Sayfa 128/147 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Burak kardeş inan umrumda değil ben en kötü 10 katımı almadan buradan gitmem bence bu tahta da spek yok patron var, spek olsa zaten buralarda olmazdık. Üst pazara da çıksak bile bizi epey uğraştıracağa benziyor. A ma temennim böyle varyemezlik kıtupiyozluk yaparken bir göğsü kıllı gelse de üç otuz paraya alsa tahtayı şunun elinden ne gülerim ama
    Yakında SPK başvuru yu onaylar......
    Ve bu kağıt yeniden değerlendirmesi yapılıp...ucuz olduğu ortaya çıkınca ..
    İnan burası panayır yeri olacak kağıt baskı altında....birileri bunu keşfetmesi an meselesi olacak...o zaman ne yapacaklar çok merak ediyorum

2.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Burak kardeş inan umrumda değil ben en kötü 10 katımı almadan buradan gitmem bence bu tahta da spek yok patron var, spek olsa zaten buralarda olmazdık. Üst pazara da çıksak bile bizi epey uğraştıracağa benziyor. A ma temennim böyle varyemezlik kıtupiyozluk yaparken bir göğsü kıllı gelse de üç otuz paraya alsa tahtayı şunun elinden ne gülerim ama
    Egecan kardeş, HİSSEYE GÜVENİYORUZ.bİRAZ DAHA BEKLERİZ.aMA , ÖNCE ŞU ALT PAZARA BİR ÇIKALIM...

3. Bugün son seans da 70 bini aşkın alıcılı lot oldu.Bence yarın 4.70-4.80'i yine yakalarız diye düşünüyorum...

4.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Bugün son seans da 70 bini aşkın alıcılı lot oldu.Bence yarın 4.70-4.80'i yine yakalarız diye düşünüyorum...
    Hele bir SPK başvuru onayladım 70. 80 bin alıcalar sıraya gecicek bende alayım diye. 14yıldir gözaltı pazarı...
    Yeni bir sayfa acilacak

5. Yine sensizlik bürümüş burasını ...
    Artık esaretten kurtulmaya az kaldı..
    Kır artık zincirleri Selçuk...
    SPK bu hafta karar verir ben aslında cuma günü bekliyordum ama olmadı artık önümüzdeki haftaya kaldı.. artık her an gelebilir..
    Buda temiz bir sayfa yıllar sonra....

Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören Selçuk Gıda Endüstri İhracat İthalat A.Ş. (Şirket) paylarının, Kotasyon Yönergesi'nin 36. Maddesi kapsamında, 29/03/2021 tarihinden itibaren Alt Pazar'da işlem görmeye başlamasına karar verilmiştir.

Söz konusu şirket payları 29/03/2021 tarihinde 26/03/2021 gün sonunda oluşacak baz fiyatla ve Alt Pazar'a ait işlem esaslarıyla işlem görmeye başlayacaktır.

Hayırlı olsun paydaşlar...

Üst pazara çıkması ile ilgili aklıma gelen avantajlar:
    1.Artık EgeliCO gibi kottan atılma riski yok.
    2.Borçların ödendiği resmiyete kavuştu.
    3.2-3 bin lotla hisseyi bir aşşağı bir yukarı oynatamaz.
    4.Daha kurumsal yatırımcıları çeker.
    5.Benim bile içimde şüphe vardı, acaba çıkamaz mı üst pazara diye, güven tazeledi.

8.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Yine sensizlik bürümüş burasını ...
    Artık esaretten kurtulmaya az kaldı..
    Kır artık zincirleri Selçuk...
    SPK bu hafta karar verir ben aslında cuma günü bekliyordum ama olmadı artık önümüzdeki haftaya kaldı.. artık her an gelebilir..
    Buda temiz bir sayfa yıllar sonra....
    14yıllık esaret bitti
    Gözümüz aydın arkadaşlar çok sabrettik..
    Bu kadar baskı bitti..
    Pazartesi gününden itibaren bütün gün işlem başlıyoruz... hayırlı olsun
    etik bunca yıldan sonra bir yerden başlamak gerek
    Bu gün. 4.68 kapadık... artık bu dip olsun çift haneli rakamlara doğru hedefe..

Sayfa 128/147 İlkİlk ... 2878118126127128129130138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •