Sayfa 125/147 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. SELGD Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Öbür sitede bir şey yazmaya gelmiyor çoluk çocuk dolmuş küfürler havada uçuşuyor. Adam gelmiş stersini ondan bundan çıkartmaya çalışıyor. Şrikette olumsuz hiç bir şey yok arkadaşlar belki de bu satışlar abuk subuk yorumları okuyan küçük yatırımcının paniğiydi, ben tahtanın sahipli olduğunu düşünüyorum, borçlar ödenmiş illa bugün yarın başvuruyu da yaparlar, tamam kabul adamlar top çevirdi orta saha da ama işin içinde para olunca kimse sizinle kolayına paylaşmak istemez. Benim hisse de bir yılım doldu tek lot dahi satmadım bedellisine de katıldım şükür kardayım da ama hedefim ve hayalim farklı bu hisse de, artık her çeyrek daha güzel bilançolar göreceğiz, son sözüm spek turşusunu kurmaz lotların merak etmeyin iyice heybeyi doldurmuştur zaten akşama sabaha kalkar tren.
    Sn dogruhisse dostum, bence yine doğru hissedesiniz.
    Katılıyorum bu yoruma. Varsın Spek bekletsin. Azdan az, çoktan çok gider. Aç gözlü patronların tahtasında para kazanma kolay değil elbette. Sabreden kazanacaktır.

2. Arkadaşlar, spk'ya Selçuk'un 27 Aralık 2020 tarihinde alt pazar ile ilgili başvuru yaptığını ve bundan sonra bir açıklama yapmadığından dolayı hissedarların mağdur olduklarını yazdım.Dolayısıyla durumun incelenmesi gerektiğini bilgilerine sundum.Lütfen sizler de e devletten şikayet yazarak durumu anlatırsanız iyi olur diye düşünüyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, spk'ya Selçuk'un 27 Aralık 2020 tarihinde alt pazar ile ilgili başvuru yaptığını ve bundan sonra bir açıklama yapmadığından dolayı hissedarların mağdur olduklarını yazdım.Dolayısıyla durumun incelenmesi gerektiğini bilgilerine sundum.Lütfen sizler de e devletten şikayet yazarak durumu anlatırsanız iyi olur diye düşünüyorum...
    Bende şikayet ettim.

4. Beklenen haber geldi...
    SPK pazar başvurusu bu gün başvuruda bulunulmuştur... şirket kap haberi gönderdi..
    Artık bir yerden başlaması lazım...
    Böyle güzel bir bilançoyla artık hakkında versin..
    Yeni iş anlaşmaları ve GYO haberilerinde bekliyoruz....
    Hepimize hayırlı olsun....

5.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Sn dogruhisse dostum, bence yine doğru hissedesiniz.
    Katılıyorum bu yoruma. Varsın Spek bekletsin. Azdan az, çoktan çok gider. Aç gözlü patronların tahtasında para kazanma kolay değil elbette. Sabreden kazanacaktır.
    Teşekkür ederim dostum zaten seni bu hisse de görmek içimi rahatlattı kendi sağlamamı da yapmış oldum bu sayede üst pazar başvuru kapımızda geldi bu arada bütün hissedarlara hayırlı olsun diyelim, bu arada fiyatta bir süre daha baskı görürseniz aman sinirlenmeyin )) sabretmeye devam...

6.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim dostum zaten seni bu hisse de görmek içimi rahatlattı kendi sağlamamı da yapmış oldum bu sayede üst pazar başvuru kapımızda geldi bu arada bütün hissedarlara hayırlı olsun diyelim, bu arada fiyatta bir süre daha baskı görürseniz aman sinirlenmeyin )) sabretmeye devam...
    Benim 1 seneye yaklaştı Selgd maceram. Beklenen en önemli haber geldi. Baskılama son bulmalı artık, simdiye kadar satmayanlar, bu saatten sonra hiç satmaz zaten. Haftasonu hisseyi fark edenler olacak, pazartesi almaya gelecekler. Alabilecekler mi göreceğiz ;)

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Pazartesi günü mutlu olacagimizi dusunuyorum, açıkçası tavan açmasını bekliyorum. Cunku bu saate kadar satmayan, bu saatten sonra hic satmaz. Ama bu saate kadar almayan, bu saatten sonra almak isteyecek. Ve onlar için para kazanmak bu kadar basit olmamalı öyle değil mi? Haftasonu fark edenler, pazartesi almaya gelecekler. Tahtacida gram akil varsa tek lot kaptirmaz. Ben trade etmeye bile çekindim bu hissede, yip hissesi ve harekete başlarsa alamayacağımı bildiğim için. Böyle olacağını dusunuyorum, aksini düşünmek dahi istemiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    Pazartesi günü mutlu olacagimizi dusunuyorum, açıkçası tavan açmasını bekliyorum. Cunku bu saate kadar satmayan, bu saatten sonra hic satmaz. Ama bu saate kadar almayan, bu saatten sonra almak isteyecek. Ve onlar için para kazanmak bu kadar basit olmamalı öyle değil mi? Haftasonu fark edenler, pazartesi almaya gelecekler. Tahtacida gram akil varsa tek lot kaptirmaz. Ben trade etmeye bile çekindim bu hissede, yip hissesi ve harekete başlarsa alamayacağımı bildiğim için. Böyle olacağını dusunuyorum, aksini düşünmek dahi istemiyorum.

Bu saatten sonra kapalı gişe oynaması lazım...
    Dardanel firigo..bizden daha kötü...
    Geldikleri yere bak..
    Biz daha çok yolun başındayız.

Sayfa 125/147 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •