Sayfa 140/147 İlkİlk ... 4090130138139140141142 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Kimse Yok mu..
    Hisse aldı başını gidiyor..
    Vay be..
    Buradayım. Hisse giderken sessizlik iyidir.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bende burdayım. Bazen ekran kapatmak iyi oluyor. Bir süre daha bakmayacağım.

3. Doğru hisse ve Sn. Patriot dostlarımızda buralarda mı?

4.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Doğru hisse ve Sn. Patriot dostlarımızda buralarda mı?
    Buradayım dostum sote de bekliyorum )) bugün ceza yemişiz finansal zorunlulukları zamanın da bildirmemekten dolayı tam da okuyamadım sinirden, bu selgd bu acemiliği ara ara yapıyor. Gerçekten hiç yakışmadı.

5. Egecan, KAFANA TAKMA, BU TÜR CEZALAR BÜTÜN FİRMALARA GELİYOR.UMARIM YARIN TAVAN İLE KAPATIRIZ.ZATEN BU YÜKSEK İŞLEMLERLE BAŞKA BİR SONUÇTA OLMAZ GİBİ GÖZÜKÜYOR...

6.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Doğru hisse ve Sn. Patriot dostlarımızda buralarda mı?
    Buradayım Sn. Turkuaz, bu günleri çok bekledik.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Merhabalar Arkadaşlar öncelikle selgd yı dardanel ve frigo ile kıyaslamanız yanlış dardanel neredeyse 40 kat gitti, frigo da ona keza 20 30 kat gittikten sonra düzeltmeye girdiler. Bir dipnot düşeyim benim de elimde hala satmadığım 1,51 TL maliyetli dardanel var bir miktar. Selgd bence henüz hareketine başlamadı diyebilirim. Ben hala sessizce bekliyorum kimseye ne al derim ne de sat derim. Ama sizlerden ricam özellikle diğer sitede ki arkadaşlara lütfen birbirinizi kırmayın para pul için bir de speğe ve patrona küfür etmeyin bu adamların kulağına gidiyor bunlar ve çok şahit oldum kafaya takarlarsa sizlere sattırmadan hisseyi hareket ettirmezler. Yatırımınızı yapın sessiz ve sakince bekleyin zaten yeri gelince tahtacı görevini yapacaktır. Selametle...
    Şu daha önce paylaştığım yazımdan bir alıntı yaparak başlıyayım Arkadaşım öncelikle ben egecan değilim o arkadaş diğer yerde yazıyor ve çok ama çok yazıyor her gün sence ben o olsam burada bazen aylarca yazmadan bekler miyim Her zaman demişimdir sabır hikaye ve hedef borsa yatırımında çok önemlidir. Çok ama çok bekletse de selgd ben eğer elinde halen tutan varsa ki kimsenin zararda olmadığını biliyorum, evet yordu evet üzdü evet çok bekletti ama bu borsa böyle bir platform işte. Hala elinde tutan hissedaşlara selam ederim ve bol kazançlar dilerim...Turkuaz mavi kardeşim acsel de ne yaptın ? ben hala bekliyorum senin görüşünü de öğrenmek isterim

8. Gemi limandan uzun bir bekleyiş ten sonra tahtacı istediği Mala kavuşunca ...bir sene yataydan sonra artık borçsuz bir şirketi..iki pazar geçişi yapmış şirket fiyatlanmaya başladı...ama yolun çok başı.. yolumuz uzun ...

Sayfa 140/147 İlkİlk ... 4090130138139140141142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •