Sayfa 127/147 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1. Bende ortağım, yaklaşık 11 ay oldu ama keşke bahsettiğiniz firmalara ortak olsaydım diyorum hep. Ürün çeşitliliği açısından pek fazla bir çeşit yok. Bahsettiğiniz firmalar kendi ürünlerini üretiyor, bizimki ihraç etmeye çalışıyor topladıklarını. Böyle yazdığıma bakmayın tabikide kazanmak istiyoruz nihayetinde.

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sabah bir az yavaş başladık ama olsun 4.89====70.000lot malla alım yönünde açılış oldu artık bu saatten sonra tavana yapıştırmalı lazım ...
    Daha hala neyi bekliyorsun...

3.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Sabah bir az yavaş başladık ama olsun 4.89====70.000lot malla alım yönünde açılış oldu artık bu saatten sonra tavana yapıştırmalı lazım ...
    Daha hala neyi bekliyorsun...
    Tavan kapatırsa tadından yenmez.

4. Bu adam acayip derece de ac gözlü ve büyük taktisyen kafada kırk tilki dönen cinsten ben onun düşüncesini tahmin ediyorum tek diyeceğim sabır

5. Ben de tahmin ediyorum bir seyler ama bu kadarını da tahmin etmiyordum. Hisseyi yaklasık 6 aydır uyutuyorlar, suan hala da engel koymaya çalışıyorlar önüne. Hisseyi ve potansiyelini erken keşfetmiş olmanın avantajını dogru duzgun yaşatmadilar. Bedelliye katılanları mutlu ettiler ama bedelliden sonra girenler icin ciddi bir zaman kaybı var ortada.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Dediğiniz çok doğru ben bedelliden önce katıldım yaklaşıkta bir senedir hissedeyim, Allah a şükür karda ettik ama bu hissenin yeri ve ederi buralar değil, burada yeniden bir hikaye yazılıyor frigo ve dardanel benzeri spek bu hikayenin üstüne oturmuş kalmıyor açıkçası hala tahtayı salmıyor, sinirli ve üzgün yatırımcının çok olduğunun o da farkında ve bunu dibine kadar avantaja çevirmek istiyor, tren kalkacak ama belki de için de çok az yolcu olacak, ben kendi açımdan sıkıntı görmüyorum bir sene daha beklerim hiç umrumda olmaz. O bana sövsün satmıyorum diye

7. Demek ki speek birilerine Mallı kaptırdı ki bu kadar baskı olmaz ..
    Belki 10gün sonra gözaltına pazarından cıkacaz ..
    Fakat o kadar götleri yanmış ki hala umud ederek yaşıyorlar belki mall gelir diye..
    Madem hedefleri büyük tü beddeliden sonra tahtayı yukarıya taşaırgen 5.50 üst üste 3boyunca bekletmeyin sürseydin tahtayı yukarıya kim nediye bilirdi ki...
    Hazır malzeme var borçların ödenmesi gibi..SPK başvuru su gibi
    Bu olayın sonu beklediğimden de ilginç olacak ama ..

8. Burak kardeş inan umrumda değil ben en kötü 10 katımı almadan buradan gitmem bence bu tahta da spek yok patron var, spek olsa zaten buralarda olmazdık. Üst pazara da çıksak bile bizi epey uğraştıracağa benziyor. A ma temennim böyle varyemezlik kıtupiyozluk yaparken bir göğsü kıllı gelse de üç otuz paraya alsa tahtayı şunun elinden ne gülerim ama

Sayfa 127/147 İlkİlk ... 2777117125126127128129137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •