış nikaha sabır.....yatırım tavsiyesi değil incir olana kadar sabır meselesi....bol kazançlar hepinize...
    1- Patron hisse satarsa bunu KAP da duyurmak zorunda.
    2- Ola ki X hesaplar üzerinden satış yaptı ise para kendi cebine girdi. Şirkete nasıl sokacak. İlişkili taraf işlemlerinden borç olarak belki

TTK na ve Şirket işleyişine göre mümkün olmayan bir olasılık. Hele ki SPK denetimine tabi kurum bunları yapması falan .
    Neyse geçelim bunları.

Sayfa 72/147 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •