Sayfa 122/147 İlkİlk ... 2272112120121122123124132 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 969 - 976 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Beklentiye bu kadar yaklaşmışken bu fiyat hareketleri sizce de garip değil mi ? Istediği lotlari toplayamadigini dusunuyorum yoksa bu fiyatlardan alim imkanı tanımamalıydı. 4,40 lara kadar çekmesinin sebepleri ne olabilir acaba..

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Her hissede bir motivator vardır. Buranın motivatorü de Sn Burak16 . Geriye dönük bütün formu okudum. Çok yararlı bilgiler paylaşılmış. İnşaAllah hep birlikte kazanırız.
    Ama bu tür hisselerin riski de var. Ben genelde bu tür hisselere girerken buradaki parayı zaten kaybettim düşüncesiyle yatırım yapıyorum. Böylece hisse düşse de canım sıkılmıyor. Umarım iyi yerlere gelir!
    Burada her zaman bildiklerimizi veya düşüncelerimizi paylaşıyoryz belki eksikleriniz olabilir..ama sonucta hepimiz aynı gemideyiz...
    Bu şirket uzunca bir suredir gözaltı pazarinda..
    Yeni bir sayfa acmasina an meselesi güzel bir bilancoyla...başlayacak...
    Spk başvurusu bir basamak..
    Bu şirket neyapar bir bakalim
    İhracat
    Gyo isi
    Bu kadar sürede ne gibi ortak isler yaptibirde buradan inceleyelim....
    Şunu unutmamak lazim
    Hangi sirket olursa olsun gözaltı pazarindan cıkıyorum dese ...ve onay alsa sonuc malum..dardanel firigo bizden daha kötü bir şirket olmalarina ragmen durumlari ortada...
    Artik geri sayim basladi bu hafta bizim haftamiz olsun
    Sözün bittiği andayiz..rahat olun cayinizi veya kahvenizi yudumlayin güzel günler cok yakın....

3. Bir cisim yaklaşıyor sanki. Alımlar güzel, aksama bilanco mu gelecek acaba ;)

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hayırlı kandiller dostlar.

Ufak bir kıpırtı oldu... Trend dibinden yukarı ok sinyali geldi. Hayırlısı bakalım.

5. Bilanço gelmiş, yorumunuz ne olur??

Sent from my iPhone using Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku
    Bilanço gelmiş, yorumunuz ne olur??

Sent from my iPhone using Tapatalk
    2019 Denetçi görüşü : sınırlı olumlu görüş
    2020 Denetçi görüşü : olumlu görüş

Gerisi hikaye, ne kadar önemli olduğunu çok yakında anlayacağız.

7. Şirketin kar'ı müthiş satışlara rağmen ve brüt gelirine rağmen , karlar borça gittiği için net kar sadece 825 bin gelmiş.Geçen sene ise 3.5 milyon gelmişti.Ancak nakit ve benzeri kaleminde 5 milyonu aşkın para ve benzeri var.Yani, kar'ın 7 veya 8 katı !...Bence, alt pazar konusunda hiç bir engele takılmamak için borçlar ödenmiş.Spk bana göre bir kaç gün içerisinde üst pazar kararı verir.Böylece ikili rakamlara yelken açarız...YTD

8. Teşekkürler Sn Ebcim, Ben de şikayet ettim. Selamlar

Sayfa 122/147 İlkİlk ... 2272112120121122123124132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •